głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwiatuszek-t-t Nie widzą Ciebie juz moje oczy nie słyszą Ciebie juz moje uszy a to Ty jesteś światłem w mej pomroczy to Ty jesteś śpiewem w mojej duszy! bo to sa niestety pseu

kwiatuszek-t-t

kwiatuszek-t-t.moblo.pl
Nie widzą Ciebie juz moje oczy nie słyszą Ciebie juz moje uszy a to Ty jesteś światłem w mej pomroczy to Ty jesteś śpiewem w mojej duszy!
Nie widzą Ciebie juz moje oczy  nie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 20 lipca 2015

Nie widzą Ciebie juz moje oczy, nie słyszą Ciebie juz moje uszy, a to Ty jesteś światłem w mej pomroczy to Ty jesteś śpiewem w mojej duszy!

bo to sa niestety pseudo przyjaciele. teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: bo to sa niestety pseudo przyjaciele. do wpisu 19 lipca 2015
Gdy wiarę w swym sercu nosisz prosisz i wielkie trudy znosisz   bo tylko wierze zaufać możesz że zmieni złe życie   przyniesie lepsze nowe. teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: Gdy wiarę w swym sercu nosisz prosisz i wielkie trudy znosisz , bo tylko wierze zaufać możesz że zmieni złe życie , przyniesie lepsze nowe. do wpisu 19 lipca 2015
czy wybierasz sie na pielgrzymke do Hiszpanii? Jesli tak  to  życzę aby czas wy­cisze­nia dał­ możliwość Tobie usłysze­nia głosu płynące­go z Twojego wnętrza wytrwałości w modlitwie o intencje   zeby cel wedröwki został spełniony czego serdecznie zycze i łacze sie z Toba w modlitwie zebys odzyskał a  spoköj duszy. teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: czy wybierasz sie na pielgrzymke do Hiszpanii? Jesli tak, to życzę aby czas wy­cisze­nia dał­ możliwość Tobie usłysze­nia głosu płynące­go z Twojego wnętrza,wytrwałości w modlitwie o intencje , zeby cel wedröwki został spełniony,czego serdecznie zycze i łacze sie z Toba w modlitwie,zebys odzyskał/a/ spoköj duszy. do wpisu 18 lipca 2015
Niektóre osoby spotykamy tylko po to... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Niektóre osoby spotykamy tylko po to aby całe zycie za nimi tęsknić .!!!

Nie oszczędzaj cza­su  słów i... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Nie oszczędzaj cza­su, słów i ser­ca na oso­bach, które kochasz, bo jeśli Miłość trwa wie­cznie, to nie ro­bi te­go niestety życie..

Przeszłsci nie zmienisz przyszłosc Twoja bedzie owocem terazniejszosci wiec nie zamykaj duszy lecz ZYJ zacznij zyc  mimo wszystko.Dasz rade uwierz. teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: Przeszłsci nie zmienisz,przyszłosc Twoja bedzie owocem terazniejszosci,wiec nie zamykaj duszy lecz ZYJ,zacznij zyc, mimo wszystko.Dasz rade,uwierz. do wpisu 18 lipca 2015
Gdy wiarę w swym sercu nosisz... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Gdy wiarę w swym sercu nosisz prosisz i wielkie trudy znosisz , bo tylko wierze zaufać możesz że zmieni złe życie , przyniesie lepsze nowe.

Dasz rade  jestem przekonana o tym... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Dasz rade, jestem przekonana o tym, tylko nie wolno dac sie sprowokowac lecz z pełną kulturą i lekkim usmiechem konsekwentnie rozpraw sie z rzeczywistoscią.Sercem jestem z Tobą i wysyłam pozytywne energie.Moze , chociaz tym troche pomoge.

Utul marzenia i poczuj jakie są... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Utul marzenia i poczuj jakie są ciepłe. Ze wzruszeń stwórz przystań nadziei. Wspomnienia, przykryj pieszczotą ust, milczenie duszy ukołysz, a szeptem otwórz wnętrze. I uwierz... że choć dary od losu, nie raz gorzko zawodzą, to pośród tych fałszywych, prawdziwe PERŁY przychodzą.”

PEWNA BARDZO JESTEM... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

PEWNA BARDZO JESTEM--------Zapamiętaj sobie, co Ci teraz powiem Jesteś dla mnie gwiazdą, która przyszła z nieba Jesteś dla mnie tchnieniem, które mnie ogrzewa Jesteś dla mnie strawą, przez co jeść nie muszę Jesteś dla mnie ciepłem, które chroni ciało Jesteś dla mnie sercem, które bije żwawo Jesteś dla mnie duszą, która myśli chroni Jesteś mi balsamem, przez to nic nie boli Jesteś mym pragnieniem głębokim jak morze Jesteś moim światłem jaśniejszym niż zorze Gdy o czymś zapomnę, przychodzisz z pomocą Kochała będę Ciebie za to dniem i nocą.

Tutaj chodzi o Ciebie moze o nas... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Tutaj chodzi o Ciebie,moze o nas więc zmienmy ten świat, Zacznijmy właśnie od siebie.,bo majac siebie nic wiecej nam nie potrzeba.Okrutny los niech sie udławi,wiem o tym,ze damy rade.Zawsze Ci mowilam,ze ze mna nie zginiesz a ja majac CIEBIE tez nie zgine,wiec zmienmy ten pieprzony swiat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV