głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Czasem życie bywa strasznie okropnie ironiczne. Podsuwa nam pod nos to czego pragniemy a jednocześnie nie pozwala tego wziąć. I to jest chyba to co tak bardzo u

legalove

legalove.moblo.pl
Czasem życie bywa strasznie okropnie ironiczne. Podsuwa nam pod nos to czego pragniemy a jednocześnie nie pozwala tego wziąć.
Czasem życie bywa strasznie... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

Czasem życie bywa strasznie, okropnie ironiczne. Podsuwa nam pod nos, to, czego pragniemy, a jednocześnie nie pozwala tego wziąć.

I to jest chyba to  co tak bardzo... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

I to jest chyba to, co tak bardzo uzależnia mnie od niego. To uczucie, że nie można przeżyć bez niego czegoś "równie dobrego" albo czegoś "lepszego" ..

♥ . Za pieniądze możesz dom... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

♥ . Za pieniądze możesz dom kupić, ale nie ciepło domowe. Za pieniądze możesz kupić zegar, ale nie czas. Za pieniądze możesz kupić łóżko, ale nie sen. Za pieniądze możesz kupić książkę, ale nie wiedzę. Za pieniądze możesz kupić lekarza, ale nie zdrowie. Za pieniądze możesz kupić pozycję, ale nie szacunek. Za pieniądze krew kupić, ale nie życie. Za pieniądze możesz kupić seks, ale nie miłość.

  Myślisz że mnie jeszcze kocha ..?... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

- Myślisz że mnie jeszcze kocha ..? - Jasne ! ja to wiem .. - A skąd ? - Bo nikt inny nie patrzy na ciebie tak jak on ..

Najtrudniej wstać   gdy potykamy... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

Najtrudniej wstać , gdy potykamy się o własne marzenia .

Stawiam wszystko na jedną kartę .... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

Stawiam wszystko na jedną kartę . Może zyskam , albo stracę , ale warto jest .

Kiedyś pewnie pomyślałabym   że... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

Kiedyś pewnie pomyślałabym , że nigdy nie mam u Niego szans . A teraz ? Teraz te szanse mam . A może miałam . Bo kiedy wpadły do ręki , ten frajer nagle zamilkł , odwrócił się , nie zauważył na ulicy , nie rozpoznał . Nie znamy się, tak ? To samo Ci powiem , kiedy będziesz błagał na kolanach o wybaczenie .

Tak o ' na chwile ' to możesz przy... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

Tak o ' na chwile ' to możesz przy sobie zatrzymać jakąś pierwszą lepszą , która wpadnie Ci do ręki . Myślałeś, że też taka jestem ? No to się wyraźnie pomyliłeś , a ten błąd będzie tkwił w Twoim życiorysie do końca życia . Ale mimo tego , czy ja jestem tutaj winna ? Że tak o mnie olałeś , zostawiłeś , bez słowa ? Wprowadziłeś mi tylko niepotrzebny zamęt w głowie . A może tęsknisz za byłą ? Zastępstwa u mnie raczej sobie nie znajdziesz . Wpierw rozkochasz w sobie , później robisz nadzieję , a na końcu wypierdolisz w kąt i nie gryzie Cie sumienie .

Wiesz co mnie najbardziej wkurwia ?... teksty

legalove dodano: 8 maja 2012

Wiesz co mnie najbardziej wkurwia ? Fakt, że wczoraj puszczałeś Mi oczko, nosiłeś na rękach.. a dziś ? Nawet nie powiesz cześć, przechodzisz obok nie zwracając na mnie uwagi . To kurwa , po co to wszystko ? Znudziłam Ci się . No jasne . Żałosne jest takie zachowanie ze strony chłopaków a mówią , że to dziewczyny są dziwne .

Kiedy mnie dotykasz to czuje  że... teksty

legalove dodano: 7 maja 2012

Kiedy mnie dotykasz to czuje, że żyje. Wiem wtedy, że na pewno stąpam po tej cholernej ziemi.

Kiedy patrzę w Twoje oczy widzę... teksty

legalove dodano: 7 maja 2012

Kiedy patrzę w Twoje oczy widzę coś niezwykłego. To na pewno to szczęście o którym marzę. Proszę pozwól mi na nie patrzeć ..

opowiedziałabym ci o nim wszystko... teksty

legalove dodano: 7 maja 2012

opowiedziałabym ci o nim wszystko, ale wtedy ty także byś się w nim zakochała. ♥♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV