głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
http:  besty.pl 955358 brr  D. teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2012

I conclude that unless I love you.     teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2012

I conclude that unless I love you. ; *

see the stone set in your eyes. see... teksty

legalove dodano: 7 kwietnia 2012

see the stone set in your eyes. see the thorn twist in your side. I wait for you. I can't live - with or without you. you give it all but I want more and I'm waiting for you ..

Ja wciąż się zastanawiam gdzie... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

Ja wciąż się zastanawiam gdzie błąd popełniłam, skrycie wiem, że to wszystko twoja wina, lecz nadal tęsknie, i wrócę kiedy zechcesz, choć wszyscy są przeciwni, to wsłucham się w serce.

Kocham wszystko w tobie  bo wszystko... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

Kocham wszystko w tobie, bo wszystko jest inne niż myślę. A moje oczy błądzą tam, błądzą po twoim umyśle. Przepraszam, że dzisiaj pewnie znowu Ciebie wyśnie, to przekracza wszystkie granice, a ja? Ja tylko pisze.

Chyba każdy z nas chce być kochany... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

Chyba każdy z nas chce być kochany bez utraty tchu .

Ej  Ty ślicznotko w pogiętych... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

Ej, Ty ślicznotko w pogiętych szpilkach podejdziesz czy równowagi pilnujesz ?

Widzę Go. Widzę kiedy zamknę oczy.... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

Widzę Go. Widzę kiedy zamknę oczy. I nie tylko. Każdy chłopak który przechodzi obok mnie ma jego twarz. Jego włosy jego oczy jego rysy. Dlaczego? Dlatego że nie potrafię z głowy wymazać jego obrazu. Nie umiem nie chcę. Od dnia kiedy się poznaliśmy był dla mnie najważniejszy. Nie doceniał tego. Nie potrafił zrozumieć że skoczyłabym za niego w ogień że oddałabym swoje życie aby on mógł cieszyć się każdym dniem od nowa. Nie zrozumiał tego i odszedł. Tak po prostu bez pożegnania pozbawiając mój świat jakichkolwiek barw. / choleryczka .

Czasami mamy dosyć. Chcemy uciec od... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

Czasami mamy dosyć. Chcemy uciec od tych wszystkich problemów. Uciec na kilka dni aż to wszystko się poukłada. Mamy dosyć tego, że nam nic nie wychodzi. W szkole jest niby okej, uśmiech na twarzy, a w domu ? W domu wszystko powraca, wszystkie myśli, wspomnienia powracają. W głowie szum, w oczach łzy siadasz i płaczesz. Nie masz siły na nic, nie wiesz co masz robić, bo przecież go kochasz i sobie nie wyobrażasz życia bez niego.

Czuje się jakbym była na jakiejś... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

Czuje się jakbym była na jakiejś cholernej huśtawce emocjonalnej i najgorsze jest to, że boję się z niej zeskoczyć. Boję się wrócić do mojej szarej rzeczywistości.. Raz pęka mi serce, raz rozkwitam szczęściem, ale przynajmniej coś się dzieje.

była piękna ciepła noc   wtedy to... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

była piękna ciepła noc , wtedy to ujrzałam Go . miał włosy brąz i czarujący wzrok . powiedział mi , noc przykryje nas , więc zaczaruj mnie . mówił , że w tą noc chce pokochać znów i przytulić się po prostu , tak bez słów . byłam z nim , kilka dni , w ostatnią noc wyszeptał mi , kochaj mnie , a kochaj mnie , no kochaj mnie .. ♥ ! . / mała przeróbka ♥

skończone przyjaźnie  przeminięte... teksty

legalove dodano: 6 kwietnia 2012

skończone przyjaźnie, przeminięte zauroczenia, groźne akcje. w czyimś życiu, każda osoba ma jakieś znaczenie. w każdym czyimś zyciu odegraliśmy jakąś role. ważną mniej ważną. zawsze ta osoba będzie o nas pamiętać, choćby nawet gdy już będzie nie wiadomo jak stara. / emilsoon

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV