 |
kladzia77.moblo.pl
Myślałeś kiedys o tym co by było gdyby wszystkie twoje myśli zaczęły się spełniać ?
|
|
 |
|
Myślałeś kiedys o tym, co by było gdyby wszystkie twoje myśli zaczęły się spełniać ?
|
|
 |
|
Nie mogę Cię zmusić do miłości, ale moge sprawić, że się we mnie zakochasz.
|
|
 |
|
-Narkotyki ? Alkohol ? Choroba ? -Miłość ... -O kurwa ..
|
|
 |
|
Dorosłam. Już nie układam zabawek z kinder niespodzianki, teraz układam swoje życie .
|
|
 |
|
-Kochasz mnie.? -Tak. -Dlaczego.? -Bo inaczej nie umiem. -No ale czemu.? -Bo tak. -Jak tak.? -Tak. -Wyjaśnij mi to. -Jesteś jak powietrze. -Powietrze jest niewidoczne. -Ale zawsze przy Tobie. -Nieodczuwalne. -Zawsze Cię otula. -Nadal nie rozumiem. -A umiesz żyć bez powietrza.? -Nie. -No właśnie, a ja nie umiem żyć bez ciebie.!
|
|
 |
|
Mimo , że już nie jesteśmy razem , to jestem tak cholernie o Ciebie zazdrosna , że chętnie zamknęłabym Cię w klatce i odizolowała od wszystkich dziewczyn na świecie .
|
|
 |
|
Ale jak się poskładać, zacząć normalnie myśleć Kiedy się utraciło to co było najbliższe ?
|
|
 |
|
Jeżeli miałabym ułożyć definicję miłości napisałabym tylko i wyłącznie Twoje imię..
|
|
 |
|
Choć życie ciąży, a psychika siada, nie mogę się poddać - to moja zasada .
|
|
 |
|
Niszczysz mi psychikę kochanie . ! . ♥
|
|
 |
|
W życiu każdego z nas jest ta jedna, jedyna osoba, którą poznajemy tylko po to, by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys.
|
|
 |
|
Wiecie czym się różni prawdziwa miłość od fałszywej . ? Fałszywa: Kocham te płatki śniegu w Twoich włosach . ! Prawdziwa : Kurwa , gdzie masz czapkę kretynko .?
|
|
|
|