głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie... teksty

lalaloveyou dodano: 11 września 2016

"Jest coś we wspólnym sypianiu. Nie mam na myśli seksu, ale zwykły sen. Wczoraj, po wielkiej burzy, zdenerwowany wyszedł z domu, zapalilł papierosa i wrócil. Włączyliśmy film, utuliłam go, jako, że tylko tak mogłam pomóc. A on usnął. Zwyczajnie usnął jak mały chłopiec zmęczony całodzienną zabawą. Nigdy wcześniej nie widziałam go tak bezbronnego i tak spokojnego. Zmienił pozycje, ale przytulił do siebie moja rękę, pózniej - policzek do czubka mojej głowy. I gdy ja zasnęłam w oczekiwaniu, całował mnie w czoło za kazdym razem gdy się poruszyłam. I zrozumiałam, że tak naprawdę chyba nie da się być pewnym czyjejś miłości, dopóki się z kimś nie zaśnie, albo dopóki ktoś nie zaśnie przy tobie. We śnie wykonujemy akcje bezwarunkowo i tylko one mogą potwierdzić ludzkie więzi. Do tego, uważam, że zasypianie przy kimś to akt absolutnej ufności bo nie ma stanu, w którym jest się bardziej bezbronnym."

 Ogólnie rzecz biorąc  to ja jestem... teksty

lalaloveyou dodano: 11 września 2016

"Ogólnie rzecz biorąc, to ja jestem raczej na NIE. Niezorganizowana, niezdecydowana, nieostrożna, niedbała, nieufna, może troszkę niemądra i niepoważna. Widzisz, ja naprawdę potrzebuję Twojego TAK."

 Gdy zapytają mnie  co lubiłem... teksty

lalaloveyou dodano: 11 września 2016

"Gdy zapytają mnie, co lubiłem najbardziej, odpowiem, że ciebie..."

I tak jesteś piękna. Taka jaka... teksty

lalaloveyou dodano: 11 września 2016

I tak jesteś piękna. Taka jaka jesteś. Z każdą blizną, z każdą łzą, która spływa ci po policzku, bo ktoś powiedział ci coś niemiłego. Z każdym twoim zwątpieniem w siebie, swoją urodę czy inteligencję. Kiedy marszczysz czoło, kiedy robisz ulubioną minę do zdjęcia. Kiedy śmiejesz się prosto z serca, najszczerzej. Kiedy wzruszasz się na filmie, kiedy twoje oczy błyszczą, bo wreszcie widzisz jego. Jesteś piękna. Bez doczepianych włosów, rzęs, bez markowych ubrań, najnowszego iphone’a, dużej ilości obserwujących na snapchacie czy instagramie. Bez filtra, bez hybrydy i bez retuszu. Jesteś piękna. Wyłącz na chwilę tego fejsa, nie konturuj twarzy, daj sobie odetchnąć. Nie myśl o tym, jak cię odbierają inni, czasami nie masz wpływu na to, co ktoś sobie pomyśli... Wszystkie te lajki, pochwały, komentarze, serduszka i podania dalej, to nie może określać ciebie i twojego życia, przecież wieczorem zostajesz tylko ty i twoja niepewność, z którą nie umiesz sobie poradzić. Jesteś piękna. Ja w to wierzę, czemu ty nie potrafisz?

 Miałeś tak kiedyś? Idziesz ulicą... teksty

lalaloveyou dodano: 20 kwietnia 2015

"Miałeś tak kiedyś? Idziesz ulicą i nagle masz ogromną ochotę krzyczeć bo czujesz, że nie masz już sił? Miałeś tak kiedyś? Siedzisz na ławce w parku, a łzy nie przestają ci cieknąć? Nie? To nie mów, że mnie rozumiesz. Nie mów, że wiesz co czuję. Tylko znów skłamiesz"

 A teraz będę szczęśliwa nawet... teksty

lalaloveyou dodano: 20 kwietnia 2015

"A teraz będę szczęśliwa nawet jeśli Ci się to nie podoba! "

Pamiętam słowa  które zabolały... teksty

lalaloveyou dodano: 20 kwietnia 2015

Pamiętam słowa, które zabolały mnie tak strasznie. Co czułam ? Nie pytaj, nieważne.

Juz nigdy więcej nie zawrócę... teksty

lalaloveyou dodano: 27 sierpnia 2014

Juz nigdy więcej nie zawrócę , będę za Tobą nawet , gdy pójdziesz .

Minione kłótnie wciąż czuję na... teksty

lalaloveyou dodano: 27 sierpnia 2014

Minione kłótnie wciąż czuję na ciele , gniew twoich oczu jest dla mnie więzieniem . Odbicie w lustrze , twarz przyjaciela , zobacz choć raz jak bardzo się zmieniasz . ! ;(

Czasami mam ochotę uśmiechnąć... teksty

lalaloveyou dodano: 18 czerwca 2014

Czasami mam ochotę uśmiechnąć się i napluć komuś w mordę..

Ej posłuchaj. Nie noszę szpilek... teksty

lalaloveyou dodano: 18 czerwca 2014

Ej posłuchaj. Nie noszę szpilek, wolę trampki, tapetę to ja mam na ścianach, ewentualnie na telefonie. Spódniczki to zło konieczne, ale raczej szersze niż mój pasek od spodni. Ty masz to swoje nossa nossa, ja wolę posłuchać Paktofoniki. Chyba raczej się nie zaprzyjaźnimy, jak myślisz?

Pamiętaj  że wszystko można... teksty

lalaloveyou dodano: 18 czerwca 2014

Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów.

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV