głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Inteligent tym się różni od nieinteligenta że nie obraża się o żarty rozumie żarty i lubi żarty. Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy nie dlatego że stała

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Inteligent tym się różni od nieinteligenta że nie obraża się o żarty rozumie żarty i lubi żarty.
Inteligent tym się różni od... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

Inteligent tym się różni od nieinteligenta, że nie obraża się o żarty, rozumie żarty i lubi żarty.

Nie mam już cierpliwości do pewnych... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury.

Kiedy dotkniesz ran  a one nie... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

Kiedy dotkniesz ran, a one nie zabolą, wtedy będziesz wiedziała, że naprawdę przebaczyłaś.

Zawsze wstydziłam się odbierać... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

Zawsze wstydziłam się odbierać telefon stacjonarny. Rozmowy z kimś obcym. Nie cierpiałam wizyt w banku. Na poczcie. Pani z okienka. Spojrzenia prosto w oczy. Bałam się pierwszej wizyty w bibliotece. I pierwszej w dziekanacie. Wstydziłam sie pani z warzywniaka. I ładnych chłopców o wrednych oczach. I ładnych dziewczyn o wrednych oczach. Wszystkich o wrednych oczach. Telefonów czasami nadal nie odbieram.

Nie chcę czekać na wiadomość od... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

Nie chcę czekać na wiadomość od Ciebie, na uśmiech, na rozmowę.. nie chcę, ale czekam.

U mężczyzn szukam męskości. Nie... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

U mężczyzn szukam męskości. Nie chodzi mi o umięśnioną klatę czy przyciskanie do ściany. On ma być moim wsparciem, szanować moją prywatną przestrzeń, ale równocześnie przywrócić mnie do porządku kiedy popadam w swoje wariactwa, nawet mocno mną potrząsnąć. I zdecydować, gdzie jedziemy na weekend albo banalną kolację. Nóż mi się otwiera, gdy słyszę "co zechcesz kochanie". Dziewczyny od czasu do czasu potrzebują, by facet przejął inicjatywę i je poprowadził.

I powiedziałam mu  że mam... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

I powiedziałam mu, że mam klaustrofobię i boję się jeździć windami. A wiesz co on na to? Zapytał czy ktoś kiedyś przytulał mnie w tej windzie, żebym się nie bała. Rozumiesz? To był taki typ romantyka, o jakim piszą w książkach. Taki, o którym powszechnie mówi się, że wymarł.

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

Marzenia? Sama nie wiem. Po prostu chciałabym żeby w końcu coś mi się udało. Żeby było trochę łatwiej, lepiej. Żeby ludzie byli warci czegokolwiek. Chciałabym mieć więcej czasu. Więcej szczęścia. Więcej uśmiechu na twarzy. Nie marzę o niczym szczególnym, nie chcę skakać na Bungee, zwiedzać całego świata albo władać wieloma językami. Chciałabym być szczęśliwa, mieć obok kogoś ważnego i dzielić z nim wszystko, całe swoje życie.

Kobiety mają swoje pragnienia. Chcą... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

Kobiety mają swoje pragnienia. Chcą torebek, butów od Manolo albo chociaż Kazara, bycia wychudłą suką, i dzikiego pierwotnego seksu. Takiego gdzie zostaną wygięte, wykorzystane, z zaczerwienioną dupą i zerwanymi z tej dupy stringami............................... Kobiety chcą intymności, czułości, romantyzmu, oddania, kwiatów, czekolady w ilościach przemysłowych oraz buzi, które będzie trwało przez 15 minut a następnie zostaną delikatnie zaniesione do łóżka. A, że te dwa oczekiwania stoją są ze sobą w sprzeczności? Witamy w świecie kobiet.

  Co to takiego optymizm?   spytał... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

- Co to takiego optymizm? - spytał Kakambo. - Ach - odparł Kandyd - to obłęd dowodzenia, że wszystko jest dobrze, kiedy nam się dzieje źle.

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna... teksty

kochaaamm dodano: 4 maja 2015

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie, on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu, to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie, idiotko.

Pod maską pięknych słów potrafi... teksty

kochaaamm dodano: 27 kwietnia 2015

Pod maską pięknych słów potrafi się skryć bardzo szpetna dusza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV