głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm To jak piszesz i jak mówisz świadczy o tym jak myślisz. To jak dotykasz i patrzysz świadczy o tym co czujesz i jak odczuwasz. Zaryzykuj wszystko bo nie zyskasz

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
To jak piszesz i jak mówisz świadczy o tym jak myślisz. To jak dotykasz i patrzysz świadczy o tym co czujesz i jak odczuwasz.
To jak piszesz i jak mówisz... teksty

kochaaamm dodano: 29 maja 2015

To jak piszesz i jak mówisz, świadczy o tym jak myślisz. To jak dotykasz i patrzysz, świadczy o tym co czujesz i jak odczuwasz.

Zaryzykuj wszystko  bo nie zyskasz... teksty

kochaaamm dodano: 29 maja 2015

Zaryzykuj wszystko, bo nie zyskasz niczego.

Najgorsze dni to takie  kiedy masz... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

Najgorsze dni to takie, kiedy masz czas i nic nie robisz.

W kółko słyszę tylko:  kobiety... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

W kółko słyszę tylko: "kobiety nie wiedzą czego chcą". Wiedzą, kurwa. Oczywiście, że wiedzą. Wiedzą lepiej od ciebie. Problem w tym, że gdyby zaczęły sięgać po to, czego naprawdę potrzebują, mogłoby się okazać, że ty niekoniecznie jesteś na tej liście.

Nikt nie chce być singlem  ale też... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

Nikt nie chce być singlem, ale też mało kto umie zbudować związek. Nakarmieni popkulturą, wypchani sztucznymi wzorcami oczekujemy od drugiej strony wyimaginowanej doskonałości, sami za bardzo nie chcąc nic dawać. Wyposażamy naszych wyimaginowanych partnerów w zestawy często sprzecznych cech, przy okazji doczepiając im w fantazjach twarze znanych, amerykańskich aktorów. Nie potrafimy przyjąć do wiadomości faktu, że zawsze ten ktoś będzie podobał nam się trochę mniej, zawsze czymś nas wkurzy, zawsze w jakiś sposób zawiedzie nasze zaufanie, o czymś zapomni, gdzieś się spóźni, gdzieś posieje naszą ulubioną rzecz. Jest to dla nas nie do zniesienia, bo moment, gdy życie rozmija się z naszymi marzeniami, traktujemy jako osobistą klęskę.

Chowam twarz w dłoniach  dotykam... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

Chowam twarz w dłoniach, dotykam palcami czoła, jest zimne. Takie, jak ma być. Mam temperaturę ciała niewiele wyższą od temperatury trupa, czyli idealną.

To  że czasem potrzebujemy pomocy... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

To, że czasem potrzebujemy pomocy, nie znaczy, z jesteśmy słabi.

Obiecuję wiecznie trwać u twego... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

Obiecuję wiecznie trwać u twego boku. Deklaruję wyzbywać się niedoskonałości; doskonalić charakter. Ślubuję zasłużyć na ciebie. Oświadczam, że jesteś mym marzeniem, mym spełnionym żarliwym życzeniem. Ofiarowuję przeszłe bogactwa i przyszłe obietnice. Przysięgam nie stracić twego zaufania. Oddaję ogień mej duszy i siłę mego ciała. Wyznaję, że jestem na zawsze związany z twoim sercem. Ogłaszam, że jestem twój.

Był wszystkim  o czym mogłam... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

Był wszystkim, o czym mogłam marzyć, i to na dodatek w zabójczo przystojnym ciele.

I niech mi nikt nie wmawia  że seks... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

I niech mi nikt nie wmawia, że seks nie jest ważny w związku. Jest ważny, a nawet bardzo ważny. Bo nie oszukujmy się, ale cholernie zbliża do siebie ludzi, łamie w nas bariery wstydu, uwalnia naszą intymność. Jeżeli leżysz z partnerem, oglądacie film lub coś innego, on cię zaczyna kiziać, miziać, całować, a ty nic nie czujesz, żadnego drgnięcia ani zacisku między udami, to coś jest nie tak. Bo kurczę, jak on cię dotknie, to masz mieć mokro w majtkach, ma cię ściskać i podniecać. Masz w łóżku krzyczeć, jęczeć, być wyuzdana, a nawet masz być sukowata. Ale nie zapomnij, że to dotyczy tylko relacji w łóżku. Na co dzień ma cię szanować, przytulać, całować, dzwonić, otwierać drzwi, mówić jak pięknie wyglądasz i kochać z całego serducha.

Pilnuj się  aby nikt cię nie... teksty

kochaaamm dodano: 12 maja 2015

Pilnuj się, aby nikt cię nie lekceważył, nie zbywał ani po tobie nie deptał. Powiedz po prostu: Chwileczkę. Jestem warta wszystkiego, kochanie.

Czemu udawać silną i tak bardzo... teksty

kochaaamm dodano: 5 maja 2015

Czemu udawać silną i tak bardzo niezależną, skoro można poprosić o pomoc, skoro są ludzie, którzy mają delikatne dłonie i nie zranią. Nie rozumiem. Ale wedle zasady: niepytana nie odpowiadam. Milczę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV