głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kotkubujajsie to miłość. a to ktoś sławny bo nie znam. 'Myślę jedno robię drugie mówię trzecie czwarte wiem a piąte przeczuwam. Cóż kobiety tak mają' Ta wasza męska prostoli

kotkubujajsie

kotkubujajsie.moblo.pl
to miłość. a to ktoś sławny bo nie znam.
  to miłość.   a to ktoś sławny... teksty

kotkubujajsie dodano: 17 luty 2012

- to miłość. - a to ktoś sławny bo, nie znam.

'Myślę jedno  robię drugie... teksty

kotkubujajsie dodano: 17 luty 2012

'Myślę jedno, robię drugie, mówię trzecie, czwarte wiem, a piąte przeczuwam. Cóż, kobiety tak mają'

  Ta wasza męska prostolinijność.... teksty

kotkubujajsie dodano: 17 luty 2012

- Ta wasza męska prostolinijność. - Ta wasza babska skręto-wiadukto-skrzyżowanio-objazdowość.

Atrakcyjny facet to ciacho  ale co to... teksty

kotkubujajsie dodano: 17 luty 2012

Atrakcyjny facet to ciacho, ale co to jest ciacho? Jajka, trochę cukru i mąka żeby się nie rozleciało

tak kurwa. czas to morderca.... teksty

kotkubujajsie dodano: 14 luty 2012

tak kurwa. czas to morderca. najbardziej bezwzględny i bezlitosny ze wszystkich, których znasz lub możesz sobie wyobrazić. nie chcę mi się śmiać więc tego robić nie będę. ostatnio żyję bez jakichkolwiek perspektyw. szkoładomszkoładomszkoładomszkoładomszkoładom. pierdole.

Ja nie zmienię się bynajmniej  bo... teksty

kotkubujajsie dodano: 14 luty 2012

Ja nie zmienię się bynajmniej, bo nie uczę się na błędach, to błędy uczą się na mnie.

Czasami musimy przestać analizować... teksty

kotkubujajsie dodano: 14 luty 2012

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie "niech się dzieje co chce" i iść dalej.

Kiedyś powiem Ci   jak trudno mi... teksty

kotkubujajsie dodano: 14 luty 2012

Kiedyś powiem Ci , jak trudno mi było udawać , że nic do Ciebie nie czuję . powiem Ci ile razy miałam ochotę rzucić się na Ciebie i zacząć bezwstydnie całować . opowiem Ci , jak puste były te wieczory , kiedy z utęsknieniem czekałam na wiadomość od Ciebie . opowiem Ci jak cholernie zazdrosna byłam na imprezach , kiedy nawiązywałeś kontakt wzrokowy z tymi pustymi panienkami lecącymi za każdym facetem . opowiem Ci , o tym jak planowałam złamać Ci serce . powiem Ci jak chciałam się tobą zabawić , żebyś w końcu zrozumiał , że my , dziewczyny też mamy uczucia . opowiem Ci o tym , jak powoli zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w silną miłość . opowiem Ci jak działa na mnie Twój dotyk i magnetycznie spojrzenie . opowiem Ci ile znieść musiałam , żebyśmy byli razem . opowiem Ci ile łez wypłakałam przejmując się tym , co inni mówią na nasz temat . opowiem Ci wszystko kochanie , więc teraz proszę .. posłuchaj .

Niczym nie wyróżniająca się... teksty

kotkubujajsie dodano: 14 luty 2012

Niczym nie wyróżniająca się nastolatka. Zbyt łatwo wierna, i często wybaczająca. Głupia kłótnia o byle co wywołuje u niej łzy. Często rani słowami, nie wiedząc nawet o tym. Kochająca tylko tych, z którymi potrafi wszystko. Uwielbiająca po prostu dobrą zabawę, i śmianie się do łez...

Czasami w życiu człowieka... teksty

kotkubujajsie dodano: 14 luty 2012

Czasami w życiu człowieka następują zmiany. Trzeba coś zostawić i iść dalej. Tak. Dziś mam natchnienie. Dziś wszystko zmienię.

Owszem mam ciężki charakter  ale... teksty

kotkubujajsie dodano: 14 luty 2012

Owszem mam ciężki charakter, ale dla nikogo się nie zmienię . Jak się coś nie podoba, to droga wolna, nikogo na siłę trzymać nie będę. Tylko pamiętaj, że ja za Tobą nie pobiegnę , nie będę błagać Cię o powrót. Pozwolę Ci odejść, ale już nigdy nie pozwolę Ci wrócić .

Ludzie mówią  że bardzo się... teksty

kotkubujajsie dodano: 14 luty 2012

Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam. prawda jest taka,że dorosłam. Przestałam pozwalać ludziom mną dyrygować. Nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. Zaakceptowałam rzeczywistość. I może jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV