głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi może wódką dla Ciebie byłam uzależniałam ale każdy trunek kiedyś nudzi się... trzeba od niego odpocząć zapić innym. a gdy papieros gaśnie co począć dalej? odpal

koffi

koffi.moblo.pl
może wódką dla Ciebie byłam uzależniałam ale każdy trunek kiedyś nudzi się... trzeba od niego odpocząć zapić innym.
może wódką dla Ciebie byłam... teksty

koffi dodano: 1 listopada 2011

może wódką dla Ciebie byłam, uzależniałam, ale każdy trunek kiedyś nudzi się... trzeba od niego odpocząć, zapić innym.

a gdy papieros gaśnie co począć... teksty

koffi dodano: 1 listopada 2011

a gdy papieros gaśnie co począć dalej? odpalić kolejnego czy męczyć się z tym gównem na żywca?

zagłuszałaś kiedyś myśli muzyką... teksty

koffi dodano: 1 listopada 2011

zagłuszałaś kiedyś myśli muzyką, winem, a obraz wspomnień tuszowałaś dymem papierosowym? nie to żebym zmuszała Cię do złego, ale dziewczynko pojęcia nie masz co to bezsilność.

mówcie dziewczyny co chcecie  ale... teksty

koffi dodano: 31 października 2011

mówcie dziewczyny co chcecie, ale jak zobaczyłam Pezeta na Vivie w Star Chart to się załamałam !

ciągle wspominam  tęsknie  pije za... teksty

koffi dodano: 31 października 2011

ciągle wspominam, tęsknie, pije za dużo, ćpam za mało, za dużo palę, za dużo przybyło mi na liście kontaktów numerów chłopców, których ledwo zam. I to nie jest spoko, MIMO WSZYSTKO.

ej barcie wiesz? 19 lat jak nie ma... teksty

koffi dodano: 31 października 2011

ej barcie wiesz? 19 lat jak nie ma Cie, jutro znów pogadamy, spalę fajka przy Twoim grobie i może uda mi się jakoś to wszystko zapomnieć.

pamiętasz? na pewno. nie można... teksty

koffi dodano: 30 października 2011

pamiętasz? na pewno. nie można przecież tak łato wymazać prawie 4 lat wyłączności. pamiętasz jak siedzieliśmy na trawie i liczyliśmy gwiazdy? pamiętasz jak przy ognisku opowiadałam Ci czego w życiu się najbardziej boję? pamiętasz jak zawsze dzwoniłeś o 22.30? Na pewno też nie zapomniałeś naszej rozmowy przez telefon, która trwała od 01:00 do 7:35 rano. pamiętasz jak ściskałam Ci mocniej dłoń kiedy szliśmy koło parku? pamiętasz co wtedy mówiłeś? Ja pamiętam, chociaż poragnęłabym zapomnieć tych słów. Pamiętasz jak wytrwale potrafiłeś chodzić ze mną 4 godziny po galerii, nawet jeśli nic nie kupiłam? Pamiętasz jak wrzucaliśmy truskawkę do herbaty truskawkowej, by sprawdzić czy będzie smakować lepiej? pamiętasz jak spadliśmy z mojego łóżka? pamiętasz jak czytałeś mi do snu moje gazety na ścianie? pamiętasz jak pisałeś mi te wszystkie słowa? pamiętasz chłopcze jak Ci zależało? Tak cholernie mocno! Pamiętasz to wszystko, widzę to w Twoich oczach, gdy prawie codziennie mijasz mnie bez słowa.

hodujemy w sobie nieszcześliwą... teksty

koffi dodano: 30 października 2011

hodujemy w sobie nieszcześliwą miłość, karmimy ją nadzieją i twoimi rzadkimi wiadomościami. umieramy powoli, śmiercią powolną jak śmierć z głodu.

Tak bardzo chciałeś tego  bym nie... teksty

koffi dodano: 30 października 2011

Tak bardzo chciałeś tego, bym nie mogła jeść i spać, żebym siedziała nocą na balkonie i paliła papierosa jednego za drugim, patrząc załzawionymi oczami w gwiazdy? Nie chciałbyś, gdybyś mnie kiedykolwiek kochał...

każdy skrawek mojej skóry syczy z... teksty

koffi dodano: 29 października 2011

każdy skrawek mojej skóry syczy z bólu i żyje ze świadomością, że już niemalże rok bez czułych rąk, pościeranych opuszków palców i oddechu z domieszką alkoholu wymieszanego z coca-colą.

kobiecie nie wypada palić wiem  ale... teksty

koffi dodano: 29 października 2011

kobiecie nie wypada palić wiem, ale co począć gdy ma świadomość, że właśnie szaleje jej dusza, której nie da się owinąć w kaftan bezpieczeństwa?

  najsmutniejszym słowem jest słowo... teksty

koffi dodano: 29 października 2011

- najsmutniejszym słowem jest słowo " gdyby" - nie prawda... najsmutniejsze nie są słowa tylko czyny i oczy, bo nimi właśnie musimy patrzeć i w nich zbierają się łzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV