głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochamciekurwamac naprawmy to co się zepsuło przecież umiemy przecież zawsze dawaliśmy rade dorcik nie chcę by ktoś inny życzył mi miłego dnia. nie chcę by ktoś inny budził mnie

kochamciekurwamac

kochamciekurwamac.moblo.pl
naprawmy to co się zepsuło przecież umiemy przecież zawsze dawaliśmy rade dorcik
naprawmy to co się zepsuło... teksty

kochamciekurwamac dodano: 27 marca 2012

naprawmy to co się zepsuło ,przecież umiemy ,przecież zawsze dawaliśmy rade // dorcik

nie chcę by ktoś inny życzył mi... teksty

kochamciekurwamac dodano: 26 marca 2012

nie chcę by ktoś inny życzył mi miłego dnia. nie chcę by ktoś inny budził mnie sms'em 'dzień dobry' i utulał do snu słowami 'dobranoc, Mała'. nie chcę spoglądać w inne tęczówki, ani cieszyć się pięknem innego uśmiechu. nie chcę trzymać innej dłoni. nie chcę czuć zapachu innej bluzy noszonej na sobie. nie chcę kłócić się z kim innym, ani znosić fochów innej osoby. nie chce słyszeć innego ' no i co mi zrobisz?'. nie chcę chodzić z kim innym na spacery. nie chcę z nikim innym podziwiać widoku zachodu słońca a później pięknych giwazd na niebie. nie chcę by ktoś inny zastępował mi poduszkę. nie chcę słyszeć innego głosu. nie chcę obrażać się na nikogo innego. nie chcę nosić bransoletki nikogo innego. nie chcę pić ulubionej wody od kogoś innego. nie chcę jeździć autem z nikim innym. nie chcę oglądać słodkich minek żadnego innego. nie chcę innej miłości - chcę tylko i wyłącznie Ciebie, zrozum to w końcu.
Autor cytatu: zakochana888

ja tam nic do ciebie nie mam.  ja po... teksty

kochamciekurwamac dodano: 26 marca 2012

ja tam nic do ciebie nie mam. ja po prostu czekam, aż jakiś samochód rozpierdoli Cię na przejściu.
Autor cytatu: czekoladowee.oczy

wyrzucić telefon  spakować się... teksty

kochamciekurwamac dodano: 26 marca 2012

wyrzucić telefon, spakować się, wyjść, uciec jak najdalej... zacząć wszystko od nowa, od samego początku, bez problemów, bez kłopotów, bez Ciebie..

http:  besty.pl 872802 teksty

kochamciekurwamac dodano: 26 marca 2012

Gdzie się podziała miłość  Kiedy... teksty

kochamciekurwamac dodano: 26 marca 2012

Gdzie się podziała miłość Kiedy wygasł w ludziach jej żal? Gdzie to co w sercach żyło Kiedy straciliśmy najcenniejszy dar? Gdzie się podziała miłość Kiedy brata tu nie szanuje brat? Gdzie to co nas łączyło Kiedy nienawiść podzieliła ten świat?

byliśmy na tej samej imprezie.... teksty

kochamciekurwamac dodano: 25 marca 2012

byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w górę pustą butelkę po piwie. - gramy, pytanie albo wyzwanie! - zagaił. usiedliśmy w niedbałym kręgu, kolejne osoby zaczynały kręcenie. w końcu szkło trafiło w Jego dłoń, a kręcąca się butelka w końcu zatrzymała się wskazując na mnie. - wyzwanie. - wymamrotałam. uśmiechnął się do mnie, na co serce zabiło zdecydowanie za szybko. tak dawno tego nie robił. - pocałuj mnie. - polecił mi na co zareagowałam krótkim lękiem. zbliżyłam się do Niego i połączyłam nasze wargi w całość na dobrą minutę, delektując się na powrót Jego bliskością. wróciłam na swoje miejsce i zakręciłam niedbale, przyjmując współczujące spojrzenia znajomych, którzy doskonale wiedzieli jak bolało mnie rozstanie. butelka wykonała ostatni obrót i zatrzymała się, na Nim. - pytanie. - podrapał się po karku. przełknęłam ślinę. - kochasz mnie jeszcze? - wybełkotałam. - jak wariat. - odpowiedział po czym otworzył ramiona ze świadomością, że zaraz się w nich znajdę.

Po rozmowie z nim na gadu wyszłam na... teksty

kochamciekurwamac dodano: 25 marca 2012

Po rozmowie z nim na gadu,wyszłam na klatkę żeby zapalić.Zaczynając od pierwszego papierosa skończyłam niefortunnie na ostatnim z paczki.Gotowa już wrócić do domu poczułam jak kręci mi się w głowie.Oparłam się o ścianę czując jak opadam z sił.Światło palące się na klatce raz gasło,raz zapalało się jakby w moich oczach.Ręce opadły bezwładnie w dół"Ej mała,co jest?"Usłyszałam głos kumpla,po chwili poczułam jak przytrzymuje mnie w talii"Przesadziłam z papierosami"Spojrzał w moje oczy,spoważniał.Czułam jak moja cera robi się blada,jeszcze bladsza niż jest na co dzień"Nie wiem co niszczy mnie bardziej-papierosy czy może to jak bardzo go kocham"wyszeptałam,przytulając się do niego"Kurwa,ty uważaj na siebie,bo długo tak nie pociągniesz"wiedział,że potrzebuję teraz obecności drugiego człowieka,takiej jakiej nie mogę oczekiwać od niego"Może po prostu powinnam przeprosić i wyjść z jego serca?"łzy stanęły w oczach,ale nie spłynęły po policzku-przynajmniej one wiedziały że nie warto

jak inni muszą mieć nudne życie... teksty

kochamciekurwamac dodano: 25 marca 2012

jak inni muszą mieć nudne życie żeby tak napierdalać na innych ; o

Wpadłeś po mnie i kazałeś iść... teksty

kochamciekurwamac dodano: 25 marca 2012

Wpadłeś po mnie i kazałeś iść biegać. Gdy Cię w końcu dogoniłam krzyknęłam - Prawie mnie zgubiłeś! - a Ty pocałowałeś mnie w czoło i z uśmiechem odpowiedziałeś - to się kurwa pilnuj.

Boję się  że go stracę  choć... teksty

kochamciekurwamac dodano: 25 marca 2012

Boję się, że go stracę, choć wcale go nie mam. // net

Tamto nasze dotykanie się... teksty

kochamciekurwamac dodano: 25 marca 2012

Tamto nasze dotykanie się, całowanie było takie nieśmiałe. I właśnie dlatego takie wymarzone. To intensywne spędzanie ze sobą czasu, którego mieliśmy tak mało // nieracjonalnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV