głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove drogi pamiętniku ! nie noszę już piżamy w postacie z bajek Disneya . z półek w moim pokoju zniknęły maskotki i wieczorami nie piję kubka gorącego mleka . nie og

legalove

legalove.moblo.pl
drogi pamiętniku ! nie noszę już piżamy w postacie z bajek Disneya . z półek w moim pokoju zniknęły maskotki i wieczorami nie piję kubka gorącego mleka . nie oglądam w
drogi pamiętniku ! nie noszę już... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

drogi pamiętniku ! nie noszę już piżamy w postacie z bajek Disneya . z półek w moim pokoju zniknęły maskotki i wieczorami nie piję kubka gorącego mleka . nie oglądam wieczorynki i na podwórku nie skaczę już w gumę . nie boję się potworów pod łóżkiem ani nie śpię z ulubionym misiem . zmieniłam się .. przepraszam pamiętniku .

nie rycz  że coś Ci się coś nie... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

nie rycz, że coś Ci się coś nie udało, usiądź, otrzyj łzy, weź się w garść, nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą, nikt nie powiedział, że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka na które warto czekać nawet kilkanaście lat.

zamknij oczy. co widzisz? miłość... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

zamknij oczy. co widzisz? miłość swojego życia zapewne. a teraz je otwórz. stoi przed Tobą ta osoba? jeśli tak, to jesteś najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. jeśli nie, to daruj sobie, bo nie ma sensu się ścierać. || kissmyshoes

 Miałem wszystko jebnąć  stojąc... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

"Miałem wszystko jebnąć, stojąc nad krawędzią, wiesz a mimo wszystko dziś, nadal jesteś ze mną! (..)A Ty stoisz w progu z oczami pełnymi łez, A ja kocham Cię i ja wiem, że Ty wiesz.. "

POCAŁUJ MNIE A PÓŹNIEJ WEŹ ZA... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

POCAŁUJ MNIE A PÓŹNIEJ WEŹ ZA RĘKĘ A PRZEKONAM SIĘ JAK MNIE NA PRAWDĘ KOCHASZ ..

Jaram się Tobą   jak Londyn w... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Jaram się Tobą , jak Londyn w 1666r. haha , ♥ .

Dla Ciebie mogę skoczyć.. nawet z... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Dla Ciebie mogę skoczyć.. nawet z krawężnika, pff .

09.07.12 :   . Chyba najbardziej... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

09.07.12 : * . Chyba najbardziej dołujący dzień , jaki mógł być . Ale dzięki Niemu , polubiłam Rock & Metal , choć troszkę . No i Muse < 33333 | Stanęłam przed Jego drzwiami i.. szczerze? Rozpłakałam się i uciekłam, gdy uszłyszałam Jego głos dochodzący z środka. Bawił się świetnie (jak zwykle..) ze swoimi kumplami. ;c . Pobiegłam , przed siebie , natknęłam się na Mojego przyjaciela, który mnie zrozumiał i pocieszył .. Dziękuję .. ;c .

Razem być   znaczenie często inne... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Razem być - znaczenie często inne ma , chociaż o tym wiem, to widzę jednak nas.. bo nigdy tak blisko jak ja , nie był Ciebie nikt .. ;c .

Ludzie nie lubią zakochanych  bo... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Ludzie nie lubią zakochanych, bo miłość to prywatna impreza, na którą nikt poza głównymi bohaterami nie dostaje zaproszenia.

Nigdy nie przegap okazji  aby komuś... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

Nigdy nie przegap okazji, aby komuś powiedzieć, że Go kochasz.

a co zrobisz   jak się w Tobie... teksty

legalove dodano: 13 lipca 2012

a co zrobisz , jak się w Tobie zakocham? Jak każdego wieczoru będzie mi cholernie brakowało Ciebie, Twojego dotyku , ust na szyi , szeptów do ucha? Co wtedy zrobisz ? Jak zareagujesz , kiedy powiem Ci prosto w oczy , że chcę być z Tobą tak całkiem na serio ? Jak powiem , że jesteś dla mnie ważniejszy od wszystkich innych chłopaków . Przestraszysz się tego , wycofasz , czy wprost przeciwnie , chwycisz moją rękę i powiesz mi , że chcesz spróbować ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV