głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm To żadna tajemnica nie patrz tak na mnie dziwiąc się że bezwstydnie unoszę głowę gdy policzki znieważają łzy gdy wargi drżą a w oczach pojawia się strach resztk

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
To żadna tajemnica nie patrz tak na mnie dziwiąc się że bezwstydnie unoszę głowę gdy policzki znieważają łzy gdy wargi drżą a w oczach pojawia się strach resztki hono
To żadna tajemnica nie patrz tak na... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

To żadna tajemnica,nie patrz tak na mnie dziwiąc się,że bezwstydnie unoszę głowę gdy policzki znieważają łzy,gdy wargi drżą,a w oczach pojawia się strach,resztki honoru zostawiłam w czterech ścianach zaciemnionego pokoju,na ciasnym łóżku z nagim ciałem między sunięciem dłoni po rzędzie żeber,a niekontrowanym ściskiem ciał w idealny splot grzechu i pożądania.I doskonale znam ból gdy zaspana szukasz dłonią mężczyzny po drugiej stronie łóżka,a zastajesz zimną pościel z dopiskiem na skrawku papieru'Byłaś cudowna',z jaką prędkością płyną łzy,których nie jesteś w stanie zatrzymać,temperatura ciała nagle przeobrażająca się do dwudziestu trzech stopni poniżej zera kruszy kości,sprawia zanik mięśni,spowalnia bicie serca,wstrzymuje oddech automatycznie odbierając z horyzontu jego dopływ,a ty na kancie łóżka uświadamiasz sobie,że właśnie tu kończy się jego świat,który chce budować z Tobą jedynie każdej nocy i choć paradoksalnie przeklinasz go w myślach nigdy nie jesteś w stanie zrezygnować. / N

Muzyka powinna zapalać płomień w... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny, i napełniać łzami oczy kobiety.

Dam Ci radę na przyszłość. Nie... teksty

kochaaamm dodano: 17 marca 2013

Dam Ci radę na przyszłość. Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś.

Smutna dziewczyna na ziemi siedziała... teksty

kochaaamm dodano: 17 marca 2013

Smutna dziewczyna na ziemi siedziała, Tylko muzyka jej płacz zagłuszała, Jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy, A teraz zaciśnięte usta i zamknięte oczy, znak życia tylko łzy dają, które płyną po policzkach i nie przestają..

 Szmata  jebana ku wa  zajebię cię!... teksty

kochaaamm dodano: 16 marca 2013

-Szmata, jebana ku*wa, zajebię cię! -Może i tak będzie lepiej. Pokażesz wtedy swoją prawdziwą twarz, męskość, odwagę i szacunek do kobiety.

No okej  nazwij mnie suką  ale miej... teksty

kochaaamm dodano: 16 marca 2013

No okej, nazwij mnie suką, ale miej dobre podstawy. Nazwij mnie szmatą, ale udowodnij, że nią jestem. Nazwij mnie dnem, ale uzasadnij to. Nazywaj mnie jak chcesz, ale wiedz, że po pierwsze to boli, a po drugie nie znasz mnie, więc nie oceniaj. Pozory mylą.

Próbuje zasnąć. Myślę co teraz... teksty

kochaaamm dodano: 15 marca 2013

Próbuje zasnąć. Myślę co teraz robisz, myślę o czym teraz myślisz, myślę co teraz czujesz. Myślę, a przecież miałam zasnąć.

Zgubiłeś długopis = brak... teksty

kochaaamm dodano: 10 marca 2013

Zgubiłeś długopis = brak długopisu. Brak długopisu = brak notatek. Brak notatek = brak nauki. Brak nauki = oblanie. Oblanie = brak dyplomu. Brak dyplomu = brak pracy. Brak pracy = brak pieniędzy. Brak pieniędzy = brak jedzenia. Brak jedzenia = robisz się kościsty. Robisz się kościsty= robisz się brzydki. Brzydki = brak miłości. Brak miłości = brak małżeństwa. Brak małżeństwa = brak dzieci. Brak dzieci = samotność. Samotność = depresja. Depresja = choroba. Choroba = śmierć. LEKCJA: nie zgub długopisu, bo zginiesz.

Jeszcze długo będę odwracać... teksty

kochaaamm dodano: 10 marca 2013

Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twojego imienia, jeszcze długo wśród tłumu będę szukać Twojego cienia...

Nie chodzę w markowych ciuchach. Nie... teksty

kochaaamm dodano: 10 marca 2013

Nie chodzę w markowych ciuchach. Nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie zapierdalam w dwumetrowych obcasach. I to Cię boli. Bo ja nawet w ubraniu ze szmateksu, bez makijażu i w schodzonych już trampkach jestem lepsza od niej./m

Prawdziwa kobieta nie musi mieć na... teksty

kochaaamm dodano: 3 marca 2013

Prawdziwa kobieta nie musi mieć na sobie bluzki z gigantycznym dekoltem i mega krótkiej mini, żeby zawrócić facetowi w głowie. Oczywiście, prawdziwemu facetowi.

Są takie miejsca i takie czasy... teksty

kochaaamm dodano: 3 marca 2013

Są takie miejsca i takie czasy , kiedy bycie nikim ,przynosi większy zaszczyt niż bycie kimś

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV