głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczka7127 Bo dopiero Twoje Dobranoc daje pewność na spokojną noc. Dobrze że już niedługo będą wakacje . Ciężko mi cholernie przyzwyczaić się do ustawiania budzika na rano

kropeczka7127

kropeczka7127.moblo.pl
Bo dopiero Twoje Dobranoc daje pewność na spokojną noc.
Bo dopiero Twoje   Dobranoc   daje... teksty

kropeczka7127 dodano: 19 czerwca 2011

Bo dopiero Twoje ` Dobranoc ` daje pewność na spokojną noc.

Dobrze   że już niedługo będą... teksty

kropeczka7127 dodano: 19 czerwca 2011

Dobrze , że już niedługo będą wakacje . Ciężko mi cholernie przyzwyczaić się do ustawiania budzika na rano . Kiedy byłeś Ty nie musiałam tego robić . Wiedziałam , że zadzwonisz przywitasz mnie słodkim zaspanym głosem i oznajmisz , że czas już wstawać .

A co noc tęsknie po raz ostatni teksty

kropeczka7127 dodano: 18 czerwca 2011

A co noc tęsknie po raz ostatni

A teraz żałuję   że kazałam Ci... teksty

kropeczka7127 dodano: 18 czerwca 2011

A teraz żałuję , że kazałam Ci byś był ze mną szczery kiedy zaraz po tym oznajmiłeś mi , że odchodzisz .

I jestem na siebie tak cholernie zła... teksty

kropeczka7127 dodano: 18 czerwca 2011

I jestem na siebie tak cholernie zła kiedy cały dzień spędzam normalnie nie cierpiąc z tego powodu , że Jego już nie ma a wieczorem usycham z tęsknoty za wszystkim co jest z Nim związane

To   że nie siedzę po nocach i nie... teksty

kropeczka7127 dodano: 18 czerwca 2011

To , że nie siedzę po nocach i nie płaczę . Że jem normalnie . Ze spotykam się ze znajomymi . Że uśmiecham się , choć nie zawsze szczerze . To nie zmienia faktu jak strasznie za Tobą tęsknie .

I nie pytaj mnie dlaczego za Tobą... teksty

kropeczka7127 dodano: 18 czerwca 2011

I nie pytaj mnie dlaczego za Tobą tęsknie . Poza tym , że długi czas Cię nie widziałam . Że brakuje mi Twojego spojrzenia , Twojego dotyku , słów , gestów . Że tak wiele bym oddała byś choć na moment mnie przytulił . Tak po prostu . Że brakuje mi tych wieczorów pełnych gwiazd na niebie i nas gdzieś tam po środku . Albo tych zwykłych chwil spędzonych gdziekolwiek ale razem . To fakt nie ma żadnego powodu dla , którego mogłabym za Tobą tęsknić .

http:  www.youtube.com... teksty

kropeczka7127 dodano: 17 czerwca 2011

Pamiętasz ? Lubiliśmy rozmawiać o... teksty

kropeczka7127 dodano: 17 czerwca 2011

Pamiętasz ? Lubiliśmy rozmawiać o niczym

A jeśli wydaje Ci się   że jesteś... teksty

kropeczka7127 dodano: 16 czerwca 2011

A jeśli wydaje Ci się , że jesteś powodem mojego smutku , to wiedź , że nie jesteś .

Nie lubię kiedy jest nie dobrze i to... teksty

kropeczka7127 dodano: 16 czerwca 2011

Nie lubię kiedy jest nie dobrze i to z Twojego powodu - przecież miałam być silna .

śliczne:  takie prawdziwe :  teksty kropeczka7127 dodał komentarz: śliczne:* takie prawdziwe :) do wpisu 16 czerwca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.