głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Wezmę pierwszego papierosa. Napiszę na nim twoje imię wypale do końca i zastanowię się chwilę nad tym. Wezmę drugiego. Napiszę na nim swoje imię zniszczę wszyst

legalove

legalove.moblo.pl
Wezmę pierwszego papierosa. Napiszę na nim twoje imię wypale do końca i zastanowię się chwilę nad tym. Wezmę drugiego. Napiszę na nim swoje imię zniszczę wszystkie wąt
Wezmę pierwszego papierosa. Napiszę... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

Wezmę pierwszego papierosa. Napiszę na nim twoje imię wypale do końca i zastanowię się chwilę nad tym. Wezmę drugiego. Napiszę na nim swoje imię zniszczę wszystkie wątpliwości. Wezmę trzeciego napiszę na nim że Cię kocham. Na czwartym napiszę że mnie mocno zraniłeś chociaż nie byłeś tego świadomy. Na piątym że mimo to nadal Cię kocham, a na szóstym, że i tak nigdy się o tym nie dowiesz. Na siódmym napisze, że podobno nie palę. A na ósmym, że nie żałuję. Na dziewiątym napiszę co mi przyjdzie do głowy a na dziesiątym że wezmę się w garść. Na jedenastym, że jednak brak mi odwagi, a na dwunastym, że muszę to zrobić. Na trzynastym wpiszę twój numer z dziennika, a na czternastym że nie wiem po co ten numer. Jestem już przed końcem. Piętnasty to będą kilometry które Nas dzielą, szesnasty osoby które między nami są. Na siedemnastym pozwolę sobie napisać Twój kolor oczu, choć i tak nie wiem po co. Na osiemnastym że miłość nie istnieje, na dziewiętnastym że przepraszam, na dwudziestym że tęsknię

nie mam tony pudru na ryju nie... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

nie mam tony pudru na ryju nie chodzę w szpilkach nie przepadam za miniówkami i obcisłymi bluzeczkami. nie słucham Biebera i nie piszczę na widok ładnej torebki. nie chcę chłopaka z kasą i tego najprzystojniejszego w szkole. wręcz przeciwnie. lubię duże bluzy trampki. słucham Grubsona i nie wstydzę się tego. potrafię kochać i w chuj mocno się zaangażować. popełniam błędy, a później cierpię. taka kolej rzeczy. chcę chłopaka takiego, który będzie mnie kochał taką jaką jestem. bez żadnych warunków. jestem taka, a innym chuj do tego. nie zmienię się. proste.

chyba zacznę palić. nie  nie... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

chyba zacznę palić. nie, nie dlatego bo on pali. I nie dlatego, żeby się mu przypodobać. nie dla szpanu i nie dla innych. dla siebie. chcę się poczuć jak wszyscy palacze. chcę być lepsza, chcę to poczuć w sobie. chcę mieć tą siłę i odwagę. odbić się od dna i na nowo układać sens mojego życia. chciałabym tak bardzo to robić, ale nadal brakuje mi tej odwagi. i wiem, może to chore ale jest mi to po prostu potrzebne, chcę czuć to co czuje On. i wszystko zbiega się do zdania pierwszego. chociaż nie powinno.

Chciałabym żeby czekolada nie... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

Chciałabym żeby czekolada nie tuczyła , kawa nie była gorzka , papierosy nie uzależnialy a milość istniała. ` ; |

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz..

Nawet nie chce mi się płakać.... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

Nawet nie chce mi się płakać. Rozczarowana też nie jestem. Przecież wiedziałam, że tak będzie.

codziennie budziła się z płaczem... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

codziennie budziła się z płaczem, bo nie umiała przestać kochać ;c .

co mam powiedzieć  gdy pytasz co u... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

co mam powiedzieć, gdy pytasz co u mnie, że jest tak, że ledwo rano wstaje, wszystko jest mi obojętne, od kilku dni prawie nie jem, a mama chce umówić mi wizytę o psychologa, bo nie wie co mi jest, wolę powiedzieć po prostu, że wszystko jest w porządku, teraz już raczej nie obchodzą cię moje problemy.

czasem  ot tak  mam ochotę wstać... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

czasem, ot tak, mam ochotę wstać, podejść do lustra, popatrzeć chwilę na swoje odbicie. a potem, z największą siłą na jaką mnie stać, uderzyć. by to, co zobaczyłam, rozbiło się na milion pojedynczych kawałeczków. i więcej już nie wróciło.

you’re my angel  you’re my... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

you’re my angel, you’re my darling angel .! ;***

zakochana do szaleństwa jak nigdy . ♥ teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

zakochana do szaleństwa jak nigdy . ♥

był taki ktoś  kto dał nadzieje.... teksty

legalove dodano: 31 maja 2012

był taki ktoś, kto dał nadzieje. był taki ktoś kto zwał sie przyjacielem. był taki ktoś. no właśnie, był.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV