głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Za każdym razem gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas zastanawiam się po co to robimy? Przecież oboje doskonale wiemy że nie możemy bez

legalove

legalove.moblo.pl
Za każdym razem gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas zastanawiam się po co to robimy? Przecież oboje doskonale wiemy że nie możemy bez siebie
Za każdym razem  gdy się... teksty

legalove dodano: 19 listopada 2014

Za każdym razem, gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas, zastanawiam się po co to robimy? Przecież oboje doskonale wiemy, że nie możemy bez siebie żyć.

więcej snu. więcej muzyki. więcej... teksty

legalove dodano: 19 listopada 2014

więcej snu. więcej muzyki. więcej herbaty. więcej książek. więcej zachodów słońca. więcej tworzenia. więcej długich spacerów. więcej śmiechu. więcej uścisków. więcej marzeń. więcej wyjazdów. więcej zabawy. więcej miłości..

Zabiorę Cię i pojedziemy się... teksty

legalove dodano: 18 listopada 2014

Zabiorę Cię i pojedziemy się kochać na dachach wieżowców, w podziemnych parkingach, na klatkach schodowych. Łóżko zostawmy sobie na po dziewięćdziesiątce. Będzie Nam wygodnie umierać.
Autor cytatu: nie.bylbym.tu.soba

''Powiedz dlaczego tak bardzo lubisz... teksty

legalove dodano: 18 listopada 2014

''Powiedz dlaczego tak bardzo lubisz znęcać się nade mną? Nie chce więcej widzieć Cię, choć znów spotkamy się na pewno. I znów trafiamy na siebie przez przypadek gdzieś. Przez to sypie mi się pod nogami grunt. Znów tylko Ty, jak, my na oślep jadę gdzieś. Pod osłoną nocy zostaliśmy sami znów. (...) Pojawiam się znowu. Spróbuj powiedzieć, nie. Zabijam Cię nawet we śnie, skończymy tam, gdzie nie chcesz.'' ♥

Jak to zrobiłeś  no jak?... teksty

legalove dodano: 18 listopada 2014

Jak to zrobiłeś, no jak? Zaczarowałeś moją osobą tak, że nie umiem zejść na ziemię. Notorycznie czekam na Ciebie, oglądam nasze zdjęcia, wypatruję kolejnego smsa na ekranie telefonu. często słucham naszej ulubionej piosenki i przede wszystkim tęsknię. Bardzo tęsknię. liczę, że czas w jednej sekundzie zacznie bardzo szybko płynąć, tak byśmy mogli być razem obok już na zawsze.

https:  www.youtube.com watch?v=SYM... teksty

legalove dodano: 16 listopada 2014

https://www.youtube.com/watch?v=SYM-RJwSGQ8 ~ can't go home alone again, need someone to numb the pain. ♥

chcę Ciebie już  natychmiast. przy... teksty

legalove dodano: 16 listopada 2014

chcę Ciebie już, natychmiast. przy mnie. zawsze ;*

Noc to inny wymiar. Kobiety w nocy... teksty

legalove dodano: 12 listopada 2014

Noc to inny wymiar. Kobiety w nocy są piękniejsze. Bardziej pewne siebie, mocniej zmysłowe i seksowne. Mężczyźni w nocy są mądrzejsi i (bardziej) męscy. Jedzenie smakuje w nocy zupełnie inaczej. Wszystkie smaki wędrują zmysłami dokładniej, ostrzej, głębiej. Samotne noce są bardziej samotne niż najsamotniejsze dni. Nocą filmy bardziej wzruszają, rozmowy bardziej się kleją, a sms'y najlepiej wyglądają.

Marzy mi się zachód słońca w... teksty

legalove dodano: 12 listopada 2014

Marzy mi się zachód słońca w Twoich ramionach.

Możliwość utracenia Go to 100 lat... teksty

legalove dodano: 12 listopada 2014

Możliwość utracenia Go to 100 lat samotności, których nie chcę sobie nawet wyobrażać. Nie chcę utracić ciepła Jego ramion. Jego dotyku. Jego warg. Boże, Jego wargi, Jego usta na mojej szyi, Jego ciało owinięte wokół mojego, jakby po to, żeby potwierdzić, że moje istnienie na tej ziemi jest komuś potrzebne.

Pragnęłam go tak  jak pragnęłam... teksty

legalove dodano: 12 listopada 2014

Pragnęłam go tak, jak pragnęłam powietrza, by oddychać. Nie był to wybór ale konieczność Byliśmy jak lód i ogień i dlatego powinniśmy wzajemnie się wykluczać. Mimo to pasowaliśmy do siebie, jak nikt inny. To był kolejny dowód, że należeliśmy do siebie.

227 dni.    teksty

legalove dodano: 12 listopada 2014

227 dni. ;>

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV