głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kurwano ja wcale nie upadam ! czasem tylko jestem trochę słaba . ja wcale nie czekam ! czasem tylko lubię usiąść przy oknie . ja wcale nie kłamię ! czasem tylko próbuję

kurwano

kurwano.moblo.pl
ja wcale nie upadam ! czasem tylko jestem trochę słaba . ja wcale nie czekam ! czasem tylko lubię usiąść przy oknie . ja wcale nie kłamię ! czasem tylko próbuję zmienić p
ja wcale nie upadam ! czasem tylko... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

ja wcale nie upadam ! czasem tylko jestem trochę słaba . ja wcale nie czekam ! czasem tylko lubię usiąść przy oknie . ja wcale nie kłamię ! czasem tylko próbuję zmienić prawdę . ja wcale nie wspominam ! czasem tylko myśli biegną w złą stronę . ja wcale nie myślę ! czasem tylko nie mogę zasnąć . ja wcale nie tęsknie ! czasem tylko czuję się samotna .

wiesz  czego nie znoszę ? jednej... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

wiesz, czego nie znoszę ? jednej rzeczy tylko . nadziei . zawsze, kiedy jestem pewna, że coś się skończyło, że nie ma sensu, że spalone i pozamiatane, uspokajam się i spokojnie brnę do przodu . wtedy ten dupek przychodzi do mnie i z niewinnym uśmieszkiem mówi : "a może jednak" ? i rozpierdala mi wszystko na nowo .

od razu wziął mnie za taką bardzo... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

od razu wziął mnie za taką bardzo grzeczną dziewczynkę. Zmienił zdanie kiedy zobaczył mnie z malboro w ręku i plastikowym kubkiem wypełnionym wódką .

faceci są silniejsi? może podniosą... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

faceci są silniejsi? może podniosą cięższy worek ziemniaków, lub nie rozklejają się na widok bezdomnego psa, ale wystarczy że założymy krótką spódniczkę i większy dekolt niż zwykle, a już są nasi. ich prostota, pożądanie i męska głupota - ulegnie nam jak my szpilkom na wyprzedaży.

minął już ten czas kiedy serce na... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

minął już ten czas kiedy serce na Twój widok krzyczało głośne 'ała' przesiąknięte bólem.

Zdrowaś Marycho  buchów pełna... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

Zdrowaś Marycho, buchów pełna, bong z Tobą. Błogosławionaś Ty między innymi ziołami i błogosławiony efekt Twojej banii. Święta Marycho , matko rastów staw się za zjaranymi teraz i w godzinie banii naszej zioło.

Otwieram butelkę i puszczam stare... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

Otwieram butelkę i puszczam stare klasyki Coś mi przypomina o niej i o tym jak zostałem z niczym Piję drinka, dziś już wiem, że zabiłem w sobie tamto uczucie I wiem, że nie nauczyłem jej niczego więcej niż bycia suką .

i mieć oprócz kota kogoś komu... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

i mieć oprócz kota kogoś komu mogę powiedzieć 'kocham Cię'.

Nie dam rady zapomnieć twoich... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

Nie dam rady zapomnieć twoich czekoladowych oczu, tego słodkiego uśmiechu który tak bardzo lubie. Twoich obietnic, smaku ust, zapachu twoich perfum. Ale na pewno nie zapomne słów 'kocham cie' rzuconych na wiatr.

Żadna wielka miłość nie umiera do... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Pamiętam jak mówiłeś że już nie... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

Pamiętam jak mówiłeś że już nie długo będziemy mogli robić sobie wspólnie zdjęcie, dodawać je na portale społecznościowe i czytać komentarzę w których nam życzą miłości, szczęścia, wytrwałości. I co? Do dziś nie mamy tych zdjęć.

znów leżałam zwinięta na łóżku... teksty

kurwano dodano: 25 grudnia 2011

znów leżałam zwinięta na łóżku i gapiłam się w okno . - chcesz czegoś ? - zapytała przyjaciółka , przytulając mnie do siebie . - .. żeby tu był . - szepnęłam przez łzy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV