głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Z każdym dniem kolejną godziną jest lepiej.' wmawiam to sobie codziennie. A dzisiaj ? Dzisiaj nie mam siły. Porażki i smutki zabiły niemal całą radość życia. Cz

legalove

legalove.moblo.pl
Z każdym dniem kolejną godziną jest lepiej.' wmawiam to sobie codziennie. A dzisiaj ? Dzisiaj nie mam siły. Porażki i smutki zabiły niemal całą radość życia. Cząstka g
Z każdym dniem  kolejną godziną... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Z każdym dniem, kolejną godziną jest lepiej.' - wmawiam to sobie codziennie. A dzisiaj ? Dzisiaj nie mam siły. Porażki i smutki zabiły niemal całą radość życia. Cząstka gdzieś trwa, ale jest na samym spodzie tej góry życiowych brudów, nieszczęść, złego nastroju. Mam dość. Zwyczajnie. Żałuję. Cierpię. Nienawidzę tego stanu, ale on jest mi już tak dobrze znany. To dziś właśnie mam ochotę zapalić tonę papierosów, i wypić tyle wódki, by nic później nie pamiętać. Doskonale wiem, że to żadna metoda, że to tylko rozwiązanie na chwilę, o ile w ogóle można nazwać to rozwiązaniem. Powiesz, że się poddałam. Mylisz się. Ja walczyłam, by było dobrze. Niestety przegrałam. Stałam sama na straconej pozycji, głupio myśląc, że każda decyzja byłaby właśnie tą złą. Przepraszam. Przegrałam. To tylko ja.

Żadna noc nie może być aż taka... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Żadna noc nie może być aż taka czarna , żeby niegdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być tak beznadziejna, żeby nie było można odkryć oazy. Pogódź się z życiem takim jakie ono jest . Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie .

Moimi przyjaciółkami są żyletki... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Moimi przyjaciółkami są żyletki, mają bardzo ostre języki.

Masz cierpieć. Ty masz cierpieć... teksty

legalove dodano: 18 maja 2012

Masz cierpieć. Ty masz cierpieć, jak jeszcze nigdy nie cierpiałaś. Masz wyć z bólu.

lubię gdy patrzysz na mnie zły... teksty

legalove dodano: 17 maja 2012

lubię gdy patrzysz na mnie zły pełen zazdrości . - ale i tak wiem , że pragniesz mnie mieć .

Nienawidzę tych dni   kiedy muszę... teksty

legalove dodano: 17 maja 2012

Nienawidzę tych dni, kiedy muszę wybierać pomiędzy życiem a oddychaniem.

Tak bardzo byłam zajęta  dawaniem... teksty

legalove dodano: 17 maja 2012

Tak bardzo byłam zajęta dawaniem Ci szczęścia, że nie zauważyłam, jak bardzo byłam zbędna. ;c

lubię czasem oglądnąć sobie... teksty

legalove dodano: 17 maja 2012

lubię czasem oglądnąć sobie powtórki z mojego życia, jakby był to mój ulubiony serial..

Odszedł. Z każdym jego krokiem... teksty

legalove dodano: 17 maja 2012

Odszedł. Z każdym jego krokiem sypał się coraz to większy kawałek mojego świata. Teraz siedzę na jego małym skrawku, który nazywam nadzieją.

Jestem jeszcze zakochana resztkami... teksty

legalove dodano: 17 maja 2012

Jestem jeszcze zakochana resztkami bezsensownej miłości i jest mi tak cholernie smutno teraz, że chcę to komuś powiedzieć. To musi być ktoś zupełnie obcy, kto nie może mnie zranić.

Jak morderca doskonały swym... teksty

legalove dodano: 17 maja 2012

Jak morderca doskonały swym milczeniem skręcasz kark.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

legalove dodano: 17 maja 2012

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV