głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koochanaa Miała tylko kilka centymetrów wzrostu mniej niż ja. bez względu na to zawsze nazywałem Ją 'maleńka'. mówiła że to czułe.. miłe. lubiła to. a ja lubiłem sprawiać

koochanaa

koochanaa.moblo.pl
Miała tylko kilka centymetrów wzrostu mniej niż ja. bez względu na to zawsze nazywałem Ją 'maleńka'. mówiła że to czułe.. miłe. lubiła to. a ja lubiłem sprawiać Jej
Miała tylko kilka centymetrów... teksty

koochanaa dodano: 28 lipca 2010

Miała tylko kilka centymetrów wzrostu mniej, niż ja. bez względu na to zawsze nazywałem Ją 'maleńka'. mówiła, że to czułe.. miłe. lubiła to. a ja lubiłem sprawiać Jej przyjemność.

Ubierzesz się ładnie  nazwie Cię... teksty

koochanaa dodano: 28 lipca 2010

Ubierzesz się ładnie- nazwie Cię cnotką... Ubierzesz się seksownie - nazwie Cię dziwką... Zadzwonisz do niego uzna, że się narzucasz... On do Ciebie zadzwoni uzna, że powinnaś być zaszczycona... Nie kochasz go - będzie robił wszystko by Cię zdobyć... Kochasz go - zostawi Cię... Kłócisz się z nim - mówi, że robisz problemy... Siedzisz cicho - mówi, że nie masz własnego zdania... Nie oddasz mu się uzna, że go nie kochasz... Zrobisz to - uzna, że jesteś łatwa... Powiesz mu o swoich problemach pomyśli, że jesteś słaba... Nie powiesz mu - pomyśli, że mu nie ufasz... Będziesz mu robić wymówki powie, że nie jesteś jego matką... On będzie Ci robił wymówki powie, że dba o Ciebie... Nie dotrzymasz danej obietnicy - straci do Ciebie zaufanie... On złamie dane słowo - to na pewno przez Ciebie... Zdradzisz go powie, że to koniec... On Ciebie zdradzi powie, że każdy zasługuje na drugą szansę

Pojechałam tam z nadzieją   że ten... teksty

koochanaa dodano: 27 lipca 2010

Pojechałam tam z nadzieją , że ten wieczór spędzimy razem. Twoje spojrzenie powodowało łomot mojego serca. Pocałunek na schodach nadał mi siły na resztę imprezy. Czekałam na Ciebie całe 2 godziny abyś w końcu ze mną zatańczył a Ty siedziałeś z koleżankami i piłeś dobre piwo. Stwierdziłam,że nie ma sensu i poszłam się bawić. Nagle podczas tańca ktoś chwytał mnie za dłoń.Przede mną stanął mężczyzna idealny z tysiącem wad palący papierosa. Powiedziałam, że ma go zgasić. Zrobił to natychmiast. W krótką chwilę stałam się najszczęśliwszą osobą na świecie. Twoje oczy pełne nadziei i zmysłowości. Rozpływałam się w środku. Poczułam Twoje drżące wargi na mojej szyi. Wiedziałam , że tej nocy przeżyje najwspanialsze chwile w moim życiu. Tak właśnie było. Pomimo tego , że Twoja dziewczyna i jej koleżanki wyzywają mnie od szmat i kurw, kocham Cię najbardziej na świecie.

Nigdy nie warto tęsknić za kimś... teksty

koochanaa dodano: 27 lipca 2010

Nigdy nie warto tęsknić za kimś , co do kogo nie mamy pewności , że śpi tej nocy samotnie.

Jadąc tam myślałam tylko nad tym... teksty

koochanaa dodano: 27 lipca 2010

Jadąc tam myślałam tylko nad tym co ci powiem , jak mam zacząć rozmowę , jak się wytłumaczyć ... gdy mnie ujrzałeś podszedłeś podając mi dłoń , bez żadnego pocałunku . zapytałam - pogadamy ? - nie . - dlaczego ? - bo nie . ściągnąłeś koszulkę tańcząc ze swoja byłą dziewczyną . ja niczym kłębek nerwów stałam pod ścianą obserwując cię . po chwili zobaczyłam jak wychodzisz z imprezy z tą lafiryndą . próbowałam powstrzymać łzy , nie potrafiłam . byłam bezsilna .

Moja psychika wysiada ... nie jem... teksty

koochanaa dodano: 27 lipca 2010

Moja psychika wysiada ... nie jem , nie piję , po prostu nie daje rady . płaczę , tak , to mi wychodzi najlepiej . czekam na wiadomość , na twój głos w słuchawce . może gdybym umarła przypomniałbyś sobie , że byłam twoja , że byłam twoim życiem .

Cała paczka papierosów  siedem... teksty

koochanaa dodano: 26 lipca 2010

Cała paczka papierosów, siedem kieliszków, trzy piwa. Wszystko to z dedykacją dla Ciebie debilu.

Chciała tylko się przytulić. Nie... teksty

koochanaa dodano: 26 lipca 2010

Chciała tylko się przytulić. Nie miała ochoty na wielkie uczucie, nie chciała słyszeć kłamliwego ‘kocham’, bo już dawno przestała wierzyć facetom. Chciała się tylko najzwyczajniej w świecie przytulić.

Siedzieli na ławce. Ona miała na... teksty

koochanaa dodano: 26 lipca 2010

Siedzieli na ławce. Ona miała na sobie niebieską bluzkę. wtedy jeszcze nie wiedział jak bardzo Go kochała. Rozmawiali. - kocham niebieski - powiedział i uśmiechnął się łobuzersko. - tak? a mnie kochasz?- zapytała - na to pytanie nie mogę Ci teraz odpowiedzieć- szepnął cicho i posłał jej ten uśmiech który tak uwielbiała.

To Ty zawsze pomagałeś mi się... teksty

koochanaa dodano: 26 lipca 2010

To Ty zawsze pomagałeś mi się podnieść gdy upadałam i płakałam jak mała dziewczynka. a teraz gdy upadam przez Ciebie już nie jest tak łatwo się podnieść. marzę tylko o tym żebyś przyszedł do mnie i pomógł mi wstać.. tak jak dawniej. tylko z odrobiną miłości w spojrzeniu...

Śpij słodko ty moja maskotko     teksty

koochanaa dodano: 26 lipca 2010

Śpij słodko ty moja maskotko ;**

Mrrr... Zjem Cię jesteś taka... teksty

koochanaa dodano: 26 lipca 2010

Mrrr... Zjem Cię jesteś taka słodka ;**

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV