głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove http: www.youtube.com watch?v= yg3dLEDWqs ob=av2e Mam obsesje na punkcie tej piosenki. Za dużo mówimy o zmianie świata a za mało świat zmieniamy. Za dużo mówimy

legalove

legalove.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v= yg3dLEDWqs ob=av2e Mam obsesje na punkcie tej piosenki.
http: www.youtube.com watch?v=... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

http://www.youtube.com/watch?v=-yg3dLEDWqs&ob=av2e Mam obsesje na punkcie tej piosenki.

Za dużo mówimy o zmianie świata a... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

Za dużo mówimy o zmianie świata, a za mało świat zmieniamy. Za dużo mówimy o miłości, a za mało kochamy.

On : nie napisze do niej bo nie wiem... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

On : nie napisze do niej, bo nie wiem od czego zacząć. Ona : nie pisze do niego, bo on nie chce ze mną gadać.

Znasz to uczucie kiedy jakaś osoba... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać.

Mam wielką ochotę napisać Ci w... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

Mam wielką ochotę napisać Ci w komentarzu na nk '' Stu lat cierpienia pierdolony egoisto! '', ale rozsądek nie pozwala.

Nauczmy się doceniać przyjaciół... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

Nauczmy się doceniać przyjaciół , bo życie nie kręci się wyłącznie na miłości . Bo gdy ten 'jedyny' odejdzie to z kim potem będziesz wylewała smutki do butelki Finlandii o 5 nad ranem ?

 jak tam?  pozytywnie miło... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

- jak tam? - pozytywnie, miło, słodko, radośnie, szczęśliwie, optymistycznie, kolorowo, czarująco, fascynująco, niesamowicie, pięknie, bajecznie, doskonale, zachwycająco, najfajniej na świecie. - serio? - nie.

9 chorób z którymi możesz... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

9 chorób, z którymi możesz pomylić miłość: 1)Drżenie serca kiedy myślisz o nim. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza : Tachykardia z prawdopodobieństwem arytmii serca (atak serca). 2) Niekończące się drżenie rak, nóg i innych części ciała. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza : Parkinson. 3)Stały uśmiech na twarzy. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza : Porażenie nerwów twarzoczaszki. 4)Problemy z koncentracja, brak możliwości skupienia, zapominanie o drobiazgach. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza : Wczesne objawy Alzheimera. 5)Częste lub stale podniecenie seksualne. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza : Nimfomania. 6)Miękkie kolana, utrata energii, kiedy widzisz jego. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza : Początki sklerozy. 7)Niemożność przestania myślenia o nim. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza : Nerwica natręctw. 8)Czerwienienie się na twarzy, szyi i innych częściach ciała. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza :Leukemia. 9)Bezsenność. Dla ciebie to : Miłość, dla lekarza : Depresja.

' Bo widzisz jeśli naprawdę kogoś... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

' Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość ♥'

Jedni mówią: Nie wchodzi się dwa... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

Jedni mówią: "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki." Inni, że: "Stara miłość nie rdzewieje." A Ja mówię po prostu: "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca."

bez Ciebie nie ma mnie..  teksty legalove dodał komentarz: bez Ciebie nie ma mnie.. ;] do wpisu 30 października 2011
Kocham Cię i będę na Ciebie... teksty

legalove dodano: 30 października 2011

Kocham Cię i będę na Ciebie czekać. Zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV