głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Zawsze kiedy próbuję być lepsza znajdzie się jakaś najlepsza.Kiedy próbuję być mądra znajdzie się mądrzejsza. Próbuję być ładna znajdzie się ładniejsza i tak ci

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Zawsze kiedy próbuję być lepsza znajdzie się jakaś najlepsza.Kiedy próbuję być mądra znajdzie się mądrzejsza. Próbuję być ładna znajdzie się ładniejsza i tak ciągl
Zawsze  kiedy próbuję być lepsza... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 marca 2013

Zawsze, kiedy próbuję być lepsza, znajdzie się jakaś najlepsza.Kiedy próbuję być mądra, znajdzie się mądrzejsza. Próbuję być ładna, znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. Więc może zostanę beznadziejna. Pocieszeniem jest przecież, że jest gdzieś w świecie jakaś beznadziejniejsza.

Ona nie jest dziwna. Po prostu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 marca 2013

Ona nie jest dziwna. Po prostu rozumie i widzi więcej niż inni, a to czyni ją wyjątkową.

Ale wiesz Księżniczko... Książę... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 marca 2013

Ale wiesz Księżniczko... Książę nie przyjdzie po Ciebie do wieży. Sama musisz się z niej wydostać i walczyć o niego, albo patrzeć z góry jak inna królewna Ci go odbiera.

Pokochasz moje zielone tęczówki... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 marca 2013

Pokochasz moje zielone tęczówki, które widzą zbyt dużo bólu ? Pokochasz moje popękane serce i skleisz je w jedną całość, bym nauczyła się kochać od nowa ? Pokochasz mnie w za luźnym swetrze, delikatnym rumieńcu na policzkach i w brązowych włosach opadających za ramiona ? Mój wzrost nie będzie dla Ciebie uciążliwy, a wręcz kochany ? A, czy moje przywiązanie do ludzi, które narasta każdego dnia, przestanie mnie zabijać u Twojego boku ? Pokochałbyś zasypianie u mojego boku, z moją głową na Twojej klatce piersiowej ? Uwielbiałbyś spontaniczne pomysły ? Pokochałbyś troskę o Ciebie i każdy uśmiech skierowany w Twoją stronę ? Nie pozwoliłbyś, by pękło mi serce ? Otoczyłbyś mnie bezpieczeństwem i otulił ramieniem w chłodny wieczór ? Powiedz, czy możesz ? Czy możesz mnie pokochać właśnie taką ? Tak prawdziwie, szczerze, najmocniej i do bólu ? Możesz ?

 Kocham Cię  rozumiesz to?! Dlaczego... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 marca 2013

-Kocham Cię, rozumiesz to?! Dlaczego nie dasz mi jeszcze jednej szansy? -Po co skoro dla mnie jesteś nikim? Zabolało. Czuła jak nisko upadła.

Paradoks  kiedy słowa 'nie chcę... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 marca 2013

Paradoks, kiedy słowa 'nie chcę cię ranić', ranią najbardziej

Mimo wielu nieprzyjemnych wydarzeń... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 marca 2013

Mimo wielu nieprzyjemnych wydarzeń,kochała Go,był dla niej wszystkim.Nie zważała na to, jak inni się do Niego odnoszą.Dla niej był najpiękniejszy,najlpeszy na świecie.Był jej bohaterem.No właśnie,BYŁ.

już nie prostuję włosów  nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 marca 2013

już nie prostuję włosów, nie zasypiam w środku rozmowy na gadu, polubiłam różne nowe potrawy, polubiłam smak schłodzonej wódki, nie przejmuję się matematyką, mam gdzieś zły stan mojej nogi.. widzisz? tak wiele się zmieniło, a Ciebie nadal nie ma.

Zdawało się  że możemy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 marca 2013

Zdawało się, że możemy przepłynąć razem całe morze, a nie zdołaliśmy nawet przeskoczyć kałuży

Nie bała się ciemności tylko tego... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 marca 2013

Nie bała się ciemności tylko tego ,co może w niej być.Nie bała się wysokości tylko tego ,że spadnie.Nie bała się ludzi, którzy są dookoła niej ,tylko ich reakcji.Nie bała się miłości , bała się ,że nie będzie ona odwzajemniona.Nie bała się odejścia , bała się ,że nie przyzwyczai się do tego ,że kogoś już nie ma .Nie bała się znowu próbować, bała się,że skończy się tak jak poprzednio.

Leżeli na trawie a on zaczął... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 marca 2013

Leżeli na trawie a on zaczął liczyć jej włosy, po czym powiedział 'Muszę je policzyć. Bo chcę Cię kochać tyle lat ile ich masz.'

A teraz będę żyła dla siebie  dla... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 marca 2013

A teraz będę żyła dla siebie, dla drzewa, dla chodnika i dla cegły, będę żyła chociażby dla podmuchu wiatru, będę żyła dla wszystkiego żeby nie dać Ci tej satysfakcji, że żyłam tylko dla Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV