głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove nie chce żebyś kradł kłamał czy oszukiwał . ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki . jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie . a jeśli musisz oszukiw

legalove

legalove.moblo.pl
nie chce żebyś kradł kłamał czy oszukiwał . ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki . jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie . a jeśli musisz oszukiwać t
nie chce żebyś kradł  kłamał czy... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

nie chce żebyś kradł, kłamał czy oszukiwał . ale skoro musisz kraść to kradnij moje smutki . jeśli musisz kłamać to kłam o mojej urodzie . a jeśli musisz oszukiwać, to oszukaj czas bo ja nie przeżyje ani jednego dnia bez ciebie . ;c

chcę nareszcie położyć się i w... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

chcę nareszcie położyć się i w spokoju zasnąć . chcę wieczorów bez tych chorych myśli . chcę nocy bez wycierania mokrych policzków, bez sterty chusteczek obok poduszki, bez bezsensownego przekręcania się z boku na bok, bez układania w mojej głowie tych obrazków, na których jesteśmy razem tak nielegalnie szczęśliwi . każdego dnia przed snem mówię sama sobie: - dzisiaj dasz radę . nie będzie żadnego pochlipywania . od razu zaśniesz, wstaniesz pełna energii . jesteś silna, dasz sobie radę . i łażę jak ta idiotka po pustym mieszkaniu starając się nie myśleć . a potem kładę się, opatulam kołdrą i wszystko wali się na mnie w piorunującym tempie . i płaczę, zwijam się z wewnętrznego bólu, który nikt nie jest w stanie mi uśmierzyć . nie radzę sobie . najzwyczajniej nie mam sił . więc błagam bądź .

idź i powiedz jej to samo co mnie:... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

idź i powiedz jej to samo co mnie: że ma ładne oczy, że jej perfumy pachną cynamonową lawendą, że kiedy patrzysz na zdjęcie Wielkiego Kanionu w ramce na biurku, przypominasz sobie o niej, że kiedy się śmieje tak uroczo marszczy czoło . że ją kochasz i że nigdy nie opuścisz . ale powiedz jej również to co mnie, tylko że nie na końcu, ale na samym początku: że tak na prawdę nic dla ciebie nie znaczy i że to co wydawało się być miłością okazało się być tylko złudzeniem . przynajmniej nie będzie robiła sobie nadziei .

  a gdzie twój Romeo ?   poszedł... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

- a gdzie twój Romeo ? - poszedł przelecieć inną Julię, zaraz wraca .

nie napiszę . bo przecież nas już... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

nie napiszę . bo przecież nas już nie ma, a właściwie to nigdy nie było . mimo to, tak kurewsko chciałabym wiedzieć jak się czujesz, co robisz i wreszcie chciałabym wiedzieć, czy masz kogoś, na kogo patrzysz tak jak kiedyś na mnie .

nigdy mi go nie zastąpisz .... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

nigdy mi go nie zastąpisz . choćbyś próbował wszystkimi sposobami . możesz kupić takie same perfumy, zmienić styl na taki jaki miał on, możesz zacząć szanować kobiety, a nawet próbować poprawiać mi humor w ten sam sposób jak on to robił . ale nic się nie zmieni . bo patrząc w twoje oczy widzę kolor jego tęczówek, czując twój dotyk pamiętam jak on dotykał, pamiętam wszystko, jak całował, jak śmiał się z moich dennych problemów, pamiętam jak zbierałam opieprz za niejedzenie śniadań . i wiesz co, nie chcę zapominać, bo był ideałem . wymarzonym . najlepszym .

czuję   że właśnie nadszedł czas... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

czuję , że właśnie nadszedł czas by uporządkować swoje życie wyrzucić niepotrzebnych ludzi i iść do przodu .

napisałeś . podskoczyła adrenalina... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

napisałeś . podskoczyła adrenalina , krew zaczęła szybciej płynąć , serce szybciej bić , uśmiech , totalny odlot , zajebisty stan . i wiadomo o co chodzi ..

Boże   daj mi sił . bo zaraz coś... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

Boże , daj mi sił . bo zaraz coś rozpierdole ..

2:2. Messi Ronaldo    teksty legalove dodał komentarz: 2:2. Messi&Ronaldo ;> do wpisu 7 października 2012
Mam dość  jestem wyczerpana już do... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

Mam dość, jestem wyczerpana już do granic, a złość jak dreszcz opływa mnie falami.

07.10: Real Madryt   FC Barcelona .... teksty

legalove dodano: 7 października 2012

07.10: Real Madryt - FC Barcelona . ♥ ♥ .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV