głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Zobaczysz że może najdzie cię nagle inna myśl bo wiem jak to z tobą jest powoli smutniejesz wszystkiego masz dosyć wydaje ci się że wszystko jest stratą czasu ż

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Zobaczysz że może najdzie cię nagle inna myśl bo wiem jak to z tobą jest powoli smutniejesz wszystkiego masz dosyć wydaje ci się że wszystko jest stratą czasu ż
Zobaczysz  że może najdzie cię... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Zobaczysz, że może najdzie cię nagle inna myśl, bo wiem jak to z tobą jest, powoli smutniejesz, wszystkiego masz dosyć, wydaje ci się, że wszystko jest stratą czasu, że można odmienić świat, założyć na przykład podziemną organizację, zostać mistrzem świata w szachach albo wspinać się w Himalajach, ja wiem, ale posłuchaj, to tylko wrażenie, a wrażenia zmieniają się tak szybko jak chmury, liście, pory roku, słońce, gwiazdy. — Amos Oz

Wyjechała z miasta  a ja zacząłem... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Wyjechała z miasta, a ja zacząłem tęsknić. Z tygodnia na tydzień coraz bardziej. Po kilku miesiącach zrozumiałem, że nie potrafię o niej zapomnieć, co więcej - pamiętałem ją coraz bardziej, wspominałem, przypominałem sobie, marzyłem, uczyłem się jej na nowo jak wiersza, którego kilka wersów zdążyło już ulecieć. Broniłem się przed tą myślą, odrzucałem ją, ale ciągle wracała: „Kocham Marysię Jezus, ja ją naprawdę kocham i jak idiota pozwoliłem jej odejść”. Nie mogłem tylko pojąć jednego: dlaczego poczułem to dopiero teraz, jakby ta miłość była bombą z opóźnionym zapłonem. — Piotr Adamczyk

Bo życie  gdybyś do tej pory tego... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Bo życie, gdybyś do tej pory tego nie zauważył, ogólnie rzecz biorąc nie ma sensu. Chyba, że postaramy się mu nadać jakiś sens i będziemy się bić każdego dnia o to, aby Bóg pozwolił nam ten cel osiągnąć.

Kobieta musi mieć dwie rzeczy:... teksty

kochaaamm dodano: 23 marca 2016

Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. — Coco Chanel

Myślę o moich mniej więcej... teksty

kochaaamm dodano: 23 marca 2016

Myślę o moich mniej więcej rówieśnikach. Każdy niesie swoje. Coś. Samotność. Obojętność. Wewnętrzną śmierć. Poczucie niezrealizowania. Pieniądze, to znaczy ich brak. Obowiązki. Dzieci. Brak dzieci. Spieprzone małżeństwa albo ciągły brak stabilizacji. I zawsze tęsknota, za czymś. Za czym? Zawsze za czymś innym. Życie jest gdzie indziej. Zawsze.

Lubię czytać i pić kawę sama.... teksty

kochaaamm dodano: 23 marca 2016

Lubię czytać i pić kawę sama. Lubię jeździć sama autobusem i wracać sama do domu. Mogę wtedy wszystko przemyśleć i puścić wodze fantazji. Lubię jeść i słuchać muzyki sama. Ale w momencie gdy widzę matkę ze swoim dzieckiem, dziewczynę ze swoim ukochanym albo dwie śmiejące się przyjaciółki zdaję sobie sprawę, że choć lubię być sama, nie mam ochoty być samotna. Niebo jest piękne, ale ludzie są smutni. Potrzebuję kogoś kto nie ucieknie ode mnie jak inni.

Magia to miłość  moja droga. Gdy... teksty

kochaaamm dodano: 14 marca 2016

Magia to miłość, moja droga. Gdy kogoś kochasz, obdarzona uczuciem osoba staje się coraz piękniejsza i pewniejsza siebie, dosłownie rozkwita na twoich oczach. Kobieta o zupełnie przeciętnej urodzie staje się piękna w cieple miłości, z ogrodem jest tak samo. Miłość pozwala mu wzrastać, rozwijać się i rozmnażać. Miłość i magia są proste i nieskomplikowane, ich potęgę ogranicza tylko nasz brak odwagi i wiary w siebie.

Najbardziej wyprowadzają z... teksty

kochaaamm dodano: 14 marca 2016

Najbardziej wyprowadzają z równowagi głupota i zmarnowane starania.

Tak naprawdę wszyscy potrzebujemy... teksty

kochaaamm dodano: 14 marca 2016

Tak naprawdę wszyscy potrzebujemy towarzystwa. Bycie samotnym wilkiem już wyszło z mody.

Wszystko dałoby się rozwiązać... teksty

kochaaamm dodano: 14 marca 2016

Wszystko dałoby się rozwiązać, gdyby ludzie ze sobą rozmawiali. Tylko komunikowanie się za pomocą słów przynosi efekty. Milczenie rodzi milczenie, wreszcie pojawia się głucha cisza, która zalega jak beton.

Puszczam cię wolno. Zdając sobie... teksty

kochaaamm dodano: 14 marca 2016

Puszczam cię wolno. Zdając sobie sprawę z beznadziejności jaką popełniam. Uczyń swoje życie lepszym, a przede wszystkim wykorzystaj szansę, którą dostajesz od losu. Przecież mogliśmy spędzić wspólnie razem trzydzieści lat. Wierząc w przeznaczenie i jakieś inne głupie brednie. Pozwalam ci odejść. Świadomy tej beznadziejności. Ale przecież sama miłość to zdecydowanie za mało.

Droga kobieto. Czasem będziesz zbyt... teksty

kochaaamm dodano: 14 marca 2016

Droga kobieto. Czasem będziesz zbyt kobieca, zbyt mądra, zbyt piękna, zbyt silna, zawsze zbyt „coś”. To sprawia, że mężczyzna czuje się mniej mężczyzną i Ty zaczniesz odczuwać pragnienie, aby być mniej kobietą. Największym błędem jaki możesz popełnić jest rozebranie Twojej korony z klejnotów, aby mężczyzna mógł włożyć mniej wysiłku w jej udźwignięcie. Gdy to się stanie, musisz zrozumieć, że to, czego potrzebujesz, to nie mniejsza korona, ale mężczyzna o szerszych dłoniach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV