głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove To że piszę imiona z małej litery nie znaczy że nie mam szacunku do innych. To że uwielbiam chodzić w wysokich szpilkach nie znaczy że jestem kurwą. To że się u

legalove

legalove.moblo.pl
To że piszę imiona z małej litery nie znaczy że nie mam szacunku do innych. To że uwielbiam chodzić w wysokich szpilkach nie znaczy że jestem kurwą. To że się uśmi
To że piszę imiona z małej litery... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

To, że piszę imiona z małej litery nie znaczy, że nie mam szacunku do innych. To, że uwielbiam chodzić w wysokich szpilkach nie znaczy, że jestem kurwą. To, że się uśmiecham, nie znaczy, że jestem szczęśliwa. To, że do Ciebie nie piszę, nie znaczy, że nie chcę.

Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, który wydawałby się wszystkim jak najbardziej realny i możliwy. Według znajomych byli dla siebie stworzeni. Byli dla siebie przyjaciółmi, wzorową parą, bratnimi duszami. Niestety tak się złożyło, że pewnego dnia przeznaczenie postanowiło zmienić zdanie.

dokładnie  trzeba być cierpliwym przede wszystkim. teksty legalove dodał komentarz: dokładnie ;) trzeba być cierpliwym przede wszystkim. do wpisu 17 maja 2013
Kiedyś opowiem Ci jak puste były... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Kiedyś opowiem Ci, jak puste były dni bez Ciebie. Kiedy za towarzystwo robiła muzyka, herbata, koc i Twoje zdjęcie. Powiem Ci, jak smakowały łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami.

To co miało być przeszłością... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

To, co miało być przeszłością znowu uderzyło prosto w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że przeszłość wciąż we mnie żyje.

summer i miss you so much D teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

summer, i miss you so much ;D

Podobno najpierw my cierpimy przez... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Podobno najpierw my cierpimy przez kogoś, potem ktoś cierpi przez nas, a na końcu jesteśmy szczęśliwi. Ciekawe, czy to się sprawdza.

też tak miałam. ale na szczęście mnie minęło to uczucie nie wiem jak będzie z Tobą. może faktycznie powinnaś coś zdziałać.. nie mam pojęcia w każdym razie życzę Ci szczęścia : teksty legalove dodał komentarz: też tak miałam. ale na szczęście, mnie minęło to uczucie, nie wiem jak będzie z Tobą. może faktycznie, powinnaś coś zdziałać.. nie mam pojęcia, w każdym razie, życzę Ci szczęścia :) do wpisu 17 maja 2013
Nie pot­ra­fiła już odróżnić... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Nie pot­ra­fiła już odróżnić praw­dy, od kłam­stwa. Wszys­tko było ta­kie od­ległe. Miała wrażenie, że zat­rzy­mała się w cza­sie. Że na­dal trwa ten wyjęty z hor­ro­ru dzień. Tak. Codzien­nie łzy, łapa­nie os­tatniej des­ki ra­tun­ku jaką jest myśl, że to może tyl­ko dla "nasze­go dob­ra". Mo­ja włas­na, zniena­widzo­na rutyna.

'drowning past regrets in tea and... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

'drowning past regrets in tea and cigarettes, but I can’t seem to forget. when you came along . ' / from great expectations ♥

Przyz­na­nie się do kłam­stwa... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Przyz­na­nie się do kłam­stwa jest trud­ne. Ale jeszcze trud­niej przychodzi mi znosze­nie obojętności i niedo­cenienia jej przez tych, dla których pod­dałam się niesa­mowi­temu tru­dowi w wy­jawieniu praw­dy. Tyl­ko dla ich dobra.

Kochać jest łat­wo. To można... teksty

legalove dodano: 17 maja 2013

Kochać jest łat­wo. To, można po­wie­dzieć, jak z sa­mocho­dem: wys­tar­czy włączyć sil­nik, do­dać ga­zu i wyz­naczyć so­bie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak prze­jażdżka z kimś in­nym, je­go sa­mocho­dem. Na­wet, jeśli uważasz te­go ko­goś za dob­re­go kierowcę, zaw­sze po­zos­ta­je ten pod­skórny strach, że może się po­mylić, a wte­dy w ułam­ku se­kun­dy wys­trze­licie obo­je przez przed­nią szybę na spot­ka­nie śmier­ci. Być kochaną może oz­naczać naj­większy koszmar. Bo miłość to re­zyg­nacja z pa­nowa­nia nad włas­nym lo­sem. A co się sta­nie, jeśli w połowie dro­gi pos­ta­nowisz zawrócić al­bo skręcić w bok, a nie masz na to ja­ko pa­sażer żad­ne­go wpływu?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV