głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
laferme Niewiarygodna miłość która zrodziła się nie wiedzieć kiedy. Opierająca się na mocnych fundamentach których nikt nam nie zniszczy. Zapytasz czemu? Bo sami je bud

laferme

laferme.moblo.pl
Niewiarygodna miłość która zrodziła się nie wiedzieć kiedy. Opierająca się na mocnych fundamentach których nikt nam nie zniszczy. Zapytasz czemu? Bo sami je budujemy.
Niewiarygodna miłość  która... teksty

laferme dodano: 22 luty 2013

Niewiarygodna miłość, która zrodziła się nie wiedzieć kiedy. Opierająca się na mocnych fundamentach, których nikt nam nie zniszczy. Zapytasz czemu? Bo sami je budujemy. Powoli, tak, to powolne budowanie jest najpiękniejsze.

Kocham zimę. Pozdrawiam dwójkę... teksty

laferme dodano: 22 luty 2013

Kocham zimę. Pozdrawiam dwójkę ludzi, która pewnie miała ze mnie niezły ubaw albo wzięła mnie za totalną wariatkę, bo mijała mnie w apogeum mojego zirytowania i wkurwienia na cały świat, kiedy to zatrzymałam się na chodniku i rzuciłam torebkę na ziemię, która co chwilę spadała mi z ramienia, jakby się na mnie uwzięła i krzyknęłam głośno "KURWA MAĆ" po czym z trzęsącymi łapami odpaliłam papierosa, żeby móc się uspokoić. Kocham kiedy woda cieknie mi z nosa, kaszel nie daje normalnie oddychać, szalik drapie w szyję, włosy latają we wszystkie strony, śnieg sypie w oczy i bezczelnie pakuje mi się do butów, choć go wcale o to nie proszę. Napisałam, że kocham zimę? Sarkazm taki. Ja tej kurwy nienawidzę.

Jestem kobietą. Przejmuję się... teksty

laferme dodano: 4 luty 2013

Jestem kobietą. Przejmuję się rzeczami, którymi nie powinnam. Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego się śmieję a kiedy próbuję, śmieję się jeszcze bardziej. To samo mam, kiedy płaczę. Kocham mężczyzn żonatych, zajętych i mieszkających daleko. Potrafisz zachęcić mnie jednym słowem i tym samym słowem zniechęcić. Wyobrażam sobie milion rzeczy, żeby milion rzeczy zrobić w końcu inaczej. Obiecuję i nie dotrzymuję słowa. Planuję i rezygnuję ze wszystkiego, aby załamywać się nad swoją niesłownością. Zdradzam, palę, piję, przeklinam, wstaję zbyt późno, spóźniam się, zapominam o wszystkim.Nie chcesz mnie, a ja się się Tobie nie dziwię i dziwię jednocześnie.W końcu jestem kobietą.
Autor cytatu: paramorelove

Wszyscy pytają czemu jestem smutna... teksty

laferme dodano: 7 grudnia 2012

Wszyscy pytają czemu jestem smutna, może po prostu nie mam z kim być szczęśliwa. / jachcenajamajce

Kiedyś  za parę lat  chciałabym... teksty

laferme dodano: 23 października 2012

Kiedyś, za parę lat, chciałabym byśmy mieszkali razem. Mieć pianino w dużym pokoju, szarego kota z niebieskimi oczami, zawsze chciałam takiego mieć. Jasną kuchnie, a na parapecie rosła by bazylia i pachnąca mięta. W sypialni stało by duże łóżko z białą pościelą. Oglądalibyśmy wspólnie "Lekarzy" na TVN'ie popijając mocną, gorącą, czarną kawą. / j.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Jest mi słabo i niedobrze ale nie... teksty

laferme dodano: 14 października 2012

Jest mi słabo i niedobrze ale nie są to odczucia fizyczne. Mojej psychice chce się rzygać.
Autor cytatu: pierdolonadama

 Twoje oczy niosą piękno  daj się... teksty

laferme dodano: 14 października 2012

"Twoje oczy niosą piękno, daj się objąć ręką Kroczy obojętność, spada tętno prędko"

 W seksie szukamy pocieszenia  gdy... teksty

laferme dodano: 13 października 2012

"W seksie szukamy pocieszenia, gdy brakuje nam miłości."

nie musisz o mnie myśleć 24 godziny... teksty

laferme dodano: 13 października 2012

nie musisz o mnie myśleć 24 godziny w ciągu dnia. wystarczy jeden ułamek sekundy, żebyś pamiętał, że ja już jestem i nigdzie się nie wybieram. bo dobrze mi.

i nadeszła jesień. i te cudowne dni... teksty

laferme dodano: 13 października 2012

i nadeszła jesień. i te cudowne dni, kiedy słońce jeszcze stara się przecisnąć przez chmurki. i te cudowne wieczory z kocem, gorącą herbatą, papierosem w ustach i masą seriali do obejrzenia w roli głównej.

Jeśli chcesz poznać dziewczynę... teksty

laferme dodano: 7 października 2012

Jeśli chcesz poznać dziewczynę, nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek, których słucha. Znajdziesz w nich wszystko, o czym boi się mówić.
Autor cytatu: jachcenajamaice

 Moja przeszłość to dla ciebie... teksty

laferme dodano: 5 października 2012

"Moja przeszłość to dla ciebie czarna magia Bo nie zdajesz sobie sprawy w jakie gówna się wkopałam"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV