głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochaaamm Ciągle narzekasz. Chciałbyś żeby było inaczej ale nie robisz nic by tak się stało. Często coś Ci nie pasuje. I codziennie pojawia się jakaś drobnostka która Ci

kochaaamm

kochaaamm.moblo.pl
Ciągle narzekasz. Chciałbyś żeby było inaczej ale nie robisz nic by tak się stało. Często coś Ci nie pasuje. I codziennie pojawia się jakaś drobnostka która Ci przes
Ciągle narzekasz. Chciałbyś żeby... teksty

kochaaamm dodano: 31 marca 2013

Ciągle narzekasz. Chciałbyś żeby było inaczej, ale nie robisz nic, by tak się stało. Często coś Ci nie pasuje. I codziennie pojawia się jakaś drobnostka, która Ci przeszkadza. Masz nadzieję, że czas coś zmieni i jutro będzie lepiej. Ale każde następne jutro staje się irytujące. Nic Ci nie wychodzi. Ludzie się czepiają. Stwarzasz kłótnie. Wszystko się sypie. Zaczynasz krzyczeć. Wątpisz we wszystko. Dla Ciebie nic już nie ma znaczenia. Krwawisz. Pijesz. Upadasz. I tak codziennie, już od jakiegoś czasu. Bo wszystko jest do bani, prawda? Zatrzymaj się choć na chwilę, usiądź i odpowiedz na jedno ważne pytanie: po co żyjesz?

Nie ma ludzi bez uczuć  są tylko... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Nie ma ludzi bez uczuć, są tylko tacy, których przeraża to, że je mają.

Wysokie obroty   łapię każdą... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Wysokie obroty , łapię każdą chwilę , bo zanim umrę chcę wiedzieć po co żyłem.

Chciałabym by z miłością było... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Chciałabym by z miłością było jak w siatkówce - kiedy ktoś krzyczy "moja", reszta się odsuwa.

Nie jestem taka jak wszyscy. Nie... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Nie jestem taka jak wszyscy. Nie potrzebuję tony tapety by czuć się piękną. Nie potrzebuję najprzystojniejszego chłopaka na świecie. Nie chcę być taka jak moje przyjaciółki, czy rodzina. Chcę być sobą, i chcę żeby kochali mnie za to kim jestem, a nie za to co mam.

I cholernie chciałabym  żebyś... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

I cholernie chciałabym, żebyś pewnego dnia obudził się i czuł, że kogoś Ci brakuje. przy śniadaniu, obiedzie, kolacji myślałbyś tylko o jednej osobie. chciałabym, żebyś zatęsknił za pewną osobą jak wejdziesz na gg, lub facebooka, będziesz widział zielone kółeczko, lub żółte słoneczko przy jej imieniu i uświadomisz sobie, że to się już skończyło dawno, że to Ty zjebałeś i już nic z tym nie możesz zrobić, żadne słowo przepraszam nie pomoże. chciałabym, żebyś zrozumiał, że to własnie Ci brakuje mnie.

: 'przyjaciółka? to osoba  która... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

: 'przyjaciółka? to osoba, która będzie się z Ciebie śmiała, kiedy upadniesz. przyjdzie do Ciebie, najpierw zje wszystko co masz słodkiego, a później zapyta jak się czujesz. kiedy zostawi Cię chłopak, nie pociesza w sposób 'będzie dobrze' tylko mówi Ci, że był dupkiem, frajerem i na pociesze robi dobry melanż. przyjaciółka to osoba która powie Ci, że brzydko wyglądasz, wyzywa Cię od dziwek, ale i tak wiesz, że Cię kocha i jesteś dla niej najważniejsza. ogółem przyjaciółka to osoba która powinna być w życiu każdego z nas i wywoływać uśmiech na twarzy swoim byciem.'

Nie jestem gwarancją iż pokochasz... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Nie jestem gwarancją iż pokochasz mnie do granic możliwości,nie dam Ci najbezpieczniejszych ramion na świecie,ale może będą to te,w których beztrosko zaśniesz któregoś wieczoru myśląc jedynie o mnie,może nie zagwarantuję,że obudzisz się przy mnie któregoś ranka,ale będę tuż za ścianą szykując Ci śniadanie z przypieczonymi tostami i niedosłodzoną kawą.Może pośród miliona kobiet na świecie,idealniejszych ode mnie będę tą przed którą uklękniesz i poprosisz o rękę.

Jestem pewna że serce tak... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Jestem pewna,że serce tak diametralnie zniszczone do ostatnich miękkich ścianek nie będzie w stanie nawet drgnąć,mocniej zabić,poruszyć się w wyjątkowy sposób na widok przybliżonego mężczyzny do mojego ideału,a co dopiero zakochać się świadome bólu i rozdarcia jakie może spowodować jeden człowiek tak delikatnemu maleństwu.

Wierzę że wrócisz bo w nic innego... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Wierzę,że wrócisz,bo w nic innego nie wypada mi wierzyć.

Myślałam że na świecie nie... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Myślałam,że na świecie nie istnieje nic gorszego od chęci posiadania drugiego człowieka na wyłączność,to egoistyczne zgarnięcie wszystkich milimetrów do swoich ramion i usilne bronienie by przypadkiem nikt nie mógł nazwać go swoim światem,bo przecież jest Twój,kochasz go i nie pozwolisz by miała go inna.Myślałam,że nie ma nic gorszego od tęsknoty za kimś kogo całym sercem kochasz, myślenia wieczorami i martwienia się czy jest bezpieczny,czy jest sam,dlaczego nie dzwoni,to udręka przed zamknięciem powiek kiedy nawet ulubiony kawałek nie jest w stanie cię uśpić i myślałam,że to wszystko co może w jakikolwiek zaboleć.Posłuchaj nie tęsknij,nie pragnij,nie krzycz o miłości,czasem odwróć się do niego plecami tupnij nogą,nie odpisuj przez kilka godzin,niech i On się pomartwi,bądź stanowcza i nie pokazuj,że zależy Ci bardziej,bo stracisz serce nie zauważając,to jest najgorsze, gorsze niż śmierć,bo jemu oddasz wszystko,a w końcu przecież odejdzie. /N

Wiesz tato dziś znów powiedziano mi... teksty

kochaaamm dodano: 29 marca 2013

Wiesz tato,dziś znów powiedziano mi,że mam Twoje oczy,mówili mi,że noszę po Tobie blask kawałka nieba zatoczonego nad czarnymi kręgami.Przypomnieli mi małą dziewczynkę z czarnymi włosami,pofalowanymi i rozwiewanymi letnim powiewem wiatru,goszczącą na twarzy uśmiech dokładnie taki jaki miałeś na swej twarzy,różowiące się policzki gdy ktoś chwalił dziewczęcą urodę, podobno Ty też byłeś wstydliwy.Zawsze napominają,że jestem cała Ty,że gdy zamykam powieki przypominam im Ciebie,gdy zaczynam kroki również jak Ty rozpoczynam od prawej nogi,mówią to wszystko nie wiedząc,że każdy krok to kolejna życiowa próba.Jestem ciekawa czy widzieliby podobieństwo widząc pochyloną córkę nad ojcowskim grobem,powstrzymującą łzy przed kolejnym odbiciem o marmurową płytę.Jak połączyliby z Twoją osobą siedzącą w ciemnym pokoju nad Twoim zdjęciem,tęskniącą do tego serca,że czasem brakuje oddechu.Co powiedzieliby wiedząc ile razy chciałam do Ciebie uciec,tato.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV