głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kredkinabaterie Kobiecie żeby się zakochać nie potrzeba ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci sposobu traktowania jej tak ja

kredkinabaterie

kredkinabaterie.moblo.pl
Kobiecie żeby się zakochać nie potrzeba ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci sposobu traktowania jej tak jak nikt
 Kobiecie  żeby się zakochać nie... teksty

kredkinabaterie dodano: 15 stycznia 2016

"Kobiecie, żeby się zakochać nie potrzeba ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci, sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób, jakby nic poza nią nie istniało."

W razie W  już nie ma Cię tu Uuu...... teksty

kredkinabaterie dodano: 15 stycznia 2016

W razie W ,już nie ma Cię tu Uuu..., Z nas dwóch to Ty znów posypałeś w ranę sól.

Nadejdzie czas gdy uznasz że... teksty

kredkinabaterie dodano: 11 stycznia 2016

Nadejdzie czas,gdy uznasz,że wszystko skończone. I to będzie początek.

 Jak tylko pojawi się wspomnienie... teksty

kredkinabaterie dodano: 11 stycznia 2016

"Jak tylko pojawi się wspomnienie, należy niezwłocznie zostawić je samemu sobie, oddalić się natychmiast, bez żalu, nie idąc na żadne ustępstwa, pozwolić by pozostało nieostre, nie dać mu się wciągnąć. Tak, by uniknąć bólu."

 Trzy miesiące temu powiedziałbym... teksty

kredkinabaterie dodano: 8 stycznia 2016

"Trzy miesiące temu powiedziałbym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie i widzę, jak głęboko się myliłem. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać."

Teraz  gdy Cię nie ma  nie... teksty

kredkinabaterie dodano: 6 stycznia 2016

Teraz, gdy Cię nie ma, nie przestałam oddychać, nie przestałam funkcjonować, udaje mi się nawet w nocy zasnąć. Czytam książki, uczę się, uśmiecham, jem śniadanie, obiad i kolację. Całkiem dobrze zaczynam i kończę każdy dzień, nawet lubię siebie. Wszystko się toczy, czas się nie zatrzymał, nic nie stanęło w miejscu, żadne budynki nie runęły, nic się nie przewróciło, nie spaliło i nie utonęło. Wszystko jest na miejscu, tylko ...

Jeżeli Kobieta o względy... teksty

kredkinabaterie dodano: 6 stycznia 2016

Jeżeli Kobieta o względy mężczyzny musi rywalizować z drugą kobietą to tak naprawdę poniża samą siebie. Kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze. Wniosek taki, że to on ma szaleć za nami.. A gdy jest inna kobieta w jego życiu. To niech turla dropsa.

Jestem takim mężczyzną    którego... teksty

kredkinabaterie dodano: 23 grudnia 2015

Jestem takim mężczyzną, którego nie zdobędziesz błyszcząc golizną, bo zanim na to Ci pozwolę, intelekt i maniery Twoje rozbroję. I nieważne, że mówią Ci per Miss Piękności, samym opakowaniem, nie dostarczysz mi żadnej przyjemności.

 Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla... teksty

kredkinabaterie dodano: 23 grudnia 2015

"Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla Ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam, nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie co jest dla mnie najtrudniejsze, odpowiem: Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełnie nic. Obojętność, zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha całą sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez Ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności. Tak. Tak bym odpowiedziała."

Chcę czegoś prawdziwego  szczerych... teksty

kredkinabaterie dodano: 22 grudnia 2015

Chcę czegoś prawdziwego, szczerych emocji, nieprzemyślanych wyznań, spontanicznych pocałunków w słońcu i w deszczu, śmiesznych sprzeczek z byle powodu, niezaplanowanych tripów, zerwanych na łące kwiatów bez okazji i spełnionych marzeń, bez udziału spadających gwiazd.

 Mnie nie zniszczy żaden ogień. A... teksty

kredkinabaterie dodano: 21 grudnia 2015

"Mnie nie zniszczy żaden ogień. A wiesz dlaczego? Bo ja jestem tym ogniem. "

 Nie jestem Twoja chociaż bardzo bym... teksty

kredkinabaterie dodano: 21 grudnia 2015

"Nie jestem Twoja chociaż bardzo bym chciała. Ty masz swoje życie,ja mam swoje. Żyjemy w dwóch odległych światach,w których nie ma miejsca dla nas dwoje. Wiedzieliśmy o tym od początku tylko przez chwilę uwierzyliśmy,że możemy to zmienić..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV