głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Temu kto Cię nie szuka nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decyduje

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Temu kto Cię nie szuka nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu ale Ty decydu
Temu  kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Temu, kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten, kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem, kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.

Nienawidzę świata  nie chce mi się... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Nienawidzę świata, nie chce mi się żyć. Wszystko jest c**jowe, świat się rozpierdala. Po co mam coś robić, gdy nikt się nie stara?

Po wszystkim nauczysz się  że... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Po wszystkim nauczysz się, że istnieje różnica między trzymaniem się za ręce, a zakochaniem, że pocałunki nie zawsze coś znaczą, obietnice szybko można złamać, a "do widzenia" czasami znaczy "żegnaj".

Ciesz się małymi rzeczami  bo może... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie.

Często zamyślała się głęboko... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Często zamyślała się głęboko, ale kiedy pytaliśmy, o czym tak duma, zawsze zapewniała uroczyście, że nie myślała o niczym.

Wielu facetów mi się podoba.... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Wielu facetów mi się podoba. Kilkunastu mnie kręci. Na widok kilku, zapiera mi dech w piersiach. w paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych, zabójcze spojrzenie. Jednak kochać, mogę tylko tego jednego.I nie wiedzieć czemu, ale padło na Ciebie

Możesz myśleć o mnie cokolwiek:... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność,niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką, skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra..

Uważasz  że jest słaba  bo po jej... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Uważasz, że jest słaba, bo po jej policzkach spływają łzy. Lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka chociaż wie, że będzie to kolejny pusty dzień. Uśmiecha się, chociaż jej serce rozdziera się z bólu. Żyje, chociaż każdego wieczora pragnie śmierci. Nie wiedziałeś o tym? No właśnie, jest silniejsza niż myślisz.

Chciała zniknąć na moment... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Chciała zniknąć na moment, zobaczyć komu będzie jej brakowało najbardziej.

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

prawdziwa miłość oznacza  że... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz...

Każdy ma problemy. Niektórzy... teksty

kochaaamm dodano: 2 maja 2013

Każdy ma problemy. Niektórzy poprostu lepiej je ukrywają...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV