głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karooolciaaa Siedziałam na łóżku z lizakiem w buzi. W ręce trzymałam komórkę. Z durnym uśmiechem kołysałam się w rytm reggae i mogłam z czystym sumieniem wykrzyczeć całemu ś

karooolciaaa

karooolciaaa.moblo.pl
Siedziałam na łóżku z lizakiem w buzi. W ręce trzymałam komórkę. Z durnym uśmiechem kołysałam się w rytm reggae i mogłam z czystym sumieniem wykrzyczeć całemu światu że
Siedziałam na łóżku z lizakiem w... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

Siedziałam na łóżku z lizakiem w buzi. W ręce trzymałam komórkę. Z durnym uśmiechem kołysałam się w rytm reggae i mogłam z czystym sumieniem wykrzyczeć całemu światu że jestem cholernie szczęśliwa.

Czując jego zimny oddech na swojej... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

Czując jego zimny oddech na swojej szyi rozpinała guziki jego niebieskiej koszuli, całując go przy tym bez opamiętania. On patrząc jej prosto w oczy włożył ręce pod jej bluzkę, gładząc delikatnie jej plecy. Między nimi stworzyło się niewiarygodnie silne uczucie, miłości, pożądania, uwielbienia.. Wyjmując ręce z pod jej bluzki przytulił ją najmocniej jak potrafił i szepnął do ucha `przepraszam, za bardzo Cię kocham` i całując ją w czubek głowy odszedł.

Podziwiała go i była strasznie o... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie.

I nagle nie wiadomo skąd w moim... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

I nagle nie wiadomo skąd w moim życiu pojawił się ten ktoś, do kogo chce mówić te najważniejsze słowa, z kim chce być najbliżej jak się tylko da, dla kogo mogę zostawić wszystko co miałam, żeby tylko był.

Przysunął się odrobinę bliżej... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

Przysunął się odrobinę bliżej, zaczął wodzić opuszkami palców po konturach jej przedramienia. Cała drżała - była pewna, że to zauważy. -Mam przestać?-upewnił się, bo zamkneła powieki. -Nie- odparła, nie otwierając oczu. -nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, co czuje, gdy tak robisz.- po cichu westchnąła.

Idź i walcz. Nie wierz obietnicom... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

Idź i walcz. Nie wierz obietnicom, złam wszystkie zasady. A kiedy będzie ci ciężko, a będzie, nie poddawaj się.

Wystarczył jeden Twój uśmiech a... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

Wystarczył jeden Twój uśmiech a wszystko nabierało sensu...

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu .Pójść do parku, usiąść pod drzewem i patrzeć w niebo ..Powiedzieć coś, cokolwiek .. bo wiem , że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim .. Spojrzeć w Twoje oczy , dotykać twojej twarzy , ust pocałować .. Poczuć się jak mała dziewczynka , bezbronna istota , bezpieczna w Twoich ramionach .. Chciała bym zapomnieć o tym co było i żyć chwilą obecną .. Pragnę czuć , że jestem Ci potrzebna , wiedzieć że jestem jedyna .. Chcę się z Tobą drażnić , pokłócić , tylko po to , by później czule pogodzić .. I tęsknić wiedząc , że i Ty tęsknisz .

 Zrobiłbyś dla mnie wszystko.?  Nie... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

-Zrobiłbyś dla mnie wszystko.? -Nie wszystko. -Nie.? To czego byś nie zrobił.? -Gdybyś nie wiem jak mnie prosiła, żebym przestał Cię kochać, nigdy bym tego nie potrafił zrobić.

nie potrafiła opanować gwałtownego... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

nie potrafiła opanować gwałtownego bicia serca , kiedy ją dotykał . nie umiała powstrzymać się przed szukaniem go wzrokiem . nie potrafiła usunąć go z myśli . lubiła z nim być , podobało jej się to , jak się przy nim czuła , uwielbiała jego milczenie i jego słowa .

 Zagrajmy w ence pence  ok  jak... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

-Zagrajmy w ence pence -ok -jak zgadniesz w której ręce mam orzeszka to odejedziesz a jak nie zgadniesz to zostaniesz już ze mną na zawsze ! -Ale Ty nie masz żadnego orzeszka - No wiem

Kochasz mnie ?   Tak .   Dlaczego ?... teksty

karooolciaaa dodano: 12 stycznia 2011

Kochasz mnie ? - Tak . - Dlaczego ? - Bo inaczej nie umiem . - No ale czemu ? - Bo tak . - Jak tak ? - Tak . - Wyjaśnij mi to . - Jesteś jak powietrze . - Powietrze jest niewidoczne . - Ale zawsze przy Tobie . - Nieodczuwalne . - Zawsze Cię otula . - Nadal nie rozumiem . - A umiesz żyć bez powietrza ? - Nie . - No właśnie, a ja nie umiem żyć bez Ciebie !

Poprzednia 10 11 12 13
14
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV