głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwiatuszek-t-t To żadne odkrycie że dom to nie miejsce lecz ludzie i uczucia jakie ich ze sobą wiążą Czasem ... nie mogąc być blisko kogoś jesteśmy obok . Nie mogąc kogoś dotk

kwiatuszek-t-t

kwiatuszek-t-t.moblo.pl
To żadne odkrycie że dom to nie miejsce lecz ludzie i uczucia jakie ich ze sobą wiążą
To żadne odkrycie  że dom  to nie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

To żadne odkrycie, że dom, to nie miejsce, lecz ludzie i uczucia, jakie ich ze sobą wiążą

Czasem ...  nie mogąc być blisko... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

Czasem ... nie mogąc być blisko kogoś - jesteśmy obok . Nie mogąc kogoś dotknąć - dotykamy myślami.. życzliwym słowem.. ciepłem uśmiechu.. Sercem mu przekazujemy ... Pamiętam o Tobie i Zawsze Bede,!!!

Miłość spra­wia  że choć przez... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

Miłość spra­wia, że choć przez chwilę możemy za­pom­nieć o przeklętej ciem­ności, która jest kre­sem wszys­tkiego. [...] Miłość jest je­dyną rzeczą, która trwa. Góry na przes­trze­ni mi­lionów lat roz­pa­dają się, for­mują się od no­wa [...]. Morza wy­sychają. Pus­ty­nie ustępują oceanom. Czas niszczy każdą bu­dowlę wzniesioną przez człowieka. [...] Ale miłość jest siłą, ener­gią, potęgą.Dean Ray Koontz

Furtka do mojego serca dla Ciebie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

Furtka do mojego serca dla Ciebie bedzie zawsze otwarta,pamietaj o tym!!!

Moze do konca mnie nie poznales... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

Moze do konca mnie nie poznales, moze w przyszlosci zrozumiesz ,ze nie chcialam byc Twoim problemem,przepraszam. . Zycze Ci z calego serca najlepiej.Sluchaj sie glosu serca a bedzie dobrze.

Podobnie jak Ty uwielbiam czytac o... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

Podobnie jak Ty uwielbiam czytac o szczesliwej lub niespelnionej milosci.Nigdy w swoim zyciu nie przypuszczalam,ze w realu moge jeszcze spotkac jedno i drugie.Mimo cierpien i niespelnienia jestem szczesliwa bo kropla milosci jest piekniejsza od oceanu rozumu.

Jesli cos robie to do konca a jak... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

Jesli cos robie to do konca,a jak szczerze pokocham to na wiecznosc.

Teraz kiedy moje zycie sie sypie tak... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

Teraz kiedy moje zycie sie sypie,tak bardzo bym potrzebowala zebys mnie wysluchal i pocieszyl tak jak robilam to ja,kiedy poswiecalam Ci kazda chwile,zebys odnalazl sens zycia.

Szczera miłość bywa zaw­sze... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 30 czerwca 2015

Szczera miłość bywa zaw­sze chaotyczna. Gu­bisz się, tra­cisz trzeźwy osąd. Nie umiesz się bro­nić. Im większa miłość, tym większy w Twojej glowie chaos.

traumatyczne przejscia najlepiej wyrzucic z siebie pisz pisz i jeszcze raz pisz.Nie proponuje rozmow bo na razie masz dystans do wszyystkich rozumie Ciebie doskonale.Glowa do gory i zacznij pozytywnie myslec a jutro bedzie lepsze czego naprawde Tobie zycze teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: traumatyczne przejscia najlepiej wyrzucic z siebie,pisz,pisz i jeszcze raz pisz.Nie proponuje rozmow bo na razie masz dystans do wszyystkich,rozumie Ciebie doskonale.Glowa do gory i zacznij pozytywnie myslec,a jutro bedzie lepsze,czego naprawde Tobie zycze do wpisu 30 czerwca 2015
Skąd w Nim ta magia  nie wiem na... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 29 czerwca 2015

Skąd w Nim ta magia, nie wiem na Boga On zaczarował mi duszę cudownym kwieciem otumanił muzyki szeptem, zniknęła trwoga słuchając, zanurzam się w najpiękniejszym świecie

Chociaz polikwidujesz wszelkie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 29 czerwca 2015

Chociaz polikwidujesz wszelkie mozliwosci kontaktu , to pamietaj,zawsze jestes i bedziesz w moim sercu i zawsze bez obaw mozesz otworzyc moje drzwi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV