głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karolinajestem zbyt inteligentna na miłość. siedząc na moim ulubionym fotelu macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach żuję moją ulubioną gumę balonową.

karolinajestem

karolinajestem.moblo.pl
zbyt inteligentna na miłość.
zbyt inteligentna na miłość. teksty

karolinajestem dodano: 28 czerwca 2010

zbyt inteligentna na miłość.

siedząc na moim ulubionym fotelu... teksty

karolinajestem dodano: 28 czerwca 2010

siedząc na moim ulubionym fotelu, macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach, żuję moją ulubioną gumę balonową. uwielbiam ten stan. stan, kiedy wiem, że mogę sobie pozwolić na obojętność w stosunku do mojego przeznaczenia. stan, kiedy wiem, że nie muszę walczyć z losem, aby wyszarpać mu szczęście.

dotknij dziewięć razy klawiszy... teksty

karolinajestem dodano: 28 czerwca 2010

dotknij dziewięć razy klawiszy swego telefonu, przecież znasz mój numer. wciśnij zieloną słuchawkę i przyłóż aparat do ucha. ja odbiorę szybciej, niż usłyszysz pierwszy sygnał wiążący.

wiesz jak to jest wracać w... teksty

karolinajestem dodano: 28 czerwca 2010

wiesz jak to jest wracać w podskokach do domu ? I pomagać mrówce przejść przez ulice ? Wąchać kwiaty po drodze , ale ich nie zrywać ? Mieć tak wielką miłość i radość w sercu , że najchętniej stanęłabyś na środku świata i krzyczała ' uwierzcie w miłość '

i Wiesz.?  Uwielbiam pisać na... teksty

karolinajestem dodano: 28 czerwca 2010

i Wiesz.? Uwielbiam pisać na kartkach twoje imię i rysować wokół serduszka. Zawsze mam wtedy takie uczucie że ty robisz to samo..

wiem wiem  p d dlatego go tak lubie  p:  teksty karolinajestem dodał komentarz: wiem wiem ;p;d dlatego go tak lubie ;p:) do wpisu 28 czerwca 2010
 kochasz ją?   no tak.   to... teksty

karolinajestem dodano: 27 czerwca 2010

-kochasz ją? -no tak. -to miłość, wielka miłość czy miłość życia? -jak to ? -miłość trwa 2 miesiące, wielka miłość 2 lata a miłość życia zmieni całe twoje życie. - ... - to miłość życia.

ciacho z Ciebie wiesz? teksty

karolinajestem dodano: 26 czerwca 2010

ciacho z Ciebie wiesz?

..Ona siedzi i czeka na wiadomość... teksty

karolinajestem dodano: 26 czerwca 2010

..Ona siedzi i czeka na wiadomość, On w pabie zawiera kolejną znajomość Ona czyta wiersze i płacze On kolejnej pisze 'kiedy Cię zobaczę..' Ona kocha całym SERCEM. On łamie serce tym samym podejściem.;x Ona czeka przy telefonie, On z kumplami przy kolejnym kartonie Ona wysyła kolejne wiadomości On nie odpisuje,chociaż jest powodem złości Jest mu dobrze na wolności.. Lecz będzie za PÓŹNO kiedy On zapragnie jej miłości ...

 Masz coś do mnie? To powiedz mi to... teksty

karolinajestem dodano: 26 czerwca 2010

-Masz coś do mnie? To powiedz mi to prosto w twarz! -Jesteś idiotką. Ale słodką.. -No dajesz jeszcze. Ulżyj sobie. -Jesteś naiwna.. -Aleś się wysilił. -Ale mimo wszystko, pomimo wad.. Kocham Cię. Od zawsze. -Przesadziłeś...

  Wejdź  usiądź  porozmawiamy.... teksty

karolinajestem dodano: 26 czerwca 2010

- Wejdź, usiądź, porozmawiamy. - Wiesz, ja dosłownie na minutkę - zdziwił się, we mnie wezbrała złość - chciałam korzystając z okazji, że wiem gdzie się znajdujesz i o dziwo jestem tu, podziękować ci za miesiące łez, nieprzespanych nocy, podkrążonych oczu - mówiłam to z uśmiechem - za tysiące wydane na antydepresanty i wizyty u specjalistów.

  Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym... teksty

karolinajestem dodano: 26 czerwca 2010

- Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym swoim życiu nie czułam się tak dobrze. A ty? - Ja? - Przytula ją do siebie. - Ja czuję się znakomicie. - Tak, że mógłbyś dotknąć palcem nieba? - Nie, nie tak. - Jak to nie tak? - O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry nad niebem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV