głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I powiem Ci jak bardzo Cię kochałam i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam. Powiem Ci też że poświęciłam swoje życie dla Twojego dobra zwyczajnie usuwając się z Two

legalove

legalove.moblo.pl
I powiem Ci jak bardzo Cię kochałam i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam. Powiem Ci też że poświęciłam swoje życie dla Twojego dobra zwyczajnie usuwając się z Twojej drog
I powiem Ci jak bardzo Cię kochałam... teksty

legalove dodano: 11 maja 2012

I powiem Ci jak bardzo Cię kochałam i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam. Powiem Ci też, że poświęciłam swoje życie dla Twojego dobra, zwyczajnie usuwając się z Twojej drogi..

Uśmiech na mojej twarzy wcale nie... teksty

legalove dodano: 11 maja 2012

Uśmiech na mojej twarzy wcale nie przedstawia radości, tylko sentymentalny powrót do dni, w którym faktycznie był jeszcze jakiś sens wykonywania tego gestu.

U mnie to wygląda tak   ten którego... teksty

legalove dodano: 11 maja 2012

U mnie to wygląda tak , ten którego kochałam rok temu teraz spierdolił mi szansę na coś wspaniałego . Jak mogłam go kochać ? Teraz wydaje mi się to śmieszne i bezsensowne. Przez tego skurwysyna wszystko się sypie.

Powiedz mi prosze co myślisz... teksty

legalove dodano: 11 maja 2012

Powiedz mi prosze co myślisz chociaż raz. Wykrzycz mi głośno wszystko co byś chciał.

Popatrz. Tyle par  które powinny... teksty

legalove dodano: 10 maja 2012

Popatrz. Tyle par, które powinny być razem, ale nie są, tyle zajebiście dobrych i porządnych osób spędzających samotnie kolejne wieczory, tylu zajebistych ludzi męczących się z chujowymi czy patologicznymi rodzinami, wreszcie tylu skurwieli mających kwitnące życie towarzyskie i kogoś kto naprawdę ich kocha, zamknij się i po prostu popatrz, zanim jeszcze raz powiesz, że wszystko ma jakiś sens.

Nie chcę zapomnieć. Nie dlatego... teksty

legalove dodano: 10 maja 2012

Nie chcę zapomnieć. Nie dlatego, że nadal jesteś dla mnie ważny. Po prostu byłeś jedną z najpiękniejszych chwil mojego życia, a o nich się nie zapomina.

I wiem  że na pytanie ' kim dla... teksty

legalove dodano: 10 maja 2012

I wiem, że na pytanie ' kim dla Ciebie jestem ' nie znasz odpowiedzi.

Gdyby ktoś mógł spełnić moje... teksty

legalove dodano: 10 maja 2012

Gdyby ktoś mógł spełnić moje jedno życzenie, nie chciałabym majątku, ani urody. Sławy ani talentu. Bo wszystko co do życia mi potrzebne mam, mam przyjaciół i własne zdanie, poczucie humoru i niezależność. Życzenie to poświęciłabym na Ciebie. Mianowicie zażyczyłabym sobie abyś wreszcie przejrzał na oczy i zrobił coś ze swoim życie. Żebyś zobaczył jakim jesteś fałszywym frajerem i wokół jakich fałszywych frajerów się obracasz.

Gdzieś w pokoju gra stare radio. W... teksty

legalove dodano: 10 maja 2012

Gdzieś w pokoju gra stare radio. W powietrzu unosi się twój zapach. Choć dawno Cię tu nie było, ja nadal go czuję. Czuję Twoją obecność. Nadal słyszę Twój śmiech dochodzący z oddali. Twój głos. Dałabym wszystko, żebyś się tu znalazł, jeszcze jeden raz. Ten ostatni. Tylko dla mnie.

Prawda o mnie? Skrywam w sobie wiele... teksty

legalove dodano: 10 maja 2012

Prawda o mnie? Skrywam w sobie wiele tajemnic, wiele uczuć i wiele dobra. Pokazuje to nielicznym, a dla świata mam chamstwo połączone z sarkazmem i pokerową twarz, którą wkurwiam podwójnie.

Chociaż bardzo by chciała  nie... teksty

legalove dodano: 10 maja 2012

Chociaż bardzo by chciała, nie widać tego po niej.

10.05.12.   wszystko powoli zaczyna... teksty

legalove dodano: 10 maja 2012

10.05.12. , wszystko powoli zaczyna się znowu układać. < 3 ;* .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV