głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwiatuszek-t-t Nawiedzasz mnie w snach mówisz że bardzo tęsknisz i całujesz moje usta nie depcz mojego świata przecież odszedłeś pozwól mi żyć choć we śnie. Kiedyś zrozumiesz

kwiatuszek-t-t

kwiatuszek-t-t.moblo.pl
Nawiedzasz mnie w snach mówisz że bardzo tęsknisz i całujesz moje usta nie depcz mojego świata przecież odszedłeś pozwól mi żyć choć we śnie.
Nawiedzasz mnie w snach mówisz że... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 10 stycznia 2016

Nawiedzasz mnie w snach mówisz, że bardzo tęsknisz i całujesz moje usta nie depcz mojego świata przecież odszedłeś pozwól mi żyć choć we śnie.

Kiedyś zrozumiesz że za Tobą... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 10 stycznia 2016

Kiedyś zrozumiesz, że za Tobą Tęskniłam Kiedyś zrozumiesz, że Cię bardzo Lubiłam Kiedyś zrozumiesz, że za Tobą Płakałam Kiedyś zrozumiesz, że Cię bardzo KOCHAŁAM..

Jedyne czego żałuję najbardziej... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 10 stycznia 2016

Jedyne czego żałuję najbardziej , to tego, że nie jestem kimś innym, że nie jestem nią, chociażby na ułamek sekundy.

Nie boję się całkowitej odmiany w... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 10 stycznia 2016

Nie boję się całkowitej odmiany w życiu , nie pragnę by wszystko pozostało takie jak dawniej, bo każda zmiana w moim życiu będzie wspaniala i cudowna jeśli będziesz w niej Ty.

Miłość  to skarb który często... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 10 stycznia 2016

Miłość - to skarb, który często dajemy komuś, kto go nie chce wziąć, a jednocześnie pragnie to posiadać.

 Jak stru­mienie i rośli­ny... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 8 stycznia 2016

"Jak stru­mienie i rośli­ny, dusze także pot­rze­bują deszczu, ale deszczu in­ne­go rodza­ju: nadziei... wiary... sen­su is­tnienia. Gdy te­go brak, wszys­tko w duszy umiera, choć ciało na­dal funkcjonuje" - Paulo Coelho

Tęsknie za choć jed­nym... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 1 stycznia 2016

Tęsknie za choć jed­nym po­całun­kiem, do­tykiem Twe­go po­liczka, za tym je­dynym i niepow­tarzal­nym błys­kiem w oku, które poz­wo­liło me­mu ser­cu zadrżeć.

Bez Ciebie każdy dzień jest ta­ki... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 31 grudnia 2015

Bez Ciebie każdy dzień jest ta­ki sam. "Nie chcę ale muszę," jak często to so­bie pow­tarzam. Wstając ra­no, po no­cy pełnej marzeń o To­bie, tak bar­dzo bo­li Mnie rzeczy­wis­tość. Chciałabym po pros­tu zam­knąć się w moim małym po­koju i spać śniąc o tym, że jes­teś obok. Kiedy Cię poz­nałam, mo­je życie bar­dzo się zmieniło, dos­trzegłam bar­wy których wcześniej nie zauważałam, stałeś się słońcem na moim frag­mencie nieba. Bo nikt tak jak ty nie spra­wiał, że miałam siłę do życia. To ty pro­duko­wałeś te wszys­tkie mo­tyl­ki, których te­raz już nie ma. Obiecałam, że będę wal­czyć i wal­czę, ale tak trud­no jest mi żyć bez Ciebie.A KOGO TO OBCHODZI? no, wlasnie,kogo?

a po czym go poznac? teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: a po czym go poznac? do wpisu 22 grudnia 2015
Naj­trud­niej po­radzić so­bie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 20 grudnia 2015

Naj­trud­niej po­radzić so­bie- sa­mej ze sobą! Gdy tęskno­ta i miłość, która mnie wy­pełnia, roz­ry­wa od środ­ka... nie dając real­ne­go ukojenia!

Miłość to czy­jeś oczy...kochasz... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 15 grudnia 2015

Miłość to czy­jeś oczy...kochasz w nie pat­rzeć, na­wet jeśli one pat­rzą w in­na stronę.. ..to dłonie....Widzisz, i chcesz tyl­ko trzy­mać je To uśmiech….który uwiel­biasz…mi­mo, ze jest nie do Ciebie

Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda nie oznacza to wcale że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca bez względu na to co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu dojrzeć do niej. — Amanda Seyfried teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda, nie oznacza to wcale, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu, dojrzeć do niej. — Amanda Seyfried do wpisu 10 grudnia 2015
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV