głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove Kochaj mnie to takie łatwe. Wystarczy tylko za siebie nie patrzeć.. ♥ Ej mała nie płacz. Rób wszystko pij pal klnij wal pięścią o ścianę gryź wargi z bólu ale n

legalove

legalove.moblo.pl
Kochaj mnie to takie łatwe. Wystarczy tylko za siebie nie patrzeć.. ♥
Kochaj mnie  to takie łatwe.... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Kochaj mnie, to takie łatwe. Wystarczy tylko za siebie nie patrzeć.. ♥

Ej  mała   nie płacz. Rób wszystko... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Ej, mała - nie płacz. Rób wszystko - pij, pal, klnij, wal pięścią o ścianę, gryź wargi z bólu - ale nie płacz. Nie pozwól zaszklić się oczom, pokaż, że potrafisz być silna.

Najbardziej obcy są dla siebie... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Najbardziej obcy są dla siebie ludzie, którzy kiedyś się kochali.

Nie moja wina  że od zawsze jestem... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Nie moja wina, że od zawsze jestem taką, która nie przepada rozmawiać o tym, co ją rozpierdala w sercu.

Domówka u Niego. Siedziała na... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Domówka u Niego. Siedziała na łóżku, z Jego piwem w dłoniach. Dochodziła 3 nad ranem. Poczuła, jak piwo robi swoje. Chciała się położyć. Połowa osób już się zbierała, więc gospodarz imprezy zaczął wszystkich odprowadzać do drzwi. Przytuliła twarz do poduszki, która tak cudownie otulała ją zapachem jego perfum. Przymknęła oczy. Obudziła się gdzieś po godzinie. Poczuła pod głową coś, co na pewno nie było poduszką. Leżała na Jego klatce piersiowej, przykryta po uszy kołdrą. Podniosła się wolno, żeby Go nie obudzić. Przeczesała palcami włosy, na wypadek gdyby jednak tak się stało. Napisała mu na kartce krótkie: przepraszam, że bez pożegnania. Zerknęła jeszcze na niego i zauważyła delikatny uśmiech na Jego ustach, pomyślała, że pewnie coś mu się śni. W końcu wyszła kierując się do swojej dzielnicy. Poczuła wibracje telefonu. ''Tak cudownie zagryzałaś wargi kreśląc tych kilka słów''. Ugięły się pod nią kolana. Miała wrażenie, że jej głośno bijące serce obudzi całe miasto. / kwejk ♥

You could be my UNINTENDED  choice to... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

You could be my UNINTENDED, choice to live my life extended. You should be the one I'll always love . ; c

znamy się dłużej  a wybrał kurwa... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

znamy się dłużej, a wybrał kurwa ją. taką, co zna kurde mniej ode mnie.. a ja tak się starałam i na chuja? nic te starania nie dały. rok temu było zupełnie inaczej, prawie idealnie, ale ktoś wszedł nam w drogę i tym razem jest tak samo, wrr.

nie lubię chodzić spać zaraz po... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

nie lubię chodzić spać zaraz po kłótni z tobą . najpierw przez pierwsze dwie godziny nie mogę zasnąć, bo rozsadza mnie irytacja na ciebie i cały świat . potem urządzam sobie zawody na stworzenie łóżka wodnego z potoku moich łez . i dopiero wtedy, gdy mogę już zacząć uczyć pływać się żabką, spoglądam na zegarek i wściekła stwierdzam, że za godzinę znów będę pomykać po ulicach z czerwonymi, zapuchniętymi oczami rodem z horrorów .

Nigdy nie mów komuś  że Go kochasz... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Nigdy nie mów komuś, że Go kochasz tylko po to, żeby Go pocieszyć, nie warto, uwierz.

dlaczego tak jest  że kiedy... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

dlaczego tak jest, że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś, dla jednego, zwykłego człowieka, nagle staje się on w naszych oczach kimś lepszym, kimś wspaniałym, kimś zbyt idealnym, by mógł istnieć naprawdę ? gdy sądzimy, że już nic nie może zepsuć tego szczęścia, wtedy ten zwyczajny, szary człowiek zadaje nam cios, po którym nie umiemy się pozbierać, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi . wywiera on taki wpływ, taki mocny, że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć, że to nic, że nic się nie stało, że damy radę ?

czy bolało ? nie  ból poczułam... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

czy bolało ? nie, ból poczułam dopiero wtedy gdy on przestał się mną interesować, gdy odszedł, uświadomiłam sobie wtedy, że to nie była miłość . było to najzwyklejsze przywiązanie, bałam się iż nie dam rady bez niego, a tak naprawdę to wszystko robiłam sama . on był tylko częścią nieodłącznego planu dnia .

drogi pamiętniku ! nie noszę już... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

drogi pamiętniku ! nie noszę już piżamy w postacie z bajek Disneya . z półek w moim pokoju zniknęły maskotki i wieczorami nie piję kubka gorącego mleka . nie oglądam wieczorynki i na podwórku nie skaczę już w gumę . nie boję się potworów pod łóżkiem ani nie śpię z ulubionym misiem . zmieniłam się .. przepraszam pamiętniku .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV