głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochananamalowana Ludzie zadają mnóstwo pytań ale kiedy przychodzi to jedno które powinno być najprostsze . kto jest twoim idolem ? odpowiadam bez zastanowienia moja mama ! dlacz

kochananamalowana

kochananamalowana.moblo.pl
Ludzie zadają mnóstwo pytań ale kiedy przychodzi to jedno które powinno być najprostsze . kto jest twoim idolem ? odpowiadam bez zastanowienia moja mama ! dlaczego?
Ludzie zadają mnóstwo pytań   ale... teksty

kochananamalowana dodano: 25 lipca 2012

Ludzie zadają mnóstwo pytań , ale kiedy przychodzi to jedno które powinno być najprostsze .-kto jest twoim idolem ?- odpowiadam bez zastanowienia moja mama ! dlaczego? to proste osiągnęła w życiu tyle że trudno zliczyć pomimo tego , że życie dla niej nie było łatwe.

Lubię czasem wyskoczyć z mamą na... teksty

kochananamalowana dodano: 25 lipca 2012

Lubię czasem wyskoczyć z mamą na kawę i poplotkować jak z najlepszą przyjaciółką w jednej z modnych kafejek .Uświadamia mi to jak bardzo jest dla mnie ważna jak bardzo ją kocham i jak bardzo chcę być taka jak ona .Praktycznie idealna , bez wad . Spełniająca marzenia i ciesząca się życiem bez względu na wiek . Najlepsza na świecie , jedyna , kochana .

I niby dobrze go znam   wiem na co... teksty

kochananamalowana dodano: 25 lipca 2012

I niby dobrze go znam , wiem na co może sobie pozwolić ale boję się . Boję się jego szczerości i tego , że się popłaczę a przecież jestem silna i nigdy nie płaczę przy ludziach .Cholernie się boję ,że palnę coś co przekreśli wszystko .

stęskniłam się za kimś kim nie... teksty

kochananamalowana dodano: 24 lipca 2012

stęskniłam się za kimś kim nie byłeś a kogo udawałeś .

Siedzę na trawię   wpatruję się w... teksty

kochananamalowana dodano: 24 lipca 2012

Siedzę na trawię , wpatruję się w gwiazdy , w słuchawkach leci moja ulubiona piosenka i wszystko było by jak dawniej gdybyś ty siedział obok mnie a ja wtulałabym się w ciebie i wsłuchiwała się w cichutkie bicie twojego serduszka .

smutne   teksty kochananamalowana dodał komentarz: smutne ;< do wpisu 24 lipca 2012
Moje myśli  na zawszę będą moimi... teksty

kochananamalowana dodano: 23 lipca 2012

Moje myśli na zawszę będą moimi myślami , moje marzenia moimi marzeniami , uczucie do ciebie moją chorą naiwnością , wszystko będzie moje oprócz twojego uśmiechu , spojrzenia i serca .

I czasami sama się łapię na tym... teksty

kochananamalowana dodano: 23 lipca 2012

I czasami sama się łapię na tym , że o tobie myślę , że tęsknię za tobą , że przez ciebie płaczę , ale przecież to skończony rozdział .

Moje małe szczęście siedzi... teksty

kochananamalowana dodano: 22 lipca 2012

Moje małe szczęście siedzi właśnie obok mnie :*

Moje chore marzenia nie spełniają... teksty

kochananamalowana dodano: 22 lipca 2012

Moje chore marzenia nie spełniają się z dnia na dzień .

Pomyśleć   że byłyśmy... teksty

kochananamalowana dodano: 22 lipca 2012

Pomyśleć , że byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami w dzieciństwie . Że dzięki tobie zaczęłam interesować się modą dość wcześnie nie zaprzeczysz bo w podstawówce to dziewczynki bawią się lalkami a nie sprawdzają rankingi najlepszych modelek .Nadal wielu z moich znajomych nie wie rzeczy które dla nas są oczywiste . MODA była naszym numerem jeden . Zawsze stawiałyśmy na to by dobrze wyglądać .Dzisiaj kiedy dzieciństwo minęło każda z nas wygląda dobrze , ale nie każda z nas pozostała sobą .Niestety stoczyłaś się mała , w dobrych ciuchach i ładną buźka stoczyłaś się na dno . I smutno mi kiedy cię taką widzę bo wiem , że taka nie byłaś . I co ci teraz po tym , że wyglądasz dobrze jak rozkładasz nogi szybciej niż deska do prasowania , a na mieście mówią na ciebie szmata czy dziwka . Pamiętasz nie o to nam chodziło w tej "naszej "modzie .

Cichutko pukasz do jego serduszka z... teksty

kochananamalowana dodano: 22 lipca 2012

Cichutko pukasz do jego serduszka z nadzieją , że Cię tam wpuści .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV