głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Kiedy znajdziesz swój powód do życia trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze. Na tym świecie są trzy

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Kiedy znajdziesz swój powód do życia trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze.
Kiedy znajdziesz swój powód do... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Kiedy znajdziesz swój powód do życia, trzymaj się go. Nigdy nie pozwól mu odejść. Nawet jeśli to oznacza palenie innych mostów po drodze.

Na tym świecie są trzy rodzaje... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Na tym świecie są trzy rodzaje kobiet. Jedne zedrą z ciebie ostatnią koszulę i zostawią cię z niczym. Drugie chcą się tylko zabawić. I trzecie, dzięki którym życie nabiera sensu. Tylko one, właściwe kobiety, to takie, które biorą tyle, ile same dają, a ty nigdy nie masz dość. Gdy je stracisz, przestajesz być sobą.

Kiedy drzwi się za nim zamknęły... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Kiedy drzwi się za nim zamknęły, odwróciłam się i utkwiłam wzrok w suficie. Przez te drzwi właśnie wyszło moje serce.

Jeśli jest prawdziwym mężczyzną... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Jeśli jest prawdziwym mężczyzną, stanie na wysokości zadania i będzie dla ciebie opoką, jakiej teraz potrzebujesz. Jeśli nie da rady, nie jest wart twojego czasu. — Abbi Glines

Nie pozwól  żeby ominęła cię... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Nie pozwól, żeby ominęła cię miłość dobrej kobiety, chłopcze. Nieważne, co mówi ci twój ojciec. Miłość jest prawdziwa. Nigdy nie osiągnąłbym w życiu sukcesu bez tej kobiety. Była moim kręgosłupem. Powodem, dla którego to wszystko robiłem. Pewnego dnia pragnienie sukcesu zacznie znikać. Przestanie mieć takie znaczenie. Ale kiedy robisz to dla kogoś, dla kogo poruszyłbyś niebo i ziemię, wtedy nigdy nie stracisz apetytu na wygraną. Nie mogę sobie wyobrazić tego świata, jeśli jej miałoby na nim nie być. Nawet nie chcę próbować.

Życie pozbawione miłości kobiety... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Życie pozbawione miłości kobiety, która zawładnęła twoim sercem, jest, kurwa, jednym wielkim pustym koszmarem.

Kobiety nie idą na jedną noc z... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Kobiety nie idą na jedną noc z miłymi facetami. Jak laska ma ochotę na jednorazowy wieczór seksu, to nie chce faceta, który będzie delikatny i uprzejmy. Chce samca alfa, który ją zerżnie. Przygniecie do ściany, zerwie majtki, wygniecie cycki, nakłoni do rzeczy, których zazwyczaj by nie zrobiła. Facet musi jej pokazać swój autorytet. Albo wręcz to, że jest skurwysynem. W przypadku seksu na jedną noc chodzi o emocje i podniecenie. Tak żeby miała mokro za każdym razem, kiedy to wspomina. Aby była dumna ze swojej libertyńskiej swobody i braku zahamowań. A w przypadków związków chodzi o bezpieczeństwo. Jak się umawiasz z kobietą po raz piąty i ona nie idzie z tobą do łóżka, to zazwyczaj oznacza tylko tyle, że nie ma ochoty z tobą na związek. A na seks na jedną noc to już jest za późno, bo widzi, jaką jesteś pierdołą. — Pokolenie Ikea

1.  Nie mogę być częścią świata... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

1. Nie mogę być częścią świata, gdzie mężczyźni ubierają swoje żony jak prostytutki, pokazując wszystko, co powinno zostać ukryte, gdzie nie ma pojęcia honoru i godności, gdzie rzadko można polegać na kimś, kto mówi, że coś obiecuje. Gdzie kobiety nie chcą mieć dzieci, a mężczyźni nie chcą zakładać rodzin. Gdzie frajerzy wierzą, że odnieśli sukces, siedząc rozparci za kierownicami limuzyn ich ojców, gdzie ojcowie mający iluzję władzy, próbują udowadniać ci, że jesteś nikim. Gdzie ludzie fałszywie deklarują wiarę w Boga z kieliszkiem w ręku i brakiem zrozumienia podstaw, tego w co wierzą. Gdzie pojęcie zazdrości jest uważane ze słabość, a skromność jest wadą.

2.  Gdzie ludzie zapominają o... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

2. Gdzie ludzie zapominają o miłości, szukając najlepszej opcji dla siebie, a nie człowieka w człowieku. Gdzie ludzie wydają ostatnie pieniądze na swój samochód, nie szczędząc środków ani czasu, a sami są tak słabi, że sądzą iż to drogie cacko ukryje ich słabość. Gdzie chłopcy tracą ciężko zarobione przez rodziców pieniądze w klubach, a dziewczyny kochają ich za to. Gdzie nie można odróżnić kobiet od mężczyzn, a nazywane jest to „wolnością wyboru”, zaś idących tradycyjną ścieżką nazywa się upośledzonymi despotami. Ja wybieram swoją drogę, jest mi tylko przykro, że nie znalazłem zrozumienia, wśród ludzi, na których naprawdę mi zależało.

Będę powtarzał do znudzenia  iż... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Będę powtarzał do znudzenia, iż prędzej czy później pokaleczy się każdy, kto nie rozumie, że zasadą całego tego świata jest miłość.

Nie doprowadź  nigdy  pod żadnym... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Nie doprowadź, nigdy, pod żadnym pozorem do tego, żeby Twoja kobieta bała się o inną kobietę. Ma być pewna, że to Ona jest tą, której potrzebujesz, pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować, sprawdzać i prowokować a Ty masz być twardy i nieugięty. Ona może czasem założyć obronną maskę, pod którą Ty masz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny. Amen.

Chodź ucieknijmy stąd    nie chcę... teksty

kochaaamm dodano: 24 marca 2016

Chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV