głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwiatuszek_08 Chodź namieszamy sobie w życiu jak zawsze. Chodź będzie fajnie znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

kwiatuszek_08

kwiatuszek_08.moblo.pl
Chodź namieszamy sobie w życiu jak zawsze. Chodź będzie fajnie znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.
Chodź  namieszamy sobie w życiu... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 30 listopada 2014

Chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.
Autor cytatu: selektywnie

 Żyję nadzieją  że żadna... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 30 listopada 2014

"Żyję nadzieją, że żadna dziewczyna nie będzie w stanie mnie zastąpić."
Autor cytatu: selektywnie

Nie znoszę tego  że jestem osobą... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 30 listopada 2014

Nie znoszę tego, że jestem osobą, która boi się wszystkiego.

Nadal wierzysz  że to jeszcze... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 28 listopada 2014

Nadal wierzysz, że to jeszcze wróci. Nadal czekasz na jakąkolwiek reakcję z Jego strony. Myślisz, że nadejdzie taki dzień, gdy idąc ulicą, zatrzyma się i powie: cholera, ona mnie naprawdę kocha. A później przybiegnie pod twoje drzwi, może jeszcze zagra na gitarze, czekając aż wyjdziesz na balkon, wręczy bukiet kwiatów i będziecie żyli długi i szczęśliwie. Daj spokój, obie wiemy, że w takim złudzeniu żyją tylko księżniczki w bajkach. Spójrz za siebie. Wiem, nie powinno się patrzeć wstecz, ale zrób to tylko na chwilę. Widzisz te momenty upokorzenia? Słyszysz znów Jego słowa, które zadały ci ból? Widzisz nieprzespane noce? Nadzieję, że może dziś go spotkasz i może to właśnie dziś będzie lepiej, inaczej? Chwilową radość, kiedy coś poszło po twojej myśli? A teraz wróć z powrotem i odpowiedz sobie na pytanie, którego tak bardzo się boisz: czy jest sens czekać nadal? Przecież minęło już tyle czasu. [ yezoo ]

i de al ne teksty kwiatuszek_08 dodał komentarz: i-de-al-ne do wpisu 28 listopada 2014
'Jeżeli miałbym zostawić wszystko... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 27 listopada 2014

'Jeżeli miałbym zostawić wszystko i za horyzont prysnąć Wziąłbym cię za rękę i uścisnął ją szybko Szepnął, że cię kocham mocno i stawiam na nas'

Cholernie się boję. Boję się tego... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 25 listopada 2014

Cholernie się boję. Boję się tego co będzie za dwa lata, albo i dłużej. Boję się, że zapomnę jakim był cudownym człowiekiem. Że zapomnę ile dla mnie znaczył. Boję się, że zapomnę, że ktoś taki jak On w ogóle istniał, że jego imię znów będzie zwykłym imieniem. On był cudowny, idealny. Nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego wybrałam właśnie Jego.

Kocham Cię  czy tego chcesz czy nie... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 25 listopada 2014

Kocham Cię, czy tego chcesz czy nie, czy ja tego chcę, czy nie. To jest jak choroba, jak niemoc, która odbiera mi możność wolnego wyboru, która topi mnie w otchłani. Zbłądziłam w Tobie, już nigdy się nie odnajdę. Nie odnajdę siebie takiej, jaką byłam.

może gdybym wróciła do miejsc... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 25 listopada 2014

może gdybym wróciła do miejsc gdzie skręciłam nie tam gdzie trzeba, wszystko potoczyłoby się inaczej. może gdybym miała trochę więcej odwagi, by postawić temu czoła, byłabym najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. dlaczego zabłądziłam? dlaczego tak bardzo pragnęłam za Tobą pobiec? powiedz.. dlaczego to wszystko tak momentalnie uciekło, zostawiło mnie? dlaczego obwiniam za to siebie, odpowiedz. przecież goniłam Cię, goniłam nas, nasze szczęście. biegłam ile sił, starałam się. wystarczyło jedno potknięcie byś całkiem uciekł. byś zostawił mnie tu samą, pośród zgiełku ulic, ludzi, których twarzy nie znam. dlaczego ludzie cierpią z czyjegoś braku? dlaczego odsuwają się od siebie, dlaczego przestają cokolwiek znaczyć? czy dla Ciebie też już nie istnieję? / notte.

dziś łzy są bardziej słone... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 25 listopada 2014

dziś łzy są bardziej słone, wódka smakuje lepiej, papieros szybciej gaśnie, zegar tyka głośniej, piosenki mają głębszy przekaz, wspomnienia wracają przy delikatnym przymknięciu powiek no i tęskni się jakoś tak mocniej. / leoox33
Autor cytatu: gieenka

Mam co wspominać te przepiękne... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 25 listopada 2014

Mam co wspominać te przepiękne momenty i proszę nie mów mi już że droga nie idzie tędy.

bardziej jest mi teraz szkoda  że... teksty

kwiatuszek_08 dodano: 24 listopada 2014

bardziej jest mi teraz szkoda, że nie mam pieniędzy na studnówkę, niż z powodu, że od wczoraj nie jesteś już mój [kwiatuszek_08]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV