głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi kilka mocnych skrętów piwo łeb rwie i od razu piszesz na luzie z typkiem który podoba Ci się tak kurewsko mocno. ''Skarbek zawsze ty na zawsze nie chce innej dz

koffi

koffi.moblo.pl
kilka mocnych skrętów piwo łeb rwie i od razu piszesz na luzie z typkiem który podoba Ci się tak kurewsko mocno.
kilka mocnych skrętów piwo łeb... teksty

koffi dodano: 3 listopada 2011

kilka mocnych skrętów, piwo, łeb rwie i od razu piszesz na luzie z typkiem, który podoba Ci się tak kurewsko mocno.

''Skarbek zawsze ty na zawsze nie... teksty

koffi dodano: 3 listopada 2011

''Skarbek, zawsze ty, na zawsze, nie chce innej dziewczyny, zrozum '' . Jego wytłumaczenie na moje ''Boję się, wiem, że odejdziesz'' .

kochanie.. mieliśmy coś pięknego!... teksty

koffi dodano: 3 listopada 2011

kochanie.. mieliśmy coś pięknego! sam mówiłeś, nie pamiętasz? Ok, ale wytłumacz dlaczego ciągle o tym myślę? o rozstaniu, o twoich kłamstwach, o twoich pięknych obietnicach, no dlaczego? Przecież minęło tyle miesięcy...

byłam mała wiele razy upadałam na... teksty

koffi dodano: 2 listopada 2011

byłam mała,wiele razy upadałam na beton pod blokiem, krew lała mi się z kolan jak skurwysyn, ale mimo wszystko wstawałam i biegłam do piaskownicy, kilka lat później do powstania z upadku motywował mnie Eminem, kilka jego wersów w ciągu jednej nocy i następny dzień był od nowa, szczęśliwy z uśmiechem na twarzy. jeszcze nie tak dawno pomagała mi amfetamina, zaczęła z czasem wywoływać ten cholerny uśmiech i sztuczną radość, ale popadałam w uzależnienie, a do tego doprowadzić nie mogłam. dawno temu, jak przez mgłę pamiętam, że jeszcze między tymi wydarzeniami bywałeś i ty, pomagałeś mi ogarnąć to wszystko i dać cholerną nadzieje na lepsze jutro. a dziś? nic, kompletnie nie działa nic, nie docierają do mnie słowa rodziców, muzyka zaczęła mnie momentami irytować, na używki nie mam pieniędzy, a dla ciebie nie mam serca i wymagań. trudno, przyszło mi umierać w samotności, bezradności i za dużej koszulce.

 jesteś mistrzem.  odezwał się... teksty

koffi dodano: 2 listopada 2011

-jesteś mistrzem. - odezwał się nagle kumpel. spojrzała na niego pustym wzrokiem nie bardzo wiedząc co ma na myśli, on widząc, że ona nie rozumie powiedział: - jesteś mistrzem, przeżyłaś takie piekło, którym innym się nie śniło, umarłaś, żyłaś i znów.. - nagle urwał. -i znów umieram, no powiedz to, wiem, każdy już to widzi, wie to. wiesz? nie jest mi z tym źle, w końcu kiedyś umrę, szybciej od moich niektórych znajomych, ale tak odejdę. i wiesz? dobrze mi z tym.

Pisze co czuje czytam głupoty. teksty

koffi dodano: 2 listopada 2011

Pisze co czuje, czytam głupoty.

nie robię słodkich minek do... teksty

koffi dodano: 2 listopada 2011

nie robię słodkich minek do każdego chłopca w szkole, nie udaje, że nie wymawiam 'r', nie chichoczę się z innymi pustymi laskami na każdej przerwie, a jak już kogoś przytulam to jest to w ostateczności moja przyjaciółka, która wyrywa mi ciastko i mówi 'liczysz kalorie, nie możesz tego żreć grubasie' . Więc na jakiej podstawie koleżanko mówisz o mnie 'pusta idiotka?' . Nie bardzo mam ochotę słuchać Twoich wyjaśnień w sumie, mam w dupie.

ja to dopiero teraz zobaczyłam hahaha. :D teksty koffi dodał komentarz: ja to dopiero teraz zobaczyłam, hahaha. :D do wpisu 2 listopada 2011
Wypłakałam już wszystkie jesienne... teksty

koffi dodano: 1 listopada 2011

Wypłakałam już wszystkie jesienne łzy dlatego śmieję się z bezsilności. Wieczorami śmiać chce mi się najbardziej.

idealne. teksty koffi dodał komentarz: idealne. do wpisu 1 listopada 2011
nasze społeczeństwo sprawia że... teksty

koffi dodano: 1 listopada 2011

nasze społeczeństwo sprawia, że coraz mniej wierzę w cokolwiek. czy to w bezinteresowność, dobroć, szczerość czy też jakąś tam miłość powiedzmy.

nie sugeruję że powinieneś ale... teksty

koffi dodano: 1 listopada 2011

nie sugeruję, że powinieneś, ale mógłbyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV