głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwiatuszek-t-t Nie oszczędzaj cza­su słów i ser­ca na oso­bach które kochasz bo jeśli Miłość trwa wie­cznie to nie ro­bi te­go niestety życie.. Przeszłsci nie zmienisz przyszł

kwiatuszek-t-t

kwiatuszek-t-t.moblo.pl
Nie oszczędzaj cza­su słów i ser­ca na oso­bach które kochasz bo jeśli Miłość trwa wie­cznie to nie ro­bi te­go niestety życie..
Nie oszczędzaj cza­su  słów i... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Nie oszczędzaj cza­su, słów i ser­ca na oso­bach, które kochasz, bo jeśli Miłość trwa wie­cznie, to nie ro­bi te­go niestety życie..

Przeszłsci nie zmienisz przyszłosc Twoja bedzie owocem terazniejszosci wiec nie zamykaj duszy lecz ZYJ zacznij zyc  mimo wszystko.Dasz rade uwierz. teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: Przeszłsci nie zmienisz,przyszłosc Twoja bedzie owocem terazniejszosci,wiec nie zamykaj duszy lecz ZYJ,zacznij zyc, mimo wszystko.Dasz rade,uwierz. do wpisu 18 lipca 2015
Gdy wiarę w swym sercu nosisz... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Gdy wiarę w swym sercu nosisz prosisz i wielkie trudy znosisz , bo tylko wierze zaufać możesz że zmieni złe życie , przyniesie lepsze nowe.

Dasz rade  jestem przekonana o tym... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Dasz rade, jestem przekonana o tym, tylko nie wolno dac sie sprowokowac lecz z pełną kulturą i lekkim usmiechem konsekwentnie rozpraw sie z rzeczywistoscią.Sercem jestem z Tobą i wysyłam pozytywne energie.Moze , chociaz tym troche pomoge.

Utul marzenia i poczuj jakie są... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Utul marzenia i poczuj jakie są ciepłe. Ze wzruszeń stwórz przystań nadziei. Wspomnienia, przykryj pieszczotą ust, milczenie duszy ukołysz, a szeptem otwórz wnętrze. I uwierz... że choć dary od losu, nie raz gorzko zawodzą, to pośród tych fałszywych, prawdziwe PERŁY przychodzą.”

PEWNA BARDZO JESTEM... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

PEWNA BARDZO JESTEM--------Zapamiętaj sobie, co Ci teraz powiem Jesteś dla mnie gwiazdą, która przyszła z nieba Jesteś dla mnie tchnieniem, które mnie ogrzewa Jesteś dla mnie strawą, przez co jeść nie muszę Jesteś dla mnie ciepłem, które chroni ciało Jesteś dla mnie sercem, które bije żwawo Jesteś dla mnie duszą, która myśli chroni Jesteś mi balsamem, przez to nic nie boli Jesteś mym pragnieniem głębokim jak morze Jesteś moim światłem jaśniejszym niż zorze Gdy o czymś zapomnę, przychodzisz z pomocą Kochała będę Ciebie za to dniem i nocą.

Tutaj chodzi o Ciebie moze o nas... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Tutaj chodzi o Ciebie,moze o nas więc zmienmy ten świat, Zacznijmy właśnie od siebie.,bo majac siebie nic wiecej nam nie potrzeba.Okrutny los niech sie udławi,wiem o tym,ze damy rade.Zawsze Ci mowilam,ze ze mna nie zginiesz a ja majac CIEBIE tez nie zgine,wiec zmienmy ten pieprzony swiat.

Chodź do mnie.  Zostaw cały świat... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Chodź do mnie. Zostaw cały świat, zatrzaśnij przed nim drzwi. Swoją głowę na kolanach połóż mi. Jutro lepiej będzie, co chcesz zdobędziesz.Siebie mi daj, więcej nic, bo tylko to da siłę nam... Przetrwamy każde zło. Kocham cię tak, miłością jak ze snu. Nasz mały raj, niech zawsze będzie tu. Ocalimy go. Musisz mocno wierzyć w to. /Bernadeta Kowalska "siebie mi daj"/

Uwierz proszę.. bez Ciebie.. jest... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Uwierz proszę.. bez Ciebie.. jest inaczej..Jest bardzo pusto.. Bo ty tą pustkę wypełniasz.. Już nie umiemy żyć bez siebie.. Dlatego warto.. Warto walczyć,wiec walcz!!!!

Szczęście to jedyna rzecz  która... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.

Nocne spacery  Kładę się do... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

Nocne spacery Kładę się do łóżka, znowu spać nie mogę, Gwiazdy takie jasne oświetlają drogę, To wstaję z powrotem, buciki zakładam, Idę z tobą drogą, bajki opowiadam. Ty słuchasz cierpliwie, z wielkim namaszczeniem I znów się uśmiechasz, choć w sercu cierpienie. Tak bardzo tęskniłam za twoim uśmiechem, Chociaż wiem… wspomnienia powracają echem, To te dwie iskierki, które są w twym wzroku Są takie pogodne, no i wróżą spokój. Nie puszczaj mej ręki, nie odchodź w mrok nocy, Chcę już każdej nocy patrzeć w Twoje oczy:!!!!

https:  www.youtube.com... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 18 lipca 2015

https://www.youtube.com/watch?v=7cZLpBLl4d8

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV