głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwiatuszek-t-t Czemu niektörzy ludzie cos takiego mają ze nie potrafą juz sie wzruszyc na tego co go długo juz mają? Wtedy chcąc swöj akumulator rozruszac szukają nowego wyzwa

kwiatuszek-t-t

kwiatuszek-t-t.moblo.pl
Czemu niektörzy ludzie cos takiego mają ze nie potrafą juz sie wzruszyc na tego co go długo juz mają? Wtedy chcąc swöj akumulator rozruszac szukają nowego wyzwani
Czemu niektörzy ludzie cos takiego... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

Czemu niektörzy ludzie cos takiego mają, ze nie potrafą juz sie "wzruszyc" na tego co go długo juz mają? Wtedy chcąc swöj" akumulator" rozruszac szukają nowego "wyzwania", zeby pokazac, ze stac go jeszcze "pracowac" do samego rana.

Nie osiąga  się szczęścia bez... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

Nie osiąga się szczęścia bez cier­pienia ? Cos w tym chyba jest - bo bez cier­pienia nie zro­zumie się szczęścia. Ale namieszałam sobie tym w głowie.

Poznac miłości gorzki smak  to... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

Poznac miłości gorzki smak, to podobnie jak bys skosztował trujący kwiat lub otrzymałbys od życia gorzką czekolade z dopiskiem: "OBY ZAWSZE BYŁO CI TAK SŁODKO":

Kobieto! puchu marny! ty wietrzna... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto! Postaci twojej zazdroszczą anieli, A duszę gorszą masz, gorszą niżeli !( ADAM MICKIEWICZ)..Jak spotka takiego DON KICHOTA, ktöry chce żyć jak błędni rycerze, walczyć ze smokami, bronić słabych. Jego marzenia są piękne, ale nie z tej epoki, nie przystają do świata, w którym żyje- to bedzie sie działo, oj bedzie; bo kobieta zmienną jest.

Jak prawie kazda kobieta potrafie byc... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

Jak prawie kazda kobieta potrafie byc słodka / nie idiotka/ czuła i oddana lecz nie bluznij ze mnie,bo mam w oczach coś takiego- samo zło, nie hoduje zbóż, mam w kieszeni nóż, sama nie wiem po co. pokochałam go i popłynęłam jak za lordem aż na samo dno.

Tak w moim przypadku to utopia mrzonka a jego historia pozostanie otwarta  bo on jej nigdy nie zmieni nawet zeby sie przekonac co by sie moglo wydarzyc bo na to potrzeba odwagi i spontanu. teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: Tak w moim przypadku to utopia,mrzonka a jego historia pozostanie otwarta ,bo on jej nigdy nie zmieni,nawet zeby sie przekonac co by sie moglo wydarzyc bo na to potrzeba odwagi i spontanu. do wpisu 4 lipca 2015
A mi wolno bo jestem szalona i... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

A mi wolno,bo jestem szalona i nieprzewidywalna,a piosenka se moze..... https://www.youtube.com/watch?v=_Hwte51rhu4

https:  www.youtube.com... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

https://www.youtube.com/watch?v=CG9gjIR_yMc&feature=youtu.be

Nienawidze osöb cierpiacych na tak... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

Nienawidze osöb cierpiacych na tak zwany syndrom synusia mamusi czy cöreczki tatusia lub pantoflarzy.Osoby te niestety nie potrafia oddac sie milosci,nie potrafia dzwignac tego uczucia,poniewaz milosc to wielka namietnosc,spontanicznosc,bywa bardzo w pewnych momentach wrecz szalona,zywiolowa i to jest dla tych osob wrecz nie wykonalne,bo albo milosc z druga osoba bedzie dopiero na drugim miejscu po milosci rodzicielskiej a pantoflarz z ta jego ulegloscia,nigdy Cie niczym nie zaskoczy,nie bedzie mial szalonych pomyslöw i zawsze na wszystko sie godzi,bez jakiegokolwiek osobistego zaangazowania w szalone, uniosle momenty,czym jest milosc,prawdziwa i obiecujaca.

Jezyk mnie swierzbi i nie potrafie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

Jezyk mnie swierzbi i nie potrafie siedziec cicho,musze wydac swoje odczucia.Przepraszam z gory,ale jestem w pewnych sprawach bezbolesna.Ktos tu napisal, ze ro­bimy straszne głupo­ty nie wte­dy, kiedy jes­teśmy za­kocha­ni, tyl­ko wte­dy gdy nam się wy­daje że jesteśmy zakochani.To jest masakra.Tylko glupi lub niedojrzaly do milosci czlowiek nie potrafi odroznic stanu zakochania, bo reszta tych co rzekomo uwaza sie za madrych,obytych i bardzo dojrzalych do milosci robi to z premedytacja,upokorzyc drugiego,zeby dowartosciowac siebie,podniesc swoje wlasne "EGO" i to jest obrzydliwe.Takich ludzi,za bawienie sie czyims uczuciem, za upokorzenie powinna spotkac dozywotnia samotnosc.

Pozwöl  ze to pozostawie bez komentarza teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: Pozwöl, ze to pozostawie bez komentarza do wpisu 4 lipca 2015
Kto ro­bi z ko­goś bo­ga  niech... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 4 lipca 2015

Kto ro­bi z ko­goś bo­ga, niech się nie dzi­wi, gdy spos­trzeże, że miał do czy­nienia tyl­ko z człowiekiem.A ja mam własne zdanie w tym temacie. Wiemy wszyscy jaką moc ma Bóg.To on stworzył ludzi, zesłał tu na Ziemię swoich powierników żeby Ci głosili i nauczali jego najwyższe dobro na Ziemi jakim jest prawda, wzajemny szacunek i przede wszystkim zaufanie i ogromna miłość.A żeby nauczać potrzeba pokazać ludziom na siebie jak to wygląda w praktyce i jak może funkcjonować tu na Ziemi.Oni jako wysłannicy i powiernicy Boga na własnym przykładzie pokazują, że naprawdę można stanowić wspaniały związek dwóch osób w myśl najwyższych boskich ideologii jakim są prawda, wzajemny szacunek , przede wszystkim ogromne zaufanie i najwyższa miłość.I co udało mi się obronić swój, własny pogląd, że tu na Ziemi mogą między sobą uchodzić za Bogów, bo w końcu są jego powiernikami tu na Ziemi i żyją wedlug najwyzszych ideologii jakim są prawda, wzajemny szacunek, ogromne zaufanie i najwyższa MIŁOŚĆ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV