głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczka7127 Kochać to za dużo. Przyjaźnić to za mało. Co zrobić ? Pamiętasz jak siedzieliśmy do 3 nad ranem na gadu bo nie mogliśmy się pożegnać? Jego obecność jest gwaranc

kropeczka7127

kropeczka7127.moblo.pl
Kochać to za dużo. Przyjaźnić to za mało. Co zrobić ?
Kochać to za dużo. Przyjaźnić to... teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Kochać to za dużo. Przyjaźnić to za mało. Co zrobić ?

Pamiętasz jak siedzieliśmy do 3 nad... teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Pamiętasz jak siedzieliśmy do 3 nad ranem na gadu, bo nie mogliśmy się pożegnać?

Jego obecność jest gwarancją... teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Jego obecność jest gwarancją mojego szczęścia.

Już  teksty kropeczka7127 dodał komentarz: Już* do wpisu 4 maja 2012
Skąd wiem  że Go kocham ? Powiem... teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Skąd wiem, że Go kocham ? Powiem Ci... bo widzisz mogę z Nim spędzać całe dnie, i nie koniecznie musimy coś robić a mimo tego nigdy mi się to nie nudzi. Kiedy wiem, że zostało kilka godzin kiedy będzie musiał wracać do domu, już tęsknie mimo, że jest obok mnie i wiem, że będzie. Nie myślę o nikim innym i to on sprawia, że chce mi się rano wstawać. To właśnie dzięki Niemu, idąc przez centrum handlowe uśmiecham się do ekranu telefonu. Dla Niego mogę wstawać sto razy z łóżka kiedy prosi o kubek gorącego kakao. To właśnie na Niego nie umiem się złościć, mimo tego że często powinnam. To Jego najbardziej uwielbiam witać i nienawidzę żegnać. To Jego usta pragnę całować i w Jego ramiona się wtulać. To przy Nim chce się budzić i zasypiać i tylko dla Niego wyglądać pięknie. Ju rozumiesz dlaczego Go kocham ?

Nic nie może równać się z Jego... teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Nic nie może równać się z Jego uśmiechem, kiedy dzieli Nas od siebie zaledwie kilka kroków

Kocham Go za to  że nie pozwala mi... teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Kocham Go za to, że nie pozwala mi się długo złościć. Za to, że jest przy mnie kiedy najbardziej tego potrzebuję. Za to, że bez powodu całuję mnie w czoło.Kocham Go, za uśmiech. Za to, że wie jak wiele dla mnie znaczy i , że wie jak wiele jestem w stanie dla Niego zrobić i nie wykorzystuje tego. Kocham Go za ta szczerość bijącą z Jego oczu. Za wyrozumiałość, co do moim humorów. Za bycie, kiedy mówię, że chce żeby sobie poszedł. Za każde przytulenie. Za słowo otuchy. Za wszystkie głupie miny. Kocham Go za to, że jest i za to, że ciągle powtarza , że będzie.

Jesteś Ty jest uśmiech teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Jesteś Ty jest uśmiech

Nie mam już kontroli nad tym jak... teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Nie mam już kontroli nad tym jak bardzo za nim tęsknie. To sprawia, że potrzebuje Go więcej i więcej.

Kocham   pragnę   potrzebuję  tylko... teksty

kropeczka7127 dodano: 4 maja 2012

Kocham , pragnę , potrzebuję tylko Jego.

Wystarczy mi On i Jego ramiona.... teksty

kropeczka7127 dodano: 29 kwietnia 2012

Wystarczy mi On i Jego ramiona. Reszta staje się zupełnie błaha

To właśnie jest wielkie szczęście... teksty

kropeczka7127 dodano: 24 kwietnia 2012

To właśnie jest wielkie szczęście i nie pytam kto ma lepiej, chyba nikt. Nie trzeba mi więcej nieba, to co ważne obok siebie, blisko mam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć