głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kredkisiepolamaly słyszałam że planujesz włamać się do mojego serca? głębokimi haustami opróżniamy kolejną butelkę piwa wciągamy do płuc buch za buchem śmiejemy się zdzierając ga

kredkisiepolamaly

kredkisiepolamaly.moblo.pl
słyszałam że planujesz włamać się do mojego serca?
słyszałam  że planujesz włamać... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 24 kwietnia 2011

słyszałam, że planujesz włamać się do mojego serca?

głębokimi haustami opróżniamy... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 24 kwietnia 2011

głębokimi haustami opróżniamy kolejną butelkę piwa, wciągamy do płuc buch za buchem, śmiejemy się zdzierając gardła. miłość nas nadszarpnęła, my tylko chcemy się wykończyć do końca.

całujesz Go  drażnisz paznokciami... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 24 kwietnia 2011

całujesz Go, drażnisz paznokciami Jego kark, delikatnie mruczysz. przychodzi wiadomość. tłumaczysz się, że to mama, że musisz odpisać. jednak Twoja rodzicielka zupełnie nie pamięta o swojej puszczalskiej córci. straciłaś swoją wartość w Jej oczach. to On - ten, który nocami daje Ci najwięcej przyjemności. odpisujesz pośpiesznie, że będziesz około dziewiątej. wracasz do pieszczot ze swoim formalnym mężczyzną. potem wychodzisz, wracasz do swojego domu, zmienisz ciuszki i lecisz. proszę Cię, nie mów mi więcej, że się szanujesz.

  opryszczka mi się zrobiła..... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 18 kwietnia 2011

- opryszczka mi się zrobiła.. - trzeba było się tyle nie całować! - yhym, chyba emotikonami na gadu.

szarpie mnie za ramię odwracając ku... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 18 kwietnia 2011

szarpie mnie za ramię odwracając ku sobie. mocno wciągając zapach nosem przyciąga mnie do swojego torsu. gwałtownie całuje witając się po chwili krótkim 'tęskniłem'. wolną ręką zahacza niby przypadkiem o tyłek przechodzącej właśnie dziewczyny pogwizdując cicho. obejmuje mnie za ramię z pytaniem gdzie mam lekcje. jest skurwysynem, który wyrywa notorycznie inną laskę i zapewne z niejedną się przelizał. tylko wiesz? mam tą cholerną świadomość, że gdybym odeszła, On nie dałby sobie rady z ogarnieniem życia. dlatego zostaję, choć każdy uważa to za chore.

pogadamy jak ogarniesz definicje... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 18 kwietnia 2011

pogadamy jak ogarniesz definicje słów: 'miłość', 'zaangażowanie' i 'wierność

może jeszcze nie dzisiejszej nocy... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 18 kwietnia 2011

może jeszcze nie dzisiejszej nocy, nie za tydzień, nie za trzy miesiące, ale kiedyś na pewno. z czasem wszystko się uspokoi. rany pokryją się delikatną blizną, której nie zdołam rozdrapać. niekiedy dotknę jej tylko i przypomnę sobie. w głowie stanie mi obraz Jego uśmiechu, magicznego spojrzenia. w końcu całe moje życie wróci do normy. podświadomość skończy poddawać mi chore pomysły, serce przestanie rozpaczać, a ja oduczę się kochać. wystarczy poczekać. uda się. na pewno się uda.

Zanim powiesz  Kocham   pomyśl czy... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 10 kwietnia 2011

Zanim powiesz "Kocham", pomyśl czy potrafisz.

mam się przejmować? stresować?... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 10 kwietnia 2011

mam się przejmować? stresować? żałować? - pierdole.

Nasz związek to jeden wielki koszmar... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 10 kwietnia 2011

Nasz związek to jeden wielki koszmar ale to najwspanialszy koszmar jaki kiedykolwiek przeżyłam

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 10 kwietnia 2011

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że mnie tracisz.

wiem  że mogę wszystko  ale tylko z... teksty

kredkisiepolamaly dodano: 10 kwietnia 2011

wiem, że mogę wszystko, ale tylko z Tobą

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć