głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi wyjdź zapal daj mi ochłonąć nie gaś mej złości ramionami. jeśli wiecznie marudzisz że przystojny brunet Cię nie chce jesteś naprawdę do bani. Należę do tego typ

koffi

koffi.moblo.pl
wyjdź zapal daj mi ochłonąć nie gaś mej złości ramionami.
wyjdź  zapal  daj mi ochłonąć... teksty

koffi dodano: 17 listopada 2011

wyjdź, zapal, daj mi ochłonąć, nie gaś mej złości ramionami.

jeśli wiecznie marudzisz  że... teksty

koffi dodano: 17 listopada 2011

jeśli wiecznie marudzisz, że przystojny brunet Cię nie chce jesteś naprawdę do bani.

Należę do tego typu dziewczyn... teksty

koffi dodano: 15 listopada 2011

Należę do tego typu dziewczyn które znajduje się martwe w nędznym pokoiku z pustą fiolką tabletek w ręku.

Nie chciałam umrzeć  jedynie... teksty

koffi dodano: 15 listopada 2011

Nie chciałam umrzeć, jedynie prowokowałam śmierć. Nie otrułam się. Bóg umiera jeśli go nie kochamy, ale ja nie umarłam, choć nikt mnie nie kochał. / MM

W spokoju w cichym zaułku  umiera... teksty

koffi dodano: 14 listopada 2011

W spokoju w cichym zaułku, umiera też nadzieja, a synonim słowa 'szczęście' staje się dla Ciebie zupełnie obcym i nieznanym Ci kontynentem, na którym nigdy nie postawisz swojej nogi. Ból i tęsknota rozbrajają Cię wewnętrznie, każda minuta sprawia, że śmierć staje się dla Ciebie minimum wszystkiego a uczucia, które już dawno w Tobie umarły są częścią świata, którego jeszcze nie zdołałeś odkryć. Wiesz? Tak sobie myślę, że czasami cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć więc proszę wytłumacz mi jedno skoro nie jesteśmy szczęśliwi dziś, jak potrafimy być nimi jutro? Teraz nawet łzy smakują jak szczęście bo miłość bez cierpienia nie jest miłością.

To bardzo przykre jak szybko w... teksty

koffi dodano: 14 listopada 2011

To bardzo przykre jak szybko w dzisiejszych czasach człowiek staje się tylko ulotnym wspomnieniem, które tkwi w naszej podświadomości, aż do momentu, gdy serce przestanie tęsknić a rozum zapominać. Przykre jest również, to że każde nawet to najmniejsze wspomnienie zupełnie nic nie znaczące, wbija w nasze serce kolejny sztylet, który odbija znaczące piętno na naszej przyszłości. I nagle niespodziewanie tracisz kontrole nad swoim życiem, a Twoje marzenia znikają milion razy szybciej niż się pojawiły.

Samotność to ciężki orzech do... teksty

koffi dodano: 14 listopada 2011

Samotność to ciężki orzech do zgryzienia, mało kto potrafi ją znieść, a wielu o niej marzy, nie wiedząc tego, że najgorszą formą, która niszczy piękno człowieczeństwa jest właśnie ona. Z każdym dniem popadam w samotność coraz głębiej, bo zapominam o uczuciach, ludziach i świecie. Moje serce, które toczy nieustaną wojnę z rozumem, buduje ściany zamiast mostów, ale przecież żadna noc nie jest aż tak ciemna, abyśmy nie mogli odnaleźć choć jednej gwiazdy. Czas chyba wyciągnąć rękę i pogodzić się z życiem takim jakim jest.

Cierpiałam w ciszy żyjąc chwilą... teksty

koffi dodano: 14 listopada 2011

Cierpiałam w ciszy żyjąc chwilą, a każda chwila była dla mnie wiecznością, którą zalewał bezbrzeżny ocean moich łez. Cierpienie jest sztuką, tyle że przecież serca nie lubią cierpieć.

Nic mi to nie da  że zacznę... teksty

koffi dodano: 13 listopada 2011

Nic mi to nie da, że zacznę krzyczec, obwiniac wszystkich o swoje nieszczęście. Nie będzie już chyba dobrze, więc się nie spieszę, jak dla mnie - może skończyc się świat.

Naprawdę nie interesuje mnie  ile... teksty

koffi dodano: 13 listopada 2011

Naprawdę nie interesuje mnie ile łyżeczek cukru sypiesz do kawy, ile godzin śpisz, jakie są Twoje ideały, czy lubisz dobry odlot i grube imprezy, ale wiem jedno - od pierwszego spojrzenia wiedziałam, że będę w stanie zrobic dla Ciebie wszystko.

pieprze lanie wody na temat... teksty

koffi dodano: 13 listopada 2011

pieprze lanie wody na temat niespełnionej miłości. było, będzie, nie przestanie tak być więc weź kobieto zepnij dupę, bądź dzielną i łam serca mężczyzn, a niech się kruszą jak szyby ze szkła...

dzisiejsza miłość :     kochasz... teksty

koffi dodano: 13 listopada 2011

dzisiejsza miłość : - kochasz mnie? - ta... - dlaczego? - bo mamy ze sobą dziecko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV