głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Jeżeli zwykłe cześć może przerodzić się w rozmowę rozmowa w dotyk dotyk w pocałunek pocałunek w seks to czy mogę powiedzieć Ci cześć? Pierdolnij mnie w twarz ro

legalove

legalove.moblo.pl
Jeżeli zwykłe cześć może przerodzić się w rozmowę rozmowa w dotyk dotyk w pocałunek pocałunek w seks to czy mogę powiedzieć Ci cześć?
Jeżeli zwykłe cześć może... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Jeżeli zwykłe cześć może przerodzić się w rozmowę, rozmowa w dotyk, dotyk w pocałunek, pocałunek w seks, to czy mogę powiedzieć Ci cześć?

Pierdolnij mnie w twarz  rozwal na... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Pierdolnij mnie w twarz, rozwal na mnie śnieżki, wyżyj się na mnie liściami . Ale nigdy nie mów,że mnie kochasz . Uderzenie boli chwile, śnieżki się roztopią, a liście zdmuchnie wiatr . Słowa się nie roztopią i nie zdmuchnie ich wiatr a łzy są na zawsze

Wiesz jak szybko rozpada się... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Wiesz jak szybko rozpada się marzenie? Właśnie tak szybko jak mrugnięcie powieką, jak klaśnięcie w dłonie, jak szybki pocałunek w usta... Którego nigdy od Ciebie nie dostałam. Ale twoje oczy, które patrzyły na mnie z tym pożądaniem, z tą chęcią by mnie mieć zupełnie mi wystarczały. Moim marzeniem było wtulenie się w twoje ramiona i to cholerne poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to trwało do momentu, w którym zobaczyłam Ciebie, ale w twoich ramionach nie było mojego ciała, tylko jej. Nie rozumiem jak to się mogło stać. Twoje oczy ciągle wpatrzone we mnie z tym samym pożądaniem, chociaż zauważyłam też, że pojawił się w nich strach, smutek, rozpacz? Tak, tak właśnie rozpada się marzenie..

a gdy będę już czuć  że umieram... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

a gdy będę już czuć, że umieram najpierw zamiast zmówić ostatną modlitwę, to wezmę swój telefon do ręki i zadzwonię do Ciebie.. będę chciała powiedzieć Ci przed śmiercią jaki byłeś dla mnie cholernie ważny, jak bardzo Cię kochałam, że byłeś dla mnie najważniejszy, najwspanialszy, że to z tobą chciałam spędzić życie, ale zarazem rozpłaczę się biorąc ostatni oddech podziękuję ci za te wspólne chwile..

Kiedy kichasz  to znaczy  że ktoś o... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Kiedy kichasz, to znaczy, że ktoś o tobie myśli , kiedy drugi raz kichasz, znaczy, że ktoś o tobie mówi, a kiedy kichasz po raz trzeci, znaczy, że jesteś chora.

i możesz sobie rozbierać mnie w... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

i możesz sobie rozbierać mnie w myślach, całować każdy mój centymetr ciała i ślinić się na mój widok, ale to wszystko tylko i wyłącznie w Twojej marnej głowie, bo nie stać Cię na mnie. jestem droższa niż jakakolwiek dziwka, którą przeleciałeś. ja biorę serce. szczere, ufne, pomocne, opiekuńcze.. rozumiesz. dobre serce, którego Ty nie masz. musi mnie ono obdarzać miłością, ogromnym uczuciem, którego Ty nie masz i nigdy nie będziesz miał. widzisz, jestem nieosiągalna, więc bastuj.

 umiesz biegać?  tak.  to wypierdalaj. teksty

legalove dodano: 17 września 2011

-umiesz biegać? -tak. -to wypierdalaj.

  Weź o nim po prostu zapomnij .  A... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

- Weź o nim po prostu zapomnij .- A znasz wzór na pole kwadratu ?- Znam .- To spróbuj zapomnieć !

Zdradź mi proszę ten cholerny... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

Zdradź mi proszę ten cholerny sposób na zapominanie, zdradź mi go bo też chcę wymazać Cię z mojej głowy tak szybko jak Ty to zrobiłeś.

I nagroda za najlepsze kłamstwo... teksty

legalove dodano: 17 września 2011

I nagroda za najlepsze kłamstwo idzie do Ciebie. Za to, że sprawiłeś, że wierzyłam, że mógłbyś być.'

'po co tłum ludzi  jak nie ma Jego. ' teksty

legalove dodano: 17 września 2011

'po co tłum ludzi, jak nie ma Jego. '

jesteś moja seksowną myślą. teksty

legalove dodano: 17 września 2011

jesteś moja seksowną myślą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV