głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Są ta­cy którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać ni­komu służyć ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest s

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Są ta­cy którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać ni­komu służyć ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest stras
Są ta­cy  którzy uciekają od... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Są ta­cy, którzy uciekają od cier­pienia miłości. Kocha­li, za­wied­li się i nie chcą już ni­kogo kochać, ni­komu służyć, ni­komu po­magać. Ta­ka sa­mot­ność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od sa­mego życia. Za­myka się w sobie.

“Szczęście się nie kończy  ono... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

“Szczęście się nie kończy, ono ule­ga zmianom.”

“I to uczu­cie prze­mieniło go... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

“I to uczu­cie prze­mieniło go na zaw­sze. Praw­dzi­wa miłość pot­ra­fi to zro­bić z człowiekiem, a je­go miłość była prawdziwa.”

Te pier­wsze pro­mienie... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Te pier­wsze pro­mienie wiosen­ne­go słońca niczym czuły uścisk stęsknione­go kochan­ka, otoczyły Cię i nag­le masz wrażenie, że w tym uścis­ku na­wet czas zat­rzy­mał się.

Tyl­ko ten  kto przeżył... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Tyl­ko ten, kto przeżył praw­dziwą miłość poz­nał w życiu szczęście i cier­pienie, gdyż w miłości jest słodycz i łzy, wie o tym tyl­ko ten, kto za­koszto­wał jed­ne­go i drugiego.

Miej­sca prze­siąknięte... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Miej­sca prze­siąknięte za­pachem marzeń i spoj­rzeń. Szep­ty uto­pione w za­pachu wa­niliowe­go lat­te. Marze­nia, które zab­rał łabędź przepływając tuż obok. Za­lew opa­tulo­ny wie­czorną mgłą. Urok chwi­li wchłaniasz całym ciałem. Wte­dy słowa stają się zbędne.

 Dziś sam  wcześniej Ty i ja  nas... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

"Dziś sam, wcześniej Ty i ja, nas dwoje Patrzę na stare zdjęcia i to rodzi uśmiech straszny Wtedy myśleliśmy, że jesteśmy siebie warci Dziś śmieję się jak ktoś mówi, że piszę nieprawdę Bo każdy upadek tu kształtował mój charakter"

nikogo nie obchodzi co naprawdę... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

nikogo nie obchodzi co naprawdę czujesz, nikogo nie obchodzi jak bardzo próbujesz, nikogo nie obchodzi jak silnie się starasz, już często słyszałam - co ty odpierdalasz?

zdaje mi się  że zaraz wszystko... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

zdaje mi się, że zaraz wszystko runie jak zamek z piasku nad brzegiem morza.

czasem mamy tyle do powiedzenia  ale... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

czasem mamy tyle do powiedzenia, ale nie możemy znaleźć odpowiednich słów...

życie. nie ma w nim nic lepszego od... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

życie. nie ma w nim nic lepszego od momentów. nic lepszego. nigdy nie wiesz, kiedy zamkniesz oczy po raz ostatni, może nawet dziś, może dopiero za 30 lat w ciepłym łóżku albo kiedy potrąci się samochód gdy wbiegniesz na pasy, ze słuchawkami, śpieszą się do szkoły. nigdy nie wiesz, kiedy zamknie oczy osoba, którą kochasz, na której ci zależy. najwspanialszą rzeczą, jaka ci po niej zostanie to nie zdjęcia, bluzka czy pierścionek, tylko momenty. nikt ci ich nie zabierze, nie zniszczy, nie dowie się o nich, jeśli nie będziesz chciał. i jedyne najlepsze co zostanie innym po tobie, to też momenty, chwile spędzone z tą osobą. mam mały słoik momentów w mojej głowie, do których lubię wracać. chyba uświadomiłam sobie, że czas go powiększyć.

bo widzisz  niektórzy posiadają... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

bo widzisz, niektórzy posiadają pewną zdolność, jaką jest wzbudzanie czyichś emocji, i na tę zdolność właśnie jestem uczulona

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV