głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
konstruktywistycznie Nie samo czekanie jest najgorsze ale to co sobie wtedy wyobrażasz. Szczęśliwe zakończenia naprawdę się zdarzają. Trzeba mieć tylko dość odwagi żeby stawić im c

konstruktywistycznie

konstruktywistycznie.moblo.pl
Nie samo czekanie jest najgorsze ale to co sobie wtedy wyobrażasz.
 Nie samo czekanie jest najgorsze... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 stycznia 2015

"Nie samo czekanie jest najgorsze, ale to co sobie wtedy wyobrażasz."

 Szczęśliwe zakończenia naprawdę... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 stycznia 2015

"Szczęśliwe zakończenia naprawdę się zdarzają. Trzeba mieć tylko dość odwagi, żeby stawić im czoła."

 Pragnąłem wracać do miejsc... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 stycznia 2015

"Pragnąłem wracać do miejsc, które się nie zmieniają. Żeby wszystko czekało na mnie jak zastygłe. Chciałem powracać do własnych uczuć, tak jak powraca się do pierwszej miłości. Nigdy się to nie udawało, ale zawsze próbowałem."

 Jeśli nic ci nie wychodzi  jeśli... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 stycznia 2015

"Jeśli nic ci nie wychodzi, jeśli twoje życie jest nudne jak flaki z olejem, spójrz w lustro, wyciągnij rękę i powiedz "Chodź, będziemy tańczyć!" To działa. Przysięgam."

 W życiu nie ma  a potem żyli... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 stycznia 2015

"W życiu nie ma "a potem żyli długo i szczęśliwie", złotych zachodów słońca i całej tej lipy. Jest praca. Człowiek, którego kochasz, rzadko zasługuje na wielka miłość. Właściwie nikt na nią nie zasługuj, pewnie też nikt nie udźwignął takiego ciężaru. Doznasz więc zawodu, rozczarowania, twoja wiara legnie w gruzach, czeka cię naprawdę wiele kiepskich dni. Więcej stracisz niż zyskasz. Znienawidzi osobę, którą kochasz, i tej nienawiści nazbiera się w końcu tyle, ile było miłości. Ale, do cholery, podwijasz rękawy i bierzesz się do roboty... nad całym waszym życiem...bo tym właśnie jest dorastanie i starzenie się."

 Ty zasługujesz na dużo więcej... teksty

konstruktywistycznie dodano: 7 stycznia 2015

"Ty zasługujesz na dużo więcej - na kogoś, kto będzie Cię kochał w każdej sekundzie Twojego życia, kto będzie myślał o Tobie nieustannie, zastanawiając się, co w tej chwili robisz, gdzie jesteś, z kim jesteś i czy czujesz się dobrze. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci spełniać marzenia i kto ochroni Cię przed tym, czego się obawiasz. Powinnaś mieć u swego boku kogoś, kto będzie traktował Cię z szacunkiem i kochał w Tobie wszystko, a zwłaszcza Twoje wady. Zasługujesz na życie z kimś, kto sprawi, że poczujesz się szczęśliwa, tak szczęśliwa, że wyrosną Ci skrzydła."

Jeśli masz być  to będziesz. Mimo... teksty

konstruktywistycznie dodano: 1 stycznia 2015

Jeśli masz być, to będziesz. Mimo wszystko wierzę w Ciebie, wierzę że kiedyś pobiegniesz. Poczekam tyle ile trzeba, dwa tygodnie, kilka lat, całe życie. Tylko się nie spóźnij

 Stoczmy się dzisiaj   stoczmy się... teksty

konstruktywistycznie dodano: 1 stycznia 2015

"Stoczmy się dzisiaj, stoczmy się ciut, (...) jak długo można w świecie złym kretyńskim być motylkiem?"

Ale kiedy chciał odejść  mówiła... teksty

konstruktywistycznie dodano: 1 stycznia 2015

Ale kiedy chciał odejść, mówiła, żeby jeszcze został. A gdy odchodził naprawdę, mówiła, żeby przyszedł jutro.

Kiedyś się jeszcze spotkamy... teksty

konstruktywistycznie dodano: 1 stycznia 2015

Kiedyś się jeszcze spotkamy, całkiem przypadkiem, (...) Założysz jakąś maskę, tak samo jak ja. Dwie sekundy pierwsze zdradzą co myślisz i co myślę ja. Potem pójdziemy w różne strony jakby nigdy nic, na parę lat, z pozoru niewzruszeni. Choć zadrży nam w podstawach cały nasz świat.

Bo widzisz tu są tacy którzy się... teksty

konstruktywistycznie dodano: 1 stycznia 2015

Bo widzisz tu są tacy którzy się kochają i muszą się spotykać aby się ominąć byliby doskonali lecz wad im zabrakło bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają - to znaczy już wiedzą są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem jak bażanty co nigdy nie chodzą parami można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem.

 Koniec roku. Niedbały  nieporadny... teksty

konstruktywistycznie dodano: 1 stycznia 2015

"Koniec roku. Niedbały, nieporadny, nijaki i smutny. Gdzieś tam tli się nadzieja, że Nowy to będzie ten lepszy. Patrząc wstecz widzę tych ludzi, którzy wydają się obcymi osobami, przyjaźnie, które nie zasługują już na to miano, zerwane kontakty, nieaktualne numery telefonów. Przecież jesteśmy tacy młodzi, skąd ta zgorzkniałość? Przecież widocznie coś się skończyło z jakiegoś powodu, wszystko się zmienia, dokonując pewnych wyborów rezygnujemy z czegoś i trzeba to zaakceptować. Jednak gdzieś w środku czuć kołaczącą niezgodę i dziwny, nieustający smutek...Może w nowym Roku powinnam życzyć wszystkim nadwrażliwcom wyzbycia się tej cechy, która tak utrudnia nam życie, ale życzyć tego nie będę, bo świat i teraz jest zbyt prostacki i gruboskórny."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV