głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koochanaa miał cudowne oczy. nie dość że w kolorze letniego nieba to jeszcze błyszczące i duże. zazwyczaj szeroko otwarte. pełne małych iskierek nazywanych brzydko. posia

koochanaa

koochanaa.moblo.pl
miał cudowne oczy. nie dość że w kolorze letniego nieba to jeszcze błyszczące i duże. zazwyczaj szeroko otwarte. pełne małych iskierek nazywanych brzydko. posiadał
miał cudowne oczy. nie dość  że w... teksty

koochanaa dodano: 29 lipca 2010

miał cudowne oczy. nie dość, że w kolorze letniego nieba, to jeszcze błyszczące i duże. zazwyczaj szeroko otwarte. pełne małych iskierek, nazywanych brzydko. posiadał tak dużo, a zachwycał się moimi zwyczajnymi, brązowymi źrenicami. kochał je bardziej niż swoje. do tej pory nie rozumiem dlaczego.miał cudowne oczy. nie dość, że w kolorze letniego nieba, to jeszcze błyszczące i duże. zazwyczaj szeroko otwarte. pełne małych iskierek, nazywanych brzydko. posiadał tak dużo, a zachwycał się moimi zwyczajnymi, brązowymi źrenicami. kochał je bardziej niż swoje. do tej pory nie rozumiem dlaczego.

Wiesz  że kiedy pingwin znajdzie... teksty

koochanaa dodano: 29 lipca 2010

Wiesz, że kiedy pingwin znajdzie swojego przyjaciela, zostają razem aż do śmierci? - ... zostaniesz moim pingwinkiem?

Zabierz mnie i pokaż świat bez łez. teksty

koochanaa dodano: 29 lipca 2010

Zabierz mnie i pokaż świat bez łez.

Marzę o dniu w którym zadzwonisz do... teksty

koochanaa dodano: 29 lipca 2010

Marzę o dniu w którym zadzwonisz do mnie i zapytasz co robię jutro wieczorem.. Powiem że na razie nie mam nic w planach a jak zapytasz czy się z Tobą umówię nie odpowiem od razu. Gdy tylko odłożę słuchawkę zacznę skakać po łóżku i całować wszystko co się da. Zjem nawet brokuły których nie cierpię.. I tak nie będę nic czuła w głowie będziesz tylko Ty.. Odczekam kilka godzin i oddzwonię. Powiem że się namyśliłam. Wskoczę w ulubioną sukienkę i ruszę na spotkanie. Na najważniejszy wieczór mojego życia. Ta noc będzie niezapomniana. Wrócę do domu rzucę się na łóżko i odtworzę sobie wszystko jeszcze raz: Twój telefon widok Ciebie nieśmiałego w ślicznej niebieskiej koszuli z różą za plecami i to nieśmiałe ' cześć ' z Twoich kochanych ust.. Potem wspaniała noc a na koniec.. Niewinny wspaniały uroczy i przecudny pierwszy pocałunek.. Następnego dnia przyjdziesz po mnie i razem za rękę pójdziemy do szkoły. Tak oto zacznie się nasza przygoda. O tym marzę.

Czy chociaż wiesz  że ona ma... teksty

koochanaa dodano: 29 lipca 2010

Czy chociaż wiesz, że ona ma sześć różnych uśmiechów? - ma sześć uśmiechów? - tak. pierwszy, gdy coś ją naprawdę rozśmieszy. drugi, gdy śmieje się z grzeczności. trzeci, gdy snuje plany. czwarty, gdy śmieje się sama z siebie. piąty, gdy czuje się niezręcznie. i szósty, gdy... szósty, gdy Go widzi...

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

koochanaa dodano: 29 lipca 2010

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień...

Może i o nim zapomniała  ale wcale... teksty

koochanaa dodano: 28 lipca 2010

Może i o nim zapomniała, ale wcale nie przestała go kochać !

Przysięga jest prosta Ci którzy ją... teksty

koochanaa dodano: 28 lipca 2010

Przysięga jest prosta Ci którzy ją składają obiecują że będą razem na dobre i na złe w bogactwie i ubóstwie w zdrowiu i chorobie będą się kochać i szanować będą sobie wierni dopóki ich śmierć nie rozłączy przysięga jest prosta trudniej znaleźć kogoś kto by był tej przysięgi godny jeśli się uda możemy żyć długo i szczęśliwie.

Każdy jest sam pomiędzy parą... teksty

koochanaa dodano: 28 lipca 2010

Każdy jest sam pomiędzy parą przeszklonych drzwi gonimy jedni za drugimi nigdy się nie odnajdujemy jesteśmy zanurzeni gdzieś głęboko w sobie i myślimy że stanowimy przeciwieństwo drugiego nie wiemy kto jest przed a kto za nami jak dzieci pytamy się kto zaczął kochać a kto przestał.

Chciałabym zobaczyć Twoją minę... teksty

koochanaa dodano: 28 lipca 2010

Chciałabym zobaczyć Twoją minę, na wieść o tym, że nie żyję.

Przestań. wystarczy już tych... teksty

koochanaa dodano: 28 lipca 2010

Przestań. wystarczy już tych popisów jaka to jesteś odważna, tych chorych gierek, dzięki którym chcesz mnie odzyskać. nie wrócę. na pewno nie wtedy, kiedy będziesz się z Nim migdalić. czyż nie łatwiej po prostu powiedzieć co się czuje? dlaczego miłość w tych czasach jest tak powszechnie uważana za powód do hańby?

Co się dzieje z człowiekiem  kiedy... teksty

koochanaa dodano: 28 lipca 2010

Co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce? -Nic. Zupełnie nic. Przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham.. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV