głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove brakuje mi go. brakuje mi rozmów z nim uśmiechu oraz humoru który u mnie wywoływały. tęsknie za nim. za jego oczami a nawet pocałunkiem którego nigdy nie dostał

legalove

legalove.moblo.pl
brakuje mi go. brakuje mi rozmów z nim uśmiechu oraz humoru który u mnie wywoływały. tęsknie za nim. za jego oczami a nawet pocałunkiem którego nigdy nie dostałam
brakuje mi go. brakuje mi rozmów z... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

brakuje mi go. brakuje mi rozmów z nim, uśmiechu oraz humoru, który u mnie wywoływały. tęsknie za nim. za jego oczami, a nawet pocałunkiem, którego nigdy nie dostałam - dziwne, nie ? ale co z tego ? przecież on nie tęskni, nie brakuje mu mnie.

znowu przestałam brać tabletki... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

znowu przestałam brać tabletki, znowu zaczęłam pić, słuchać dołujących piosenek, zamiast się o ciebie starać, wmawiam sobie że to i tak nie miałoby sensu. a skąd ja mam to wszystko wiedzieć? może mimo wszystko, miało by sens? przestałam jeść i spać, zaczęłam płakać i przeklinać. zamiast z tobą porozmawiać, po prostu o tobie myślę. tak zwyczajnie i chyba bez sensu.

każdy chyba w życiu posiadał... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. i nie było to uczucie - absolutnie. było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne "coś", czego nie da się zapomnieć nigdy.

dla nikogo nie jestem numerem jeden... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

dla nikogo nie jestem numerem jeden, kimś absolutnie najważniejszym, kimś dla kogo budzi się rano, kimś o kim się marzy, z kim chce się być non stop. jestem tylko sobą. tylko.. ;c

wiem  że nie powinniśmy ze sobą... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

wiem, że nie powinniśmy ze sobą rozmawiać. wiem do czego to może doprowadzić, ale nie potrafię inaczej. nie mogę żyć bez nawet odrobiny Ciebie w moim życiu, przepraszam.

teraz potrzebowałabym osoby  która... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

teraz potrzebowałabym osoby, która ze mną usiądzie poda mi kubek gorącej herbaty i nie pytając o nic pomilczy ze mną..

Ty już nie potrzebujesz mnie tak... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

Ty już nie potrzebujesz mnie tak, jak kiedyś. ;c

najgorsza jest obojętność i ta... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

najgorsza jest obojętność i ta jebana nadzieja, że kiedyś będzie tak samo jak było. niestety, pozostają tylko wspomnienia, bo czasu się nie cofnie..

nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubię nosić szpilek, za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, ale z tobą mogłabym posiedzieć spokojnie i porozmawiać, albo pomilczeć. uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. kocham zapach benzyny, korektora, zmywacz, farby czy lakieru do paznokci. często przeklinam i pyskuje. lubię sobie zapalić i wypić, ale gdybyś mnie poprosił nie robiłabym tego. do kościoła chodzę tylko dlatego, że muszę. lubię małe dzieci ale tylko do czasu, aż mnie nie wkurzą. nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. no i w sumie nie jestem ładna, ale nie każdy może być nie wiadomo jak piękny. lubię siebie za to jaka jestem i wiedz, że nie zmienię się nawet dla ciebie. także ten no albo akceptujesz, albo spierdalaj..

dużo rzeczy mnie wkurwia. od... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

dużo rzeczy mnie wkurwia. od spóźniającego się tramwaju po brak hajsu na fajki, gdy w paczce jest ostatni papieros. wkurwiają mnie ludzie, ich zachowanie, czasem głupota, nieprzemyślane zachowania, ignorancja..

Czasami mam takie dni  że... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

Czasami mam takie dni, że chciałabym po prostu do Ciebie podejść, kiedy ty tak zajebiście bawisz się z kumplami, dać ci pistolet, wykrzyczeć w twarz że Cie kocham i żebyś mnie kurwa zabił. Na pewno mniej by bolało.

dzisiejszy odcinek na dobre i na złe... teksty

legalove dodano: 1 czerwca 2012

dzisiejszy odcinek na dobre i na złe rządzi. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV