głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Mieliśmy żyć razem i taka jest prawda.. a może za dużo wypiłem? Do diabła.. Dziś jesteś z nim i to nie jest moja sprawa.. bo bywały dni kiedy nawet piłem za Wa

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Mieliśmy żyć razem i taka jest prawda.. a może za dużo wypiłem? Do diabła.. Dziś jesteś z nim i to nie jest moja sprawa.. bo bywały dni kiedy nawet piłem za Was..
 Mieliśmy żyć razem i taka jest... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 28 kwietnia 2014

"Mieliśmy żyć razem i taka jest prawda.. a może za dużo wypiłem? Do diabła.. Dziś jesteś z nim i to nie jest moja sprawa.. bo bywały dni, kiedy nawet piłem za Was.."

Nawet jeśli wrócisz ..Ja już nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 kwietnia 2014

Nawet jeśli wrócisz ..Ja już nie czekam

 Nalewam drugą szklankę  żeby nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 kwietnia 2014

"Nalewam drugą szklankę, żeby nie była pusta jak pokój. moje serce i słowa w Twoich ustach."

 Nie ma nic wstydliwego w tym że... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 23 kwietnia 2014

"Nie ma nic wstydliwego w tym że kogoś zraniłeś, każdy ranił, lecz w jaki sposób to zrobiłeś? Jeśli zdradziłeś to jesteś bez wartości, nie można Ci ufać bo do kurestwa masz skłonności"

Wszyscy muszą być kimś  mi... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 23 kwietnia 2014

Wszyscy muszą być kimś, mi wystarczy być sobą.

'Ten chłopak kocha   za bardzo.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 kwietnia 2014

'Ten chłopak kocha - za bardzo. Chcę – za bardzo i teraz miałbym się poddać? Nie – za bardzo. Czuje – za bardzo. Wiem – za bardzo, żeby coś mieć musisz tego chcieć, jak bardzo?'

Była druga nad ranem a ja zalana... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 kwietnia 2014

Była druga nad ranem a ja zalana łzami siedziałam skulona na łóżku i marzyłam o tym by być kimś innym. moje życie nie miało sensu. nagle usłyszałam uderzenie a mój wzrok powędrował w stronę okna. ani przez chwile nie miałam wątpliwości czym były spowodowane te dźwięki.podeszłam do okna, odsłoniłam firankę i zobaczyłam na parapecie resztki śniegu. spojrzałam na chodnik i przez małą chwile na mojej twarzy pojawił się uśmiech, poczułam się jak za dawnych lat kiedy przychodziłdo mnie i zamiast jak normalni ludzie używać dzwonka wolał rzucać w moje okno śnieżkami. wyciągnęłam rękę żeby mu pomachać, ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i otworzyłam okno. poczułam płatki śniegu na moich policzkach, ale to w tej chwili było najmniej istotne. "czego chcesz?" krzyknęłam na on podniósł do góry butelkę wódki i z niezrozumiałą dla mnie złością powiedział "chciałem tylko sprawdzić czy mógłbym jeszcze naprawić to co spieprzyłem.

Kiedyś może przeglądniesz stare... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 kwietnia 2014

Kiedyś może przeglądniesz stare foldery na komputerze, przez przypadek znajdziesz nasze zdjęcia i poczujesz ból w klatce piersiowej, ręce zaczną Ci drżeć, a po Twoich plecach przejdzie zimny dreszcz pomimo plusowej temperatury za oknem. Instynktownie sięgniesz po telefon i wykręcisz mój numer, ale jedyne co usłyszysz w słuchawce to komunikat mówiący Ci, że nie ma takiego numeru. Nie wszystkie błędy można naprawić po czasie ..

Bo kobieta wybaczy wszystko  oprócz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 kwietnia 2014

Bo kobieta wybaczy wszystko, oprócz tego, że się jej nie kocha.

Szła nawalona w jego stronę.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 kwietnia 2014

Szła nawalona w jego stronę. Potykała się o własne nogi. Podbiegł do niej i podniósł ją z kolan. 'Kurwa, co z Tobą ?' Zapytał przerażony. Śmiała się, choć przecież była zalana łzami. 'Nic, dasz mi buzi?' Wyciągnęła szyję w jego stronę. 'Uspokój się.' Mruknął. 'Co? Już Ci się nie podobam? Ona jest lepsza?' Warknęła. W odpowiedzi wciągnął tylko głęboko powietrze. Oparł jąo auto. Zakryła twarz dłońmi. 'Ej, nie płacz. Cichutko.' Podniósł jej twarz, by na niego spojrzała. Uśmiechnął się. 'Przepraszam.' Szepnęła. Opadła bezwiednie przytulając się do niego. 'Nie chcę mieć Ciebie tylko w snach.' Ledwie było słychać co mówi. Każde z tych słów poprzedzał szloch. Zasnęłamu między ramionami. 'Super.' Bąknął pod nosem. Wziął ją na ręce. Poczuł, jak jej skóra cierpnie pod jego dotykiem. 'Tak, też Cię kocham.' Powiedział i położył ją na tylnim siedzeniu swojego auta. Zatrzasnął drzwi. 'Cholera!' Wrzasnął i przetarł zmęczone oczy. 'Cholera, no.

 Sformatujemy serca i zaczniemy żyć.  teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 kwietnia 2014

"Sformatujemy serca i zaczniemy żyć."

 Bo tak bardzo chciałam żyć tutaj... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 kwietnia 2014

"Bo tak bardzo chciałam żyć tutaj z Tobą we dwoje.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV