głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmelowa1616 poluźniłam mu ciasną smycz. wychodził z kolegami upijali się a potem godzinami nie odbierał telefonu. z jednej ''samotnej'' imprezy w tygodniu zrobiły się trzy.

karmelowa1616

karmelowa1616.moblo.pl
poluźniłam mu ciasną smycz. wychodził z kolegami upijali się a potem godzinami nie odbierał telefonu. z jednej ''samotnej'' imprezy w tygodniu zrobiły się trzy. p
poluźniłam mu ciasną smycz.... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

poluźniłam mu ciasną smycz. wychodził z kolegami, upijali się, a potem, godzinami nie odbierał telefonu. z jednej ''samotnej'' imprezy w tygodniu, zrobiły się trzy. po dwóch miesiącach zorientowałam się, że zaczął palić i wskoczył do łóżka swojej koleżance, pewnie nawet nie raz. ta sytuacja utwierdziła mnie w przekonaniu, że miłość nie polega na zaufaniu.

Tracąc kogoś  uświadamiamy sobie... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

Tracąc kogoś, uświadamiamy sobie, ile dla nas znaczył.

dlaczego my dziewczyny  zawsze musimy... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

dlaczego my dziewczyny, zawsze musimy wchodzić facetowi w dupę, aby choć trochę zainteresował się, co u nas słychać?

i chciałabym mieć na swoim osiedlu... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

i chciałabym mieć na swoim osiedlu takiego ' ojca mateusza ' , któremu będę mogła się zwierzyć , który mi pomoże , wysłucha .

– Jedna moja ciotka też kiedyś... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

– Jedna moja ciotka też kiedyś tak płakała. – I co.? – Skoczyła z dachu. – Nic się jej nie stało.? – Nie wiem, bo trumna na pogrzebie była zamknięta.

gdy pomyślę że jutro cały dzień... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

gdy pomyślę,że jutro cały dzień mam mieć gości to krew mnie zalewa. jak się wywinąć od nich.? to proste. będę symulować że się źle czuje, pójdę do swojego pokoju, dopadnę laptopa i będę cały dzień gadać z Tobą na gadu. dobry plan, no nie .?

Zbieram w sobie siłę aby... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

Zbieram w sobie siłę aby powiedzieć Ci jakim jesteś dupkiem ...

Jak cię wkurwia to co widzisz  to po... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

Jak cię wkurwia to co widzisz, to po prostu nie patrz

czasami mam wrażenie  że rozmawiam... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

czasami mam wrażenie, że rozmawiam z automatem, nie z człowiekiem.

Mówią  że dziewczyny są... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

Mówią, że dziewczyny są skomplikowane, kurwa spójrz na Niego

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

Pogłośniła radio by zagłuszyć... teksty

karmelowa1616 dodano: 19 luty 2011

Pogłośniła radio by zagłuszyć swoje myśli , bo jeszcze by wymyśliła ,że tęskni albo coś równie głupiego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć