głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochajnoo 8 marca. pierwsza róża od ciebie. pierwszy pocałunek. pierwszy taniec. i wszystko stało się inne. mój świat z szarości stał się jak najbardziej kolorowy. a tera

kochajnoo

kochajnoo.moblo.pl
8 marca. pierwsza róża od ciebie. pierwszy pocałunek. pierwszy taniec. i wszystko stało się inne. mój świat z szarości stał się jak najbardziej kolorowy. a teraz co.?
8 marca. pierwsza róża od ciebie.... teksty

kochajnoo dodano: 8 marca 2011

8 marca. pierwsza róża od ciebie. pierwszy pocałunek. pierwszy taniec. i wszystko stało się inne. mój świat z szarości stał się jak najbardziej kolorowy. a teraz co.? a teraz róża wisi ususzona na mojej ścianie już cały piepszony rok i całe miliony łez za długo.

ja potrafię niszczyć ty potrafisz... teksty

kochajnoo dodano: 7 marca 2011

ja potrafię niszczyć ty potrafisz budować od nowa, więc chyba do siebie pasujemy, prawda ?

tak patrzę że konto masz zbudowane na wpisach z facebook'a    teksty kochajnoo dodał komentarz: tak patrzę że konto masz zbudowane na wpisach z facebook'a ;] do wpisu 7 marca 2011
potrzebuje zrozumienia a nie rad. czy... teksty

kochajnoo dodano: 6 marca 2011

potrzebuje zrozumienia a nie rad. czy tak trudno wam to pojąć.?

zapominam. mimo wszystko. dobrze... teksty

kochajnoo dodano: 6 marca 2011

zapominam. mimo wszystko. dobrze wiesz że nie mam nikogo, bo żadne oczy nie są tak piękne i niebieskie jak twoje, żaden uśmiech nie jest tak szczery jak twój, żaden charakter nie jest tak samo interesujący jak twój. dobrze o tym wiesz i to mój największy problem. nawet nie mogę udawać że mam wyjebane.

czy ciężko było zrozumieć  że Go... teksty

kochajnoo dodano: 6 marca 2011

czy ciężko było zrozumieć, że Go już nie ma ? bardzo. czasem nawet mam jeszcze złudne nadzieje , że otworzy drzwi do domu i przytuli mnie tak bardzo mocno, mówiąc , że będzie przy mnie zawsze. / veriolla
Autor cytatu: veriolla

a gdyby dało się cofnąć czas  to... teksty

kochajnoo dodano: 5 marca 2011

a gdyby dało się cofnąć czas, to czy wróciła byś do dni kiedy byliście razem.? bo ja nie.

a na pytanie czy nadal go kocha... teksty

kochajnoo dodano: 5 marca 2011

a na pytanie czy nadal go kocha odpowiadała ciszą.

ogarnij sobie że nigdy nie będziesz... teksty

kochajnoo dodano: 5 marca 2011

ogarnij sobie że nigdy nie będziesz nikim więcej niż szmatą.;]

już nie wiem co mam ci powiedzieć... teksty

kochajnoo dodano: 5 marca 2011

już nie wiem co mam ci powiedzieć , napisać , żebyś zrozumiał , że zależy mi tak samo jak tobie . bo ja nie jestem z tych , które obnoszą się ze swoimi uczuciami , wykrzykują je na środkach ulic , bazgrolą ukochane imiona na okładkach zeszytów , przyozdabiają zdjęcia ich ideałów różowymi serduszkami . ja wolę napisać ci bardziej realistyczne rzeczy . na przykład to , że nic nie trwa wiecznie . to , że kiedyś przyjdzie pora na rozstanie i żadne z nas nie będzie miało na to wpływu . dzisiaj mogę szczerze powiedzieć , że jesteś dla mnie najważniejszą osobą , facetem , któremu oddałam serce . ale wciąż nie mogę obiecać ci , że zawsze będzie tak pięknie jak dotychczas . nie potrafię , przepraszam .
Autor cytatu: ransiak

wyjebane.!:D teksty kochajnoo dodał komentarz: wyjebane.!:D do wpisu 4 marca 2011
Była sobota wieczór. Mój humor... teksty

kochajnoo dodano: 3 marca 2011

Była sobota wieczór. Mój humor był nie do opisania. nie potrafiłam wytrzymać sama ze sobą. wyszłam na osiedle. dresy, mp3, %. mój żywioł. zatrzymałam się na przystanku autobusowym. siedziałam rozmyślając o tym co było, wmawiając sobie że moje zmartwienia są bez sensu bo tak na prawdę mam zajebiste życie. Po czym za chwilę śmiałam się z własnej wyobraźni. Siedziałam tam długo. Głównym tematem wieczoru był jack dinels i rozmyślanie o tobie. do domu wróciłam późno , całkowicie zamarznięta. nie zważając na krzyki mamy z powodu chwiania się na nogach poszłam do pokoju i do rana rozmyślałam co ja do cholery robię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV