głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove w myślach chorych tonę wciąż podświadomie słyszę też twój głos. ale ty nie mówisz nic. jak głaz milczysz przede mną. składam skrawki swoich lat niecierpliwie cz

legalove

legalove.moblo.pl
w myślach chorych tonę wciąż podświadomie słyszę też twój głos. ale ty nie mówisz nic. jak głaz milczysz przede mną. składam skrawki swoich lat niecierpliwie czekam
w myślach chorych tonę wciąż... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2012

w myślach chorych tonę wciąż, podświadomie słyszę też twój głos. ale ty nie mówisz nic. jak głaz milczysz przede mną. składam skrawki swoich lat, niecierpliwie czekam zmian obok nas. oddam dziś co tylko chcesz, co chcesz. bądź tylko ze mną.

trzy metry nad niebem ♥ teksty

legalove dodano: 2 listopada 2012

trzy metry nad niebem ♥

Gdyby rozpacz kruszyła skały  a... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2012

Gdyby rozpacz kruszyła skały, a łzy wskrzeszały umarłych nigdy nie pokryłaby was ziemia..., Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać. [*]

najpiękniejszy uśmiech ma osoba o... teksty

legalove dodano: 31 października 2012

najpiękniejszy uśmiech ma osoba o cierpiącym sercu .

Nie potrafił powiedzieć honorowo:... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

Nie potrafił powiedzieć honorowo: ''Przepraszam. Kocham cię, ale marnuję Ci życie''. ;c

ten beznadziejny stan spowodowany... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

ten beznadziejny stan spowodowany cholernym brakiem odwagi, by się do ciebie uśmiechnąć, zmywa uśmiech z mojej twarzy i powoduje łzy pod powiekami .

idź i powiedz jej to samo co mnie:... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

idź i powiedz jej to samo co mnie: że ma ładne oczy, że jej perfumy pachną cynamonową lawendą, że kiedy patrzysz na zdjęcie Wielkiego Kanionu w ramce na biurku, przypominasz sobie o niej, że kiedy się śmieje tak uroczo marszczy czoło . że ją kochasz i że nigdy nie opuścisz . ale powiedz jej również to co mnie, tylko że nie na końcu, ale na samym początku: że tak na prawdę nic dla ciebie nie znaczy i że to co wydawało się być miłością okazało się być tylko złudzeniem . przynajmniej nie będzie robiła sobie nadziei .

znów przyszedłeś nie w porę  o... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

znów przyszedłeś nie w porę, o godzinę za szybko i o wiosnę na późno .. siadasz i mówisz - jak dobrze było ci beze mnie . a ja wsłuchana w twoje słowa stoję i piję herbatę, znów przesłodzoną o łyżeczkę cukru . i nie potrafię odejść i znów czekać aż się pojawisz o chwilę za późno .

nienawidzę. nienawidzę.... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

nienawidzę. nienawidzę. nienawidzę. nienawidzę Cię. przestań mi się śnić. po co masz mi się śnić, skoro nigdy nie będziesz mój.

chuj ci w dupe  że aż miło. teksty

legalove dodano: 30 października 2012

chuj ci w dupe, że aż miło.

chciałbym z tobą pójść lecz nie... teksty

legalove dodano: 25 października 2012

chciałbym z tobą pójść lecz nie umiem stawiać kroków, nie pamiętam już jak mam czytać z twoich oczu, nie potrafię wypowiadać słów i w milczeniu odgaduję co mógł znaczyć ruch twoich źrenic .

znów tylko ból zaciska mi pętle na... teksty

legalove dodano: 25 października 2012

znów tylko ból zaciska mi pętle na szyi i nie rozumiem słów, którymi mówią do mnie inni, ich pragnień, ich gestów, ich wyrazów, ich twarzy, ich prawdy, ich szczęścia i chyba nawet ich marzeń .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV