głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove i chyba to nie minie. nie teraz ani nie jutro. wiesz? głupio mi jest ukrywać przed wszystkimi że jesteś dla mnie ważny. udaję przed nimi że jesteś mi obojętny.

legalove

legalove.moblo.pl
i chyba to nie minie. nie teraz ani nie jutro. wiesz? głupio mi jest ukrywać przed wszystkimi że jesteś dla mnie ważny. udaję przed nimi że jesteś mi obojętny. głu
i chyba to nie minie. nie teraz  ani... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2012

i chyba to nie minie. nie teraz, ani nie jutro. wiesz? głupio mi jest ukrywać przed wszystkimi, że jesteś dla mnie ważny. udaję, przed nimi, że jesteś mi obojętny. głupio mi jest ciebie obrażać, ale co z tego.. skoro ty robisz to samo. a przynajmniej tak mi się wydaje. to jest dziwne i niezrozumiałe. może Ty w końcu kiedyś wyjaśnisz mi, o co w tym wszystkim chodzi. dlaczego to robię.

do cholery! przestań mi się śnić... teksty

legalove dodano: 17 grudnia 2012

do cholery! przestań mi się śnić, przestań patrzeć na mnie tak, jakby Ci zależało. przestań komentować na każdym kroku moje słowa, przestań siedzieć w mojej głowie i przestań już tak bardzo ranić. zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy, jak Twoje milczenie boli. mimo wszystko, brakuje mi twoich słów, mimo, że zadajesz mi tak cholerny ból. brakuje mi Ciebie.

zastanawia mnie jedna rzecz  co kryje... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

zastanawia mnie jedna rzecz, co kryje się w Twoich myślach gdy tak się do mnie uśmiechasz . ♥

a tym tuleniem się do tej szmaty... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

a tym tuleniem się do tej szmaty kiedy ja pojawiam się na horyzoncie jest ziomek szczeniackie. wiedz że tym umacniasz mnie tylko w moim przekonaniu że jesteś kretyńskim skurwielem.

kocham łapać Cię na patrzeniu się... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

kocham łapać Cię na patrzeniu się na mnie. szybko odwracasz wzrok i udajesz że gadasz z kumplami, którzy zawsze Cię wydadzą tekstem - ona tam stoi .

bawiliśmy się w chowanego... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

bawiliśmy się w chowanego , schowałam się w jego sercu , a On do dziś mnie nie znalazł.

gdy jest mi smutno  patrzę w Twoje... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

gdy jest mi smutno, patrzę w Twoje oczy. dlaczego? bo tylko tam widzę siebie uśmiechniętą i naprawdę szczęśliwą. ♥

nie potrafię tego wytłumaczyć  ale... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

nie potrafię tego wytłumaczyć, ale kiedy jesteś obok nawet brzydka pogoda czy brak nutelli w sklepie nie jest w stanie doprowadzić mnie do szału. może dlatego że przy Tobie cały ten chory świat widzę przez podwójnie różowe okulary, a od nutelli jesteś słodszy o całą jedną łyżeczkę, więc zastępuję sobie słoiczek z brązowym kremem Tobą? w sumie to wiesz? Ty lepiej smakujesz. tak bardziej smacznie.

uwielbiałam gdy mnie przepraszał .... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

uwielbiałam gdy mnie przepraszał . było wtedy w nim tyle z dziecka . wykrztuszał słodko ' przepraszam ' i opuszczał głowę . jego smutne spojrzenie było hipnotyzujące , łamało serca . i zwykle odrazu mu wybaczałam . wybaczałam nawet gdy zrobił coś naprawdę strasznego , to było bez znaczenia .

Teraz jest mi wszystko obojetne może... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

Teraz jest mi wszystko obojetne może padać wielki śnieg , padac deszcz , grad , może byc nawet wichura . I tak już nic mi bardziej nie zjebie humoru i niż to czego byłam świadkiem .

często błądzę  ale mogę sobie na... teksty

legalove dodano: 16 grudnia 2012

często błądzę, ale mogę sobie na to pozwolić - bo wiem , że jest ktoś kto w odpowiednim momencie złapie mnie za rękę i wprowadzi na właściwy tor życia. ♥

   teksty legalove dodał komentarz: ;) do wpisu 16 grudnia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV